Nejefektivnější způsoby konverze MP4 do M4R
Komentář

Nejefektivnější způsoby konverze MP4 do M4R

Naposledy aktualizováno dne 18-08-2018 autorem

M4R je formát souboru specificky používaný pro vyzvánění pro iPhone. Na rozdíl od uživatelů Androidu, kteří si mohou svá vyzvánění vybrat svobodněji, my, uživatelé iPhonu, máme povoleno používat jako vyzvánění pouze audio ve formátu M4R. Mimo to jsou vyzvánění dostupná pro iPhone omezená a přizpůsobených vyzvánění je pomálu. Někteří uživatelé mají k dispozici velký počet hudebních souborů MP4. Někteří z nich musí dostat hudbu ze souboru MP4, aby ji mohli použít jako vyzvánění. Abychom pomohli uživatelům iPhonu vytvářet si vyzvánění dle jejich přání, představíme zde několik úžasných nástrojů pro výrobu iPhone vyzvánění. S tím pomůže konvertor MP4 na M4R.

Než se začneme věnovat samotným nástrojům, musíme si vysvětlit, co je to formát MP4. Jedná se o tzv. kontejner pro uchování dat zvuku a videa. Tento formát je běžně považován za následovníka MP3, což je ale mýlka, protože ve skutečnosti je MP3 formát zvuku, zatímco MP4 je mediální formát používaný převážně k uchování zvuku a videa ve společném kontejneru. Chcete-li extrahovat hudbu ze souborů MP4 a poté ji použít jako vyzvánění, pokračujte ve čtení.

Dva skvělé způsoby pro převod MP4 do M4R

První způsob: Skrz jednoduchý online nástroj

Druhý způsob: Skrz profesionální program třetí strany

1

Použití online konvertoru

Použití online aplikace je silně doporučované, pokud nechcete stahovat a instalovat konvertor na Váš počítač. A ta nejlepší pro tuhle práci je Apowersoft Online Video a Audio Konvertor Zdarma. Jedná se o bezplatný webový nástroj, který Vám pomůže konvertovat soubor do jiných formátů. Postupujte dle níže uvedeného návodu, který Vám poradí, jak na to.

  • Stiskněte tlačítko “Procházet…” pro nahrání souboru MP4.
  • Vyberte “M4R” jako výchozí formát.
  • Klikněte na tlačítko “Konvertovat” pro spuštění konverze z MP4 do M4R.

převést M4R do MP4

Chvíli počkejte a soubor se brzy převede a uloží do Vašeho PC. Pak jej můžete převést do Vašeho Apple telefonu a nastavit jako vyzvánění.

2

Použití profesionálního konvertoru

Dalším skvělým a profesionálním konvertorem, který můžete použít, je Video konvertor. Jedná se o samostatný nástroj kompatibilní pouze s Windows. Navzdory tomu, že je to specializovaný konvertor, má čisté a uživatelsky přívětivé rozhraní, a tak se jej člověk naučí rychle používat. A co víc, pomůže Vám učinit převod MP4 do M4R vysokou rychlostí. K tomu umožňuje konverzi více souborů zároveň. Takže pokud hledáte výkonnější a profesionální nástroj, použijte tento. Následujte níže uvedené kroky pro lepší porozumění zacházení s programem.

Stáhnout

  1. Stáhněte a nainstalujte aplikaci na Váš počítač.
  2. Po instalaci jej spusťte. Poté klikněte na “Přidat soubory”, abyste mohli vložit MP4 do programu.
  3. Jakmile budete připravení, klikněte na “Profil” pro vybrání formátu souboru. Vyberte M4R jakožto výstupní formát.
  4. Nyní stiskněte tlačítko “Konvertovat” pro spuštění konverze. Výsledný soubor M4R bude poté uložen ve Vašem počítači.

MP4 ke M4R převodník

Kromě konverze MP4 do M4R má tento nástroj zabudovaný taká video editor, který Vám umožňuje sestříhat, ořezat a otáčet videa. Kromě toho můžete přidávat efekty, vodoznaky a titulky k videům, díky čemuž budou vypadat ještě fantastičtěji.

Závěr

Nyní může mít vlastní vyzvánění pro Váš iPhone následováním jednoho z výše zmíněných návodů, který Vám vysvětlí jak převést MP4 do M4R. Oba nástroje jsou užitečné, ale co se týče online nástroje, je nutné mít internetové připojení pro jeho fungování. Na druhou stranu Vám Video konvertor umožní konvertovat a upravovat mediální soubory bez připojení k internetu.

Tipy: Až se rozhodnete, který z nástrojů použít, můžete přenést výsledný soubor M4R do iPhonu použitím Apowersoft Správce Telefonu. Tento nástroj je specificky vytvořený pro správu a organizaci všech Vašich telefonních dat na počítači. Pro další informace si můžete přečíst jak přenést hudbu z PC do iPhonu.

Hodnocení:4.3 /5(na základě 18 hodnocení)Děkujeme za Vaše hodnocení!
Vložil:proPřevést formát videa, Video Konvertor, Video konvertor zdroj.Naposledy aktualizováno dne 18-08-2018

Zanechte komentář

Prosím vyplňte své jméno!
Prosím vyplňte obsah recenze!

Komentář (0)

Získejte je nyní!
APOWERSOFT
Exkluzivní
dárky
&
výhodné
slevy
Zjistěte více
Apowersoft Unlimited
Installer Jedním kliknutím pro 14+ Všech Produktů Apowersoft
new
Podpora
Sdílet
Recenze
Komentovat
Zpět nahoru