Jak vytvořit vyzváněcí tony pro iPhone

Naposledy aktualizováno dne 04.08.2015 autorem

Je známo, že je velmi těžké přizpůsobit iPhone. S Apple smartphone to můžete udělat, pokud jde o přizpůsobení, ale bohužel, vytvořit vyzvánění pro iPhone je mnohem složitější, ve srovnání se shovívavostí Androidu. Ale proč byste měli přizpůsobit své iPhone vyzvánění, když už máte sadu melodií ze které vybírat?

Existuje mnoho důvodů, proč je potřeba změnit nebo upravit své iPhone vyzvánění. Za prvé a především, předem vybrané melodie na iPhonu jsou opravdu nudné a nevýrazné. Také to, že uslyšíte svou oblíbenou hudbu pokaždé, když telefon zazvoní nebo obdržíte zprávu, vytváří blažený okamžik, který vykouzlí úsměv na Vaší tváři. Navíc, výběr konkrétního vyzvánění pro konkrétní kontakt usnadňuje určení, kdo volá, bez nutnosti podívat se na telefon. Se všemi těmito výhodami by byla další velká otázka, zda je možné nahrát vyzvánění do iPhonu. Naštěstí, odpověď je ano, podívejte se na tato řešení níže.

Způsoby, jak upravit vyzvánění pro iPhone

1

Způsob iTunes

Pokud si chcete vytvořit vyzvánění pro iPhone, měli byste si nejprve stáhnout nejnovější verzi iTunes, což je iTunes 12.1. Ale I když máte iTunes nainstalovaný v počítači a seznam skladeb, který čekají na převedení do melodií, raději se tohoto kroku vyvarujte, protože tento proces není jednoduchý. Je nutná spousta přenosu a synchronizace, ale I přesto je iTunes docela efektivní. Podívejte se na kroky, hned poté, co si poskočíte.

 • Spusťte iTunes v počítači. Ujistěte se, že skladbu, kterou chcete změnit na vyzvánění je uvedena ve Vaší knihovně, pokud ne, nejprve převeďte soubor do knihovny iTunes. Klikněte pravým tlačítkem myši na vybranou skladbu a vyberte „Získat informace“. V novém okně vyberte „Možnosti“ a poté zaškrtněte políčka „začátek“ a „zastavit“. Určete dobu, kdy chcete, aby vyzvánění začalo a zastavilo se, ujistěte se, že celková délka je do 30 sekund. Pokud je vše nastaveno, klikněte na tlačítko „OK“ a znovu klikněte pravým tlačítkem myši na skladbu.
 • nastavený čas

 • Tentokrát klikněte na „Vytvořit AAC verzi“. Píseň by se měla objevit na seznamu jako duplikát, a pak klikněte znovu na „Možnosti“ a „Získat informace“. Případně je třeba zrušit zaškrtnutí políčka „začátek“ a „zastavit“.
 • vytvořit AAC verzi

 • Klikněte znovu pravým tlačítkem myši na skladbu a vyberte možnost „Zobrazit v Průzkumníku Windows“. Přejmenujte soubor a změňte příponu .m4a na .m4r.
 • zobrazit v Průzkumníku Windows

 • Dvakrát klikněte na soubor a přidejte ho do Vaší knihovny iTunes do „Tónů“. Připojte iPhone k počítači a klikněte na tlačítko „Tóny“. Zaškrtněte „Synchronizovat zvuky“ a klikněte na tlačítko „použít“. Poté na Vašem iPhonu otevřete „Nastavení“, „Zvuky“, pak „Vyzvánění“. Nově vytvořený vyzváněcí tón by měl být uveden ve „Vlastní ch tónech“.

synchronizovat tóny

2

Použití aplikací třetích stran

Je zřejmé, že výše uvedený způsob, jak vytvořit vyzvánění pro iPhone není pro každého. Tyto kroky jsou zdlouhavé a je tam spousta věcí, které musíte udělat, než budete moci skutečně vytvořit své vlastní vyzvánění. Naštěstí existují aplikace třetích stran, které můžete použít, aby byl tento proces mnohem jednodušší. Chcete-li bezplatný, ale reklamou-podporovaný iPhone Ringtone Maker, můžete používat Ringtone Designer. Ale pokud máte dolar na útratu, můžete si zakoupit vyzvánění Designer Pro, který stojí 0,99 dolaru.

 • Stáhněte si a nainstalujte zvolené aplikace na Vašem iPhonu. Spusťte aplikaci a vyberte skladbu, kterou chcete proměnit ve vyzvánění.
 • Zobrazí se zvukové vlny z písně, určete část, kterou chcete zachytit posunutím voliče. Jednoduše klepněte na ikonu „Přehrát“ pro potvrzení volby.
 • Po dokončení klepněte na ikonu diskety „Uložit“ na pravé straně. Otevřete iTunes a přidejte vytvořené melodie do knihovny pomocí funkce „Funkce sdílení souborů“.
 • Připojte iPhone k iTunes a synchronizujte svůj smartphone, abyste získali nový tón.

tmobile

PC Software k nahrávání vyzvánění na iPhone

Ti, kdo při vytváření vyzvánění pro iPhone nechtějí používat mobilní aplikace, mohou místo toho využít využít Apowersoft Video Konvertor a Apowersoft Správce Telefonu. Ve srovnání s jinými metodami, použití těchto dvou účinných nástrojů pro vytváření iPhone vyzvánění je považováno za mnohem jednodušší a pohodlnější. Postupujte podle pokynů níže a dozvíte se, jak si přizpůsobit vyzvánění.

 • Stáhněte a nainstalujte Apowersoft Video Konvertor na PC.
 • Stáhnout

 • Po vstupu do rozhraní klikněte na „Přidat soubory“ v levém horním rohu pro přidání hudby.
 • Najděte „Profil“, zvolte „to Audio“ v rozbalovacím menu a poté vyhledejte „M4R“.
 • Klepnutím na tlačítko „M4R“ a „Konvertovat“, můžete převést jakoukoli hudbu do formátů pro iPhone vyzvánění.
  • převést hudbu

   Po úspěšné konverzi, můžete využít Apowersoft Správce Telefonu pro přenos vyzvánění do iPhonu.

   • Stáhněte a nainstalujte Apowersoft Správce Telefonu na PC.
   • Stáhnout

   • Připojte svůj iPhone k PC pomocí USB kabelu.
   • V hlavním rozhraní klikněte na ikonu „Hudba“ a zobrazíte všechny skladby uložené v telefonu.
   • Klikněte na tlačítko „Vyzvánění“ na levé straně a poté klepněte na „Importovat“, abyste přenesli svoji M4R hudbu do iPhonu. Během minuty si můžete vytvořit iPhone vyzvánění pomocí těchto dvou nástrojů.

   převést vyzvánění do iPhone

   Tipy: Dodatek funkce vyzvánění, Apowersoft Správce Telefonu je plný úžasných funkcí, které byste si opravdu mohli vychutnat, jako je schopnost přenášet všechny soubory z iPhonu do PC a z PC do telefonu, řízení multimediálního obsahu, schopnost zálohování a obnovení mobilních dat, screenshoty přímo na PC, a zobrazení obrazovky iPhone na počítači v reálném čase

   Hodnocení: 4.3 / 5 (na základě 14 hodnocení) Děkujeme za Vaše hodnocení!
Vložil: 01.04.2015 pro Správce Mobilní. Naposledy aktualizováno dne 04.08.2015

Zanechte komentář

Prosím vyplňte své jméno!
Prosím vyplňte obsah recenze!

Komentář (0)

Stahujte nyní
Apowersoft Unlimited
Apowersoft Unlimited
Multimediální řešení 13 v 1
85
Bohatý
balíček
% sleva

Zprávy

Inzeráty

Získejte je nyní!
APOWERSOFT
Exkluzivní
dárky
&
výhodné
slevy
Podpora
Sdílet
Recenze
Komentovat
Zpět nahoru