Apowersoft vydal iPhone/iPad Rekordér
Komentář

Apowersoft vydal iPhone/iPad Rekordér

Naposledy aktualizováno dne 18-12-2017 autorem

29.ledna 2016 Apowersoft oznámil vydání iPhone/iPad Rekordér 1.0, důležité aktualizace řešení digitálních médií pro uživatele iOS. V současnosti je nejvyšší verze V1.0.8, která má výrazně lepší funkce v zrcadlení a zachycení. Tato aplikace s mnoha funkcemi je vyvinuta speciálně pro pomoc uživatelům iPhonů/iPadů tak, aby mohli jednoduše zrcadlit svá zařízení do počítače pro lepší vizuální zážitek, pořizovali snímky obrazovky jako obrázky nebo videa. Je ideální pro tvorbu prezentací, zachycení her, nahrávání video chatu atd. Abyste zjistili vice o skvělých funkcích tohoto nově vydaného program, podívejte se na článek níže.

Stáhnout

Zvýrazněné funkce Apowersoft iPhone/iPad Rekordér

Připojte iPhone/iPad k počítači bezdrátově

Bez nutnosti provedení jailbreaku na vašem zařízení nebo použití osvětlovacích kabelů, uživatelé mohou jednoduše připojit iOS zařízení k Windows/Macu pro zrcadlení obrazovky. Postup, jak tyto triky provést, je snadný. Nastavte své zařízení a počítač na stejnou síť, poté povolte funkci zrcadlení “AirPlay” v centru kontroly a jakékoliv aktivity na obrazovce, jako jsou hry, živé streamování, dokumenty, videoklipy a hudba mohou být synchronizovány do počítače v reálném čase.

funkci zrcadlení airplay

Streamujte jakékoliv aktivity na obrazovce do počítače

Na rozdíl od většiny správců telefonu, kteří umí pouze zobrazit obrazovku telefonu na počítači beze zvuku, tento rekordér iPhonu/iPadu umí, jak jste jistě očekávali, streamovat activity z obrazovky telefonu spolu se zvukem, který slyšíte ze zařízení, a synchronizuje je ve vašem počítači.

streamujte jakékoliv aktivity

Přizpůsobte si nastavení pro displej a zachycení

Abychom splnili různé požadavky uživatelů na zobrazení a zachycení obrazovky, poskytuje iPhone/iPad Rekordér různé možnosti přizpůsobení. Můžete si vybrat požadovanou kvalitu zobrazení (720P nebo 1080P), výstupní adresář, formát videa (MP4, WMV, AVI, FLV, GIF a další), kvalitu videa atd. Důležité je, že nabízí různé zvukové vstupy pro nahrávání iOS obrazovky, můžete si vybrat nahrávání systémových zvuků, mikrofonu, obou najednou nebo ani jednoho, v závislosti na svých požadavcích.

přizpůsobte si nastavení

Nahrávejte obrazovku iOS jednoduše

Apple je velmi přísný, co se aplikací pro záznam obrazovky týče, takže jakmile je nějaká a App Store objeví, může být velmi rychle odstraněna. V tomto případě můžete využít rekordér iOS, abyste promítli aktivitu obrazovky do PC a poté ji nahráli. Před nahráváním můžete také přejít do možností a vybrat zvukový vstup pro nahrávání. Nezáleží na tom, zda chcete nahrávat video chat obou stran nebo zaznamenat hru s hudbou a komentářem na pozadí, to vše můžete udělat velmi jednoduše.

nahrávejte obrazovku iOS

Pořizujte HD screenshoty okamžitě

Kromě vytváření screencastů tento program také podporuje pořizování screenshotů obrazovky iPhonu/iPadu pouhým kliknutím myši. Jakmile jej pořídíte, snímek se uloží ve výchozím nastavení jako PNG soubor. Můžete přejít do výstupního adresáře a své snímky tam vyhledat. Tyto screenshoty poté můžete sdílet se svými přáteli nebo je uložit na disku pro pozdější použití.

pořizujte HD screenshoty

iPhone/iPad Rekordér poskytuje řešení v jednom pro ty, kdo chtějí zobrazit obrazovku iOS na počítači pro lepší prezentaci nebo sdílení. Kromě toho je to také dobra volba pro uživatele, kteří chtějí nahrávat nebo pořizovat screenshoty obrazovky iZařízení k tvorbě tutoriálů nebo ukládat důležitá data. Stojí za to, jednoduše si jej stáhněte a vyzkoušejte níže.

Stáhnout

Hodnocení:4.3 /5(na základě 11 hodnocení)Děkujeme za Vaše hodnocení!
Vložil:proNahrávat iOS.Naposledy aktualizováno dne 18-12-2017

Zanechte komentář

Prosím vyplňte své jméno!
Prosím vyplňte obsah recenze!

Komentář (0)

Získejte je nyní!
APOWERSOFT
Exkluzivní
dárky
&
výhodné
slevy
Zjistěte více
Apowersoft Unlimited
Installer Jedním kliknutím pro 14+ Všech Produktů Apowersoft
new
Podpora
Sdílet
Recenze
Komentovat
Zpět nahoru