Nejlepší rekordéry obrazovky pro iPhone X, 8
Komentář

Nejlepší rekordéry obrazovky pro iPhone X, 8

Naposledy aktualizováno dne 18-12-2017 autorem

iPhone 8, úspěšný pokračovatel iPhone 7, si získává uznání od online komunity, protože na internet prosakují skvělé reference ve srovnání s předchozím zařízením. Kromě toho, že má display bez tlačítek, nové zařízení má technologii rozpoznání obličeje a vylepšený fotoaparát, který uspokojí nejnovější trendy. Nyní očekáváte, že tato vylepšená verze sníží omezení zařízení. Může vás také zajímat, jak nahrávat obrazovku iPhone X, 8 během hraní her, zobrazování návodů k aplikacím, či během video hovorů. Jak můžete jednoduše zachytit aktivitu na iPhone X, 8?

Jak nahrávat Obrazovku iPhone X, 8, 8 Plus?

Použití rekordéru obrazovky iOS 11

iOS 11 existuje s mnoha skvělými funkcemi, jako je nový dock pro multitasking, největší AR platformou, nové klávesové zkratky, platby osoba-osobě, chytřejší Siri, atd. A nyní vám také nativně umožňuje nahrávat obrazovku iPhone 8, bez potřeby použití aplikací třetích stran nebo jailbreaku. Pokud jste již někdy na internetu vyhledávali, jak použít rekordér obrazovky iOS 11, myslím, že jste zjistili, že je to celkem jednoduché. Pouhým přechodem do „Nastavení“ > „Centrum Ovládání“ a přidáním nahrávání obrazovky se k němu můžete dostat z Centra Ovládání.

Povolení nahrávání obrazovky iOS 11

Ačkoliv je vestavěná funkce nahrávání obrazovky iOS 11 velmi užitečná a jednoduchá na ovládání, má také určité nevýhody.

 • Umí nahrávat pouze v poloze Portrét.
 • Baterie iPhonu se velmi rychle vybije.
 • Výstupní video soubor je uložen do složky Fotky, což může na iPhonu zabírat příliš mnoho místa.
 • Spolu s nahráváním se nahrává také lišta nahrávání, což je otravné.
 • Vaše zařízení se může přehrát, nebo zaseknout.

Pokud z jakéhokoliv důvodu zjistíte, že rekordér obrazovky iOS pro nahrávání vašeho zařízení iOS není ideálním nástrojem, můžete vyzkoušet jiné nástroje, které jsou zobrazeny níže.

Použití Rekordér iPhonu/iPadu od Apowersoft

Rekordér iPhonu/iPadu od Apowersoft je program, díky kterému můžete zrcadlit svá zařízení do Windows a Mac OS a nahrávat aktivity na obrazovce. Můžete streamovat svou hudbu, videa, obrázky a další obsah na vedlejší monitor. Zatímco jiné podobné aplikace vyžadují kabel, tato aplikace funguje za použití technologie AirPlay. To znamená, že můžete svůj telefon propojit s počítačem bezdrátově. Můžete jej použít jako profesionální nástroj pro nahrávání k zachycení videí a audia z vašeho iPhonu.

Rekordér iPad/iPhone rozhraní

Co se nahrávání týče, mohou být vaše očekávání vysoká, protože podporuje výstup ve vysokém rozlišení. Máte také oprávnění přidávat zvuky vycházející ze systému a mikrofonu. Takže pokud během nahrávání chcete vložit komentář, můžete.

Zde najdete návod, jak tuto aplikaci použít jako rekordér obrazovky iPhone X:

 1. Předtím, než jej začnete používat, ujistěte se prosím, že váš iPhone a počítač jsou připojeny ke stejné síti. Poté jděte na stažení, nainstalujte a spusťte jej na svém počítači.

  Stažení

 2. Klikněte na tři vodorovné linky pro otevření panelu Menu. Vyberte „Možnosti“ a poté konfigurujte formát videa, poměr rámečku a kvalitu. Pokud chcete změnit zdroj audia, nastavte vstup audia podle svého výběru.
 3. Přejeďte po svém iPhonu, klepněte na „Zrcadlení obrazovky“ a poté povolte Apowersoft [název počítače] pro zrcadlení vašeho zařízení do počítače.
 4. Obrazovka vašeho zařízení se brzo začne zrcadlit do počítače a poté můžete klepnout na červené tlačítko a začít nahrávat.

  Rekordér obrazovky iPhone 8

 5. Abyste svůj soubor uložili, klikněte na tlačítko „Zastavit nahrávání“ a váš soubor se automaticky uloží do vašeho počítače.

Použití mobilních aplikací třetích stran

Display Recorder

Display Recorder je první aplikací, která byla v app store vydána, aby vám pomohla nahrávat to, co se zobrazuje na obrazovce vašeho zařízení iOS. Pro používání tohoto rekordéru budete muset na svém iPhonu provést jailbreak. Abyste jej mohli používat pro nahrávání, vše co pro to musíte udělat, je stáhnout si jej přes Cydia App Store, instalovat jej a spustit. Klikněte na tlačítko „Nahrávat“ pro spuštění nahrávání a až budete hotovi, klikněte na tlačítko „Stop“.

Display Recorder

Vidyo

Vidyo je další použitelná aplikaci pro nahrávání obrazovky, která není dostupná pro stažení z App Store. Můžete si však zde stáhnout soubor iPA a budete si muset stáhnout Cydia Impactor pro jeho instalaci. Velmi zajímavé je to, že nahrává vše, co je zobrazeno na vašem zařízení tak, že simuluje AirPlay připojení. Pro jeho aktivaci pro nahrávání můžete otevřít Centrum Ovládání, klepněte na „AirPlay“ a přepněte na Vidyo. Vidyo začne na pozadí nahrávat a vy uvidíte, jak lišta statusu iOS zmodrá. Až přestanete nahrávat, můžete AirPlay zastavit a video nahrávka se uloží do složky Fotky.

Vidyo

Srovnání a Závěr

I když je nahrávání aktivit na obrazovce vašeho iPhonu s použitím jednoho z výše uvedených nástrojů jednoduché, je možné, že neznáte jejich výhody a nevýhody. A v případě, že se vyskytnou různé situace, víte, který nástroj je pro vás ten nejlepší? Pokud nemáte s použitím rekordéru obrazovky pro iPhone X, 8 mnoho zkušeností, nemusíte si dělat starosti, rádi bychom je pro vás srovnali.

Rekordér iPhonu/iPadu od Apowersoftrekordér obrazovky iOS 11Display RecorderVidyo
zdroj audiasystémové zvuky a mikrofonsystémové zvuky a mikrofonmikrofonsystémové zvuky a mikrofon
výstupní formátMP4, WMV, AVI, MOV, FLV, atd.MP4H.264, MOV, MJPEG, AVIMP4
kvalita videa1920 x 1080/1280 x 720900 x 1600vysoká1080P
orientacepotrét nebo krajinaportrétpotrét nebo krajinaportrét
stabilitavelmi stabilnínestabilnístabilnístabilní
spotřeba energienízkávysokávysokávysoká

Všechny výše zmíněné rekordéry vám mohou pomoci nahrávat obrazovku iPhonu X, 8. Ve srovnání, vestavěný rekordér obrazovky iOS 11 je nejvýhodnější pro použití, protože nevyžaduje instalaci. Může však nahrávat pouze v orientaci portrét a na vrcholu nahraje také lištu statusu. Co se týče Vidyo a Display Recorder, jsou optimální volby, pokud chcete přímo nahrávat z iZařízení, ale mějte prosím na paměti, že přímé nahrávání z iPhonu bude mít velkou spotřebu baterie a díky tomu se může vaše zařízení zaseknout. Použití Rekordér iPhonu/iPadu od Apowersoft bude pro fungování vyžadovat počítač, ale umí zachytit video se zvukem jak ze systémových zvuků a mikrofonu a neovlivní výkon vašeho iPhonu, obzvláště pokud hrajete hry.

Hodnocení:4.3 /5(na základě 13 hodnocení)Děkujeme za Vaše hodnocení!
Vložil:proNahrávat iOS.Naposledy aktualizováno dne 18-12-2017

Zanechte komentář

Prosím vyplňte své jméno!
Prosím vyplňte obsah recenze!

Komentář (0)

Získejte je nyní!
APOWERSOFT
Exkluzivní
dárky
&
výhodné
slevy
Zjistěte více
Apowersoft Unlimited
Installer Jedním kliknutím pro 14+ Všech Produktů Apowersoft
new
Podpora
Sdílet
Recenze
Komentovat
Zpět nahoru