Jak přenést hudbu z iPadu do PC
Komentář

Jak přenést hudbu z iPadu do PC

Naposledy aktualizováno dne 14-03-2019 autorem

Mezi různými produkty od Applu hraje iPad větší roli v našem běžném životě. S ním si vychutnáváme hudbu, sledujeme filmy a posíláme zprávy či emaily apod. Díky svému uživatelsky přívětivému prostředí a vysoce kvalitnímu zvuku teď uživatelé Applu preferují poslouchat hudbu právě na iPadu. Jak se do něj ovšem stahuje čím dál více hudby, jeho kapacita se může naplnit. Jedním ze způsobů jak uvolnit místo je přenos hudby z iPadu do PC pro její zálohování. Zde Vám představujeme dobré řešení, které Vám tento proces usnadní.

Jednoduché řešení pro přenos hudby z iPadu do PC

1. Běžné avšak omezené řešení

2. Efektivní a komplexní program

iTunes – přeneste zakoupenou hudbu z iPadu do PC

Je snadné přidat hudbu na iPad s pomocí iTunes, ale když potřebujete dostat hudbu z iPadu do počítače, je to najednou obtížný úkol, protože iTunes potřebuje identifikovat počítač před exportem souborů a většinou je tento proces velmi komplikovaný. Je důležité vědět, že iTunes povoluje pouze přenos zakoupených písní z iPadu do počítače. Abyste toho dosáhli, otevřete iTunes a připojte Váš iPad k počítači skrz USB kabel. Klikněte na “Soubor” > “Zařízení” a najděte “Přenést nákupy ze Zařízení iPad”. Nyní můžete přenést Vaši zakoupenou hudbu do knihovny iTunes na Vašem počítači.

převod zakoupené hudby do počítače

Nevýhody: Smůla je, že tato metoda funguje jen na hudbu zakoupenou z obchodu iTunes a musíte se ujistit, že iTunes bylo pro zakoupení těchto písní ve Vašem iPadu autorizováno se stejným Apple ID. Pokud jsou písně zakoupeny s jinými ID, musíte mezi nimi přepínat a autorizovat přenos zvlášť. Chcete-li snadnější způsob nebo máte písně nezakoupené v obchodě iTunes, budete potřebovat tento multifunkční nástroj, který Vám pomůže dokončit úlohu.

Apowersoft Správce telefonu – přenést hudbu z iPadu do PC

Apowersoft Správce Telefonu je jedním z nejpopulárnějších programů na správu mobilních telefonů na současném trhu. Tento telefonní správce si vysloužil neobyčejnou pověst za svou přenosovou funkci, se kterou můžete bez námahy přenést hudbu z iPadu do počítače. Mimo to Vám také umožňuje přenést, zálohovat, spravovat, zobrazit a obnovit mobilní soubory, včetně hudby, videí, vyzvánění, fotografií, textových zpráv, kontaktů, aplikací, záznamů hovorů a tapet na PC. Nyní následujte níže uvedené kroky, abyste se dozvěděli, jak přenést hudbu z iPadu do PC.

1

Stáhněte si tento nástroj pro přenos hudby níže a nainstalujte jej na PC s Windows.

Stáhnout

2

Připojte Váš iPad k počítači skrz USB kabel. Klikněte na tlačítko “Důvěřovat”, jakmile se objeví okno s upozorněním na Vašem iPadu, ptajíce se Vás, jestli důvěřujete této aplikaci.

3

Po připojení jděte do “Hudba”, kde můžete vidět veškerou hudbu uloženou na Vašem iPadu. Vyberte hudbu k přenosu a klikněte na tlačítko “Exportovat”. Během minuty můžete přenést hudbu z iPadu do počítače.

přenést všechnu hudbu do PC

4

Po úspěšném přenosu prosím klikněte na tlačítko “Odpojit” pro odpojení Vašeho iPadu z PC.

Kromě své přenosové pomůcky Vám tento nástroj dovoluje permanentně odstranit jakoukoliv hudbu na iPadu pro uvolnění místa, takže můžete přidat další nové písně. Pro přizpůsobení hudební knihovny iTunes je tato aplikace obdařena funkcí “Vyzvánění”, kde si můžete nastavit Vaši oblíbenou hudbu jako vyzvánění telefonu. Mimo to můžete vytvořit “Nová skupina” k importu hudby do určené složky. A co víc, jelikož je tento správce telefonu perfektně kompatibilní s operačními systémy iOS a Android, je naprosto bezpečné přenášet soubory mezi telefony s těmito systémy.

spravovat hudby na PC

Potřebujete-li pouze přenést zakoupenou hudbu z iPadu do PC, použití iTunes je jistě dobré řešení. Ale abyste se vypořádali s hudbou v iPadu z jiným zdrojů, je Apowersoft Správce Telefonu definitivně tou nejlepší volbou, když chcete kopírovat hudbu z iPadu do počítače.

Hodnocení:4.3 /5(na základě 16 hodnocení)Děkujeme za Vaše hodnocení!
Vložil:proPřenos iPhone z počítače, Správce Mobilní, Tipy pro iOS.Naposledy aktualizováno dne 14-03-2019

Zanechte komentář

Prosím vyplňte své jméno!
Prosím vyplňte obsah recenze!

Komentář (0)

Získejte je nyní!
APOWERSOFT
Exkluzivní
dárky
&
výhodné
slevy
Zjistěte více
Apowersoft Unlimited
Installer Jedním kliknutím pro 14+ Všech Produktů Apowersoft
new
Podpora
Sdílet
Recenze
Komentovat
Zpět nahoru