Jak přenést MP3 do iPhone?
Komentář

Jak přenést MP3 do iPhone?

Naposledy aktualizováno dne 28-03-2019 autorem

MP3 je jeden ze zvukových formátů používaných pro přehrávání hudby na téměř všech miniaplikacích včetně zařízeních iOS. Vzhledem ke své flexibilitě již není těžké přenášet vaše oblíbené skladby do mobilního telefonu. Někdy máte ve vašem počítači písničky, které si chcete poslechnout v telefonu, a tak je potřeba je překopírovat do vašeho iPhone, abyste mohli poslouchat hudbu i v případě, že s sebou nemáte počítač. V tomto článku si představíme nejlepší možné způsoby, jak importovat MP3 do iPhone.

Nejlepší cesta jak importovat MP3 do iPhone

Přenos MP3 do iPhone pomocí iTunes

iTunes je program vytvořený společností Apple pro zálohování souborů na zařízeních Apple. Tento nástroj se také používá k přenosu souborů z iPhone do počítače a naopak. Proto s touto aplikací budete moci přenášet svou oblíbenou hudbu do svého iPhone. Zde jsou následující kroky, které vám pomohou získat skladby z počítače do zařízení iPhone:

 • Chcete-li kopírovat mp3 do iPhone, musíte si do počítače stáhnout a nainstalovat iTunes. Nezapomeňte nainstalovat jeho nejnovější verzi, protože jinak budete upozorněni na kontrolu aktualizací v případě, že máte nainstalovanou starší verzi v počítači.
 • Nejprve připojte svůj iPhone k počítači pomocí kabelu a poté otevřete aplikaci. Poté klikněte na váš iPhone v hlavním rozhraní programu, konkrétně v levém horním rohu hlavního menu.
 • Na levé straně aplikace vyberte možnost „Hudba“. Vyberte „Synchronizovat hudbu“ a „Všechna hudba“. Máte také možnost zahrnout videa a/nebo hlasové poznámky. Po výběru předvoleb klikněte v pravém dolním rohu na tlačítko „Použít“.

  jak převést mp3 do iPhone

Poznámka: Ujistěte se, že nepoužíváte zároveň jiný počítač, protože iPhone může být synchronizován pouze s jedním počítačem. Pokud by se to stalo, mohli byste přijít o vaše soubory v telefonu. Obdrželi byste oznámení, že váš iPhone byll již synchronizován s jinou knihovnou iTunes. Pochopitelně nechcete ztratit vaše data, abyste si je mohli ponechat, použijte tuto aplikaci a pošlete si mp3ky do vašeho iPhone.

Přenos MP3 do iPhone bez iTunes

ApowerManager je aplikace používaná pro různé účely, jako je přenos a organizování souborů. To je dostupné na různých platformách, včetně Mac, iOS, Windows a Android. Pomocí tohoto programu budete moci přenášet soubory, například fotografie, videa, hudbu, poznámky a další. Následující průvodce vám sdělí, jak přenášet mp3 do iPhone bez iTunes.

 • Nejprve si jej musíte stáhnout z oficiálního webu a poté jej nainstalovat do svého počítače a iPhone. Kliknutím na toto tlačítko ke stažení získáte aplikaci:

  Stažení

 • Jakmile naistalujete, otevřete program ve vašem počítači. Poté vyberte “Hudba” v hlavním rozhraní programu.

  kopírování mp3 do iPhone

 • Poté uvidíte tlačítko “Import” v horní části program. Klikněte na něj a budete přesměrováni do složky v počítači s vaší hudbou. Odtud můžete vybrat skladby, které chcete přenést do vašeho iPhone.

  jak převést mp3 do iPhone

Tato aplikace vám neumožňuje pouze import vašich souborů z počítače do vašeho iPhone, ale také exportovat soubory z vašeho iPhone, takže si můžete provést zálohu telefonu do vašeho počítače.

Závěr:

Tyto dva způsoby vám ukázaly cesty jak uložit mp3 do iPhone. Přenos souborů přes iTunes je tradiční způsob, ale někdy bývá složitý a nepohodlný. ApowerManager je alternativou iTunes, navíc tento program má další funkce a je velice snadný k užívání. Nicméně oba způsoby jsou efektivní takže je na vás, který způsob přenosu vyhovuje vam a který si zvolíte.

Hodnocení:4.1 /5(na základě 26 hodnocení)Děkujeme za Vaše hodnocení!
Vložil:proSprávce iOS, Správce Mobilní.Naposledy aktualizováno dne 28-03-2019

Zanechte komentář

Prosím vyplňte své jméno!
Prosím vyplňte obsah recenze!

Komentář (0)

Získejte je nyní!
APOWERSOFT
Exkluzivní
dárky
&
výhodné
slevy
Zjistěte více
Apowersoft Unlimited
Installer Jedním kliknutím pro 14+ Všech Produktů Apowersoft
new
Podpora
Sdílet
Recenze
Komentovat
Zpět nahoru