Jak převést MP4 do FLV
Komentář

Jak převést MP4 do FLV

Naposledy aktualizováno dne 18-08-2018 autorem

Jako jeden z nejvíce populárních video formátů, MP4 nabízí nádherné rozlišení, které se blíží původní DVD video kvalitě. Tento typ souboru je také schopen uložit další data médií jako titulky, statické snímky, a popis scény a objektu. Díky těmto výhodám je formát MP4 široce používán v ukládání audio a video dat. Nicméně MP4 je relativně nekomprimovaný video formát, díky kterému je obvykle velikost souboru obrovská.

Ve srovnání s MP4, má FLV menší velikost souboru, která usnadňuje sdílení. V současné době, většina z video webů přijímá soubor FLV k prezentaci online toků, protože využívá malý zdroj v počítači a síti. Lidé si mohou hladce prohlédnout a stáhnout FLV videa i se špatnou sítí. Z tohoto důvodu je FLV příjemnou alternativou k MP4 v podmínkách sdílení a velikosti souboru. V následujících částech se dozvíte, jak snadno převést MP4 do FLV.

Online aplikace pro převod

i

Apowersoft Online Video a Audio Konvertor Zdarma

Tato aplikace je zcela bezplatný program, který vám umožní provádět konverzi přímo na internetových stránkách. Poskytuje různé audio a video formáty pro výstup mediálních souborů, jako jsou MP3, WAV, FLAC, AAC, MP4, FLV, MOV, AVI, atd. V krátkém časovém horizontu bude převodní úkol dokončen bez ztráty kvality. Kromě těchto základních funkcí má rychlý editor vybavený on-line převodníkem, který vám nabízí více možností nastavení rozlišení, bitrate, stereo rate, oříznutí videozáznamů a mnoho dalších. Chcete-li vědět, jak používat tento program pro převod MP4 do FLV, můžete se podívat na níže uvedené kroky.

 • Přejděte na stránku Bezplatného Apowersoft Online Video a Audio Konvertor Zdarma.
 • Stiskněte tlačítko „Procházet“ pro načtení místního MP4 souboru.
 • Vyberte „FLV“ jako výstupní formát.
 • Klikněte na tlačítko „Konvertovat“ pro výběr požadované cesty pro uložení a spusťte úlohu.

převod MP4 do FLV

ii

Free Online File Converter

Bezplatný konvertor souborů online je slavný on-line program pro konvertování různých typů souborů, včetně, audia, videa, obrázků, dokumentů, e-knih, archivů a dalších. Také nabízí různé formáty pro konverzi, jako FLV, MP4, MOV, AVI, apod. Pomocí této aplikace můžete převést soubor do požadovaného formátu, bez ztráty kvality. Jeho intuitivní rozhraní umožňuje uživatelům pochopit provozní triky během velmi krátké doby. Můžete se take podívat na následující pokyny převod MP4 na FLV video.

 • Navštivte stránky tohoto on-line převodníku.
 • Rozbalte menu „Video Converter“ a vyberte možnost „Převést na FLV“ a stiskněte tlačítko „Převést“.
 • Klikněte na „Vybrat soubor“ a vyberte místní MP4 video soubor.
 • Stiskněte tlačítko „Konvertovat soubor“ pro spuštění konverze.

online file converter

Někdy se může on-line převod zastavit, když vaše síť není dobrá. Chcete-li tento problém vyřešit, můžete zvážit použití profesionálního programu.

Profesionální program pro převod

Apowersoft Video Konvertor

Apowersoft Video Konvertor je skvělý nástroj pro konverzi pro mediální soubory. Poskytuje spoustu audio a video formátů, jako jsou MP3, AAC, OGG, FLAC, AVI, FLV, MKV a tak dále. Tento program může fungovat jako efektivní konvertor MP4 do FLV, který také nabízí některé další praktické nástroje, jako je video editor, video downloader, snímání obrazovky a MV maker. Ve videoeditoru je mnoho možností editace, které vám umožňují stříhat, oříznout video klipy, přidat vodoznak, titulky pro video a dokonce přizpůsobit obrazové efekty (jako je jas, contrast, saturace a tak dále). Následující kroky vám napoví, jak používat tento program.

Stáhnout

 • Stáhnětea nainstalujte převaděč do počítače.
 • Spusťte aplikaci a přidejte MP4 soubor.
 • Klikněte na „Profil“ a zvolte „FLV“ jako výstupní formát.
 • Stiskněte tlačítko „Konvertovat“ pro začátek.

MP4 do FLV konverter

Shrnutí

Všechny programy výše navrhované mohou skvěle převést MP4 do FLV. Nicméně, když je rychlost sítě pomalá, on-line nástroje mohou být nestabilní. Je doporučeno použít Apowersoft Video Konvertor při obecném prohlížení těchto nástrojů. Nástroj konverze a další doplňkové funkce jsou velmi užitečné.

Hodnocení:4.3 /5(na základě 13 hodnocení)Děkujeme za Vaše hodnocení!
Vložil:proPřevést formát videa, Převést videa online, Video Konvertor, Video konvertor zdroj.Naposledy aktualizováno dne 18-08-2018

Zanechte komentář

Prosím vyplňte své jméno!
Prosím vyplňte obsah recenze!

Komentář (0)

Získejte je nyní!
APOWERSOFT
Exkluzivní
dárky
&
výhodné
slevy
Zjistěte více
Apowersoft Unlimited
Installer Jedním kliknutím pro 14+ Všech Produktů Apowersoft
new
Podpora
Sdílet
Recenze
Komentovat
Zpět nahoru