Jak odemknout iPhone
Komentář

Jak odemknout iPhone

Naposledy aktualizováno dne 14-03-2019 autorem

V dnešní době má více a více iPhonů nainstalované mobilní bankovní služby nebo uloženy jiné důležité informace. Aby se zabránilo úniku důvěrných informací, uživatelé iPhone si často ve svých zařízeních nastaví různá hesla. Takový přístup by mohl ochránit bezpečnost tajného obsahu, nicméně, jeden problem, se kterým se uživatelé iPhone často setkávají, je, že budou zapomenou hesla a nemají ani ponětí o tom, jak odemknout iPhone. Abychom to objasnili, zde v tomto příspěvku Vám představíme dvě řešení pro odblokování svých uzamčených zařízení.

Snadný způsob, jak odemknout iPhone

1. Udělejte zálohu na iPhonu před odblokováním přístroje

2. Odemkněte iPhone obnovením s iTunes

3. Odemkněte iPhone se Siri, abyste se vyhnuli iPhone Lock Screen

Tipy: Předtím, než se naučíte, jak odemknout zařízení, to docela nutné, abyste udělali zálohu nebo převedli svá data iPhone do PC nebo jiných zařízení. V dnešní době se zvyšujepočet lidí, kteří používají tento nástroj převodu iPhone pro správu svých zařízení, aby zabránili ztrátě dat.

Apowersoft Správce Telefonu, jeden z nejvíce používaných mobilních softwarů pro správu, je speciálně navržen pro správu, přenos, zobrazení, obnovení a zálohování mobilních nebo souborů tabletu, včetně hudby, fotografií, videa, zprávy, kontaktů, aplikací, záložek, protokolů hovorů, tapet na PC. Pomocí tohoto nástroje můžete efektivně zálohovat své iPhone soubory.

 • Stáhněte si tento nástroj správy iPhone nížea nainstalujte jej ve svém windows.
 • Stáhnout

 • Připojte svůj iPhone k PC přes USB kabel a klikněte na tlačítko „Důvěřovat“, poté co na zařízení vyskočí okno s dotazem, zda důvěřujete této aplikaci, nebo ne.
 • Než se naučíte, jak odemknout iPhone, pokud chcete zálohovat všechny soubory najednou, tento správce telefonu také poskytuje tlačítko „Záloha“, takže můžete přenášet všechna důležitá data pomocí jednoho kliknutí.
 • zálohování všechny soubory

 • Pokud potřebujete pouze záložní části souborů, můžete zvolit „Obrázky“, „Videa“, „Hudba“, „Poznámky“, „Zprávy“ nebo „Aplikace“, vyberte soubory, které chcete zálohovat nebo převést a poté klikněte na tlačítko „Exportovat“ přesuňte je do PC nebo jiných zařízení.
 • export souborů

 • Klepněte na tlačítko „Odpojit“ a odpojte iPhone od počítače po dokončení.

Po úspěšném zálohování užitečných dat můžete volně použít následující dvě metody, abyste odemkli zamčené zařízení.

Odemkněte iPhone obnovením s iTunes

Pokud jste zapomněli heslo na Vašem iPhonu, můžete odemknout své zařízení obnovením zařízení. Nyní postupujte podle pokynů, níže se dozvíte, jak se odemknout zamčený iPhone obnovením s iTunes.

 • Připojte zařízení ke stejnému počítači, který jste dříve používali pro synchronizaci zařízení.
 • Spusťte iTunes a pak přejděte na stránku „Shrnutí“. Pokud se nepodaří iTunes automaticky synchronizovat Vaše zařízení, udělejte to ručně po úspěšné záloze.
 • Klepněte na tlačítko „Aktualizovat“ a iTunes Vás bude informovat, zda existuje novější verze iPhone software k dispozici.
 • Klepněte na tlačítko „Obnovit iPhone“ a postupujte podle pokynů na obrazovce, abyste dokončili obnovení.
 • obnovení iPhone

 • Po obnovení můžete odemknout Vaše zařízení a nastavit nová hesla.

Odemkněte iPhone se Siri, abyste se vyhnuli iPhone Lock Screen

Pokud nechcete obnovit své zařízení, můžete použít Siri, abyste obešli kód na iPhone. Nicméně předpokladem této metody je to, že jste povolili Siri přístup, když je telefon zamknutý. Toto řešení funguje pouze v omezených situacích, protože můžete mít přístup pouze ke zprávám, kontaktům, historii volání a e-mailům. Mimochodem, je to alternativní způsob, jak odemknout iPhone.

 • Zapněte telefon a podržte tlačítko Domů pro aktivaci Siri.
 • Zeptejte se Siri na něco, jako pošlete mi všechny nejnovější zprávy atd. Na zamčené obrazovce můžete použít Siri pro odeslání zprávy, poznámky a poslední hovory atd.
 • jak odemknout zamčený iPhone

 • Vypněte toto nastavení tím, že půjdete do „Nastavení“> „přístup“> „Siri“ a přepnete ho.

Upřímně doufám, že Vám tento návod udělá velkou laskavost tím, jak odemknout zamčený iPhone. Každopádně důrazně doporučuji instalaci šikovné zálohovací aplikace, jako je Apowersoft Správce Telefonu, aby se zabránilo ztrátě důležitých dat.

Stáhnout

Hodnocení:4.3 /5(na základě 29 hodnocení)Děkujeme za Vaše hodnocení!
Vložil:proSprávce iOS, Správce Mobilní, Tipy pro iPhone.Naposledy aktualizováno dne 14-03-2019

Zanechte komentář

Prosím vyplňte své jméno!
Prosím vyplňte obsah recenze!

Komentář (0)

Získejte je nyní!
APOWERSOFT
Exkluzivní
dárky
&
výhodné
slevy
Zjistěte více
Apowersoft Unlimited
Installer Jedním kliknutím pro 14+ Všech Produktů Apowersoft
new
Podpora
Sdílet
Recenze
Komentovat
Zpět nahoru