Nejlepší Bezplatné Doporučované Aplikace pro Převod AVI do MP4
Komentář

Nejlepší Bezplatné Doporučované Aplikace pro Převod AVI do MP4

Naposledy aktualizováno dne 20-04-2016 autorem

AVI, který je také nazýván Audio Video Interleaved, je velmi populární souborový formát vyvinutý společností Microsoft pro jejich OS zařízení se systémem Windows. Obsahuje i audio a video stream, který dokonce umožňuje současné přehrávání HD ve vysokém rozlišení videa. Ačkoli mějte na paměti, že ne všechna digitální zařízení podporují přehrávání AVI. Některé z nich jsou přístroje se systémem iOS a Mac OS. Vzhledem k tomu, že Apple operační systémy používají QuickTime přehrávač médií, a AVI soubory prostě nebudou hrát. To je hlavní důvod, proč si mnozí uživatelé iPhone, iPad a všichni ostatní uživatelé myslí, že je nutné najít skvělý nástroj pro převod AVI do MP4.

Pokud si chcete přehrát Vaše oblíbené filmy, klipy a zajímavá videa na počítači Mac nebo iOS zařízení, musíte je převést nejprve do MPEG-4, také známý jako MP4. Navíc, již existuje mnoho přenosných přehrávačů a mobilních zařízení, která vyžadují videa ve formátu MP4 spíše než AVI. Připraveni na nejlepší, nejefektivnější a nejpraktičtější MP4 konvertory? Prohlédněte si je poté, co si poskočíte.

5 Nejlepších Bezplatných Konvertorů AVI do MP4

Top 1: Apowersoft Online Video a Audio Konvertor Zdarma

Pokud nechcete instalovat na plochu ani se stat členy nebo se registrovat, stačí používat služby na bázi cloudu, co nejlépe potřebujete, je Apowersoft Online Video a Audio Konvertor Zdarma. S tímto nástrojem zdarma, můžete nejen převádět multimediální soubory mezi AVI a MP4, ale také mnoho jiných formátů. Podporuje MOV, ASF, MPG, WMV, 3GP, WebM, MKV, FLV, SWF a VOB spolu s audio formáty jako MP3 typ, FLAC, WMA, AAC, WAV, OGG a RA soubory. Převádí soubory závratnou rychlostí, a nemá žádná omezení. Nejlepší ze všeho je, že můžete konfigurovat nastavení z rozlišení videa do audio bitrate a další.

Video a Audio Konvertor Zdarma

Vítejte při sledování tohoto videa pro dynamickou ukázku, jak zdarma převedli AVI do MP4.

Top 2: Tevřito.cz

Tevřito.cz je on-line konvertor s beta fází, která podporuje až 159 formátů souborů. Převod AVI do MP4 s ním je jednoduchý, vše, co potřebujete udělat, je přetáhnout a vložit soubor na stránku, kliknout na tlačítko „Pokračovat“ a zvolit vhodný způsob stahování. Stejně jako původní, zpracovává soubory v cloudu, takže nemusíte nic instalovat na pracovní plochu.

otevritocz Konvertor

Top 3: Convert.Files

Tento on-line software je další nástroj, který umí konvertovat soubory zcela zdarma. Nicméně, je zde maximální limit velikosti souboru 250 MB. Také převedené soubory tímto způsobem jsou uloženy na jejich serverech pouhých 24 hodin, takže byste měli stáhnout soubor hned po konverzi, aby se zabránilo jeho ztrátě.

convertfiles avi to mp4

Top 4: FileWiggler

Návštěva FileWiggler webové stránky Vás uvítá pěkným rozhraním, které je jednoduché a velmi čisté vypadající. Nijak se neliší od ostatních, FileWiggler je bezplatný konvertor AVI do MP4 pro Mac a Windows. Podporuje populární formáty jako 3GP, Zune, android, iOS, PSP, WMV, ASF, MPEG-4 a další.

filewiggler avi to mp4

Top 5: ClipConverter.cc

Tento on-line nástroj pro převod je snadno ovladatelný a schopný měnit formáty souborů z oblíbených videí na dobře kompatibilní audio. Stejně tak není třeba registrace nebo poplatků, ale je zde limit pro denní stahování. Chcete-li převést soubory bez jakýchkoli omezení, můžete přejít na prémiový účet.

clicpconverter avi to mp4

Video Konvertor na Ploše –Apowersoft Video Konvertor

Pro ty, kteří potřebují prémiový nástroj pro převod médií, který je daleko za nejlepšími bezplatnými webovými konvertory AVI do MP4 uvedenými výše, podívejte se na Apowersoft Video Konvertor. Můžete nejen převést AVI do MP4 formátu, ale také upravovat videa s touto jednou aplikací. Pomocí tohoto nástroje můžete převádět videa do různých formátů souborů bez ztráty kvality, 720p a 1080p rozlišení jsou podporovány. Navíc, tento software Vám umožní přidat titulky, oříznout části, spojit do jednoho videa, oříznutí klipů, upravit kontrast videa, zvolit sytost barev a přidávat fantastické efekty do svých videí. Obdobně tento prémiový Konvertor na ploše podporuje širokou škálu video formátů, audio formátů, ale také poskytuje optimalizované výstupní předvoleby pro přímý export audio / video souborů na iPad, iPhone, Android tablety, smartphony, PSP, DVD, Smart TV, HTML 5 a všechny další. Níže jsou uvedeny kroky, jak převést AVI do MP4:

Stáhnout

  1. Stáhněte si a nainstalujte program na Váš počítač.
  2. Klikněte na „Konvertovat“ a proveďte potřebné úpravy, nebo změňte nastavení před použitím.
  3. Klikněte na tlačítko „Přidat soubory“ pro import video souboru AVI, který chcete převést.
  4. V dalším okně si můžete prohlédnout, pořídit snímek, nastavit, upravit nebo přidat efekty veVašem videu před převedením AVI do MP4.
  5. Pokračujte na „Profil“ – „Audio“ a vyberte formát, dle Vašeho výběru. Můžete si zvolit HQ MP4, pokud chcete.
  6. Spusťte proces převodu kliknutím na „Konvertovat“.
  7. Převedený soubor bude automaticky uložen do výstupního adresáře, jak jej nastavíte před konverzí.

konvertor avi to mp4

I když moderní nástroje a věcičky mají omezení na přehrávání video souborů v některých formátech, výše uvedené nástroje a aplikace Vám pomohou překročit tyto hranice, takže si budete moci lépe vychutnat svobodu Vašeho zařízení. Jděte na prémiový účet nebo jej používejte zdarma, všech záleží na Vašich osobních potřebách, stejně jako požadavcích.

Hodnocení:4.3 /5(na základě 26 hodnocení)Děkujeme za Vaše hodnocení!
Vložil:proVideo Konvertor.Naposledy aktualizováno dne 20-04-2016

Zanechte komentář

Prosím vyplňte své jméno!
Prosím vyplňte obsah recenze!

Komentář (0)

Získejte je nyní!
APOWERSOFT
Exkluzivní
dárky
&
výhodné
slevy
Zjistěte více
Apowersoft Unlimited
Installer Jedním kliknutím pro 14+ Všech Produktů Apowersoft
new
Podpora
Sdílet
Recenze
Komentovat
Zpět nahoru