Tři účinné způsoby jak obnovit kontakty z iPhone
Komentář

Tři účinné způsoby jak obnovit kontakty z iPhone

Naposledy aktualizováno dne 14-03-2019 autorem

Nedávno jsem resetoval svůj iPhone, a všechny mé kontakty zmizely. Jak mohu obnovit své ztracené kontakty?

To je častý problém, kterému můžete čelit hned po resetování nebo aktualizaci Vašeho přístroje. Nebo jste možná omylem smazali určitý kontakt při procházení telefonu. Naštěstí existují efektivní řešení, která Vám pomohou obnovit smazané kontakty z iPhonu.

Zde jsou tři metody, jak obnovit kontakty z iPhonu

Obnovit smazané kontakty z iPhonu s iTunes

S pomocí iTunes můžete získat ztracená data jednoduše tím, že obnovíte poslední zálohu Vašich dat v iPhonu. Po připojení zařízení k počítači, postupujte podle následujících jednoduchých kroků:

  1. Najděte ikonu iPhone umístěnou pod „Zařízení“, a klikněte na ni pravým tlačítkem myši.
  2. Klikněte na „Obnovit ze zálohy“.
  3. Vyberte si konkrétní zálohu ze seznamu, který dostanete, a klikněte na tlačítko „Obnovit“.

Obnovit ze zálohy

Jakmile je proces obnovení hotov, objeví se Vaše staré kontakty ve Vašem iPhonu.

Obnova iPhone kontaktů ze zálohy nebo archivu.

Pokud jste ještě nesynchronizovali svůj iPhone s počítačem, je tu další dobré řešení. Můžete použít své poslední zálohování nebo archivaci k obnovení smazaných kontaktů z iPhone 5s. Zde je návod:

  1. Jděte do aplikace Adresář. Zvolte „Import“, a vyberte „Archiv adresáře“. Váš archiv nedávných kontaktů pak bude importován.
  2. Přejděte do adresáře nebo složky Podpora aplikace z poslední zálohy.
  3. Zkontrolujte složku, zda se tam Váš seznam kontaktů nachází. Vyměňte složku zkopírováním ze záložní jednotky a vložte ji na stejné místo.
  4. V případě, že poslední záloha neobsahuje všechny Vaše kontaktní údaje, projděte starší zálohy, najděte správnou složku, která obsahuje kompletní kontaktní údaje.

Tento postup vám pomůže získat zpět své potřebné kontakty v telefonu. Nicméně, pokud jste nezálohovali a nearchivovali své iPhone kontakty, budete potřebovat výkonné obnovení iPhone kontaktů.

Použití Obnova Dat pro iPhone pro obnovení ztracených kontaktů z iPhone

Tento komplexní nástroj pro obnova dat pro iPhone můžete bezpečně a rychle obnovit kontakty z iPhone 6, pokud jste ztratili své soubory pomocí náhodného vymazání, resetování telefonu, nebo aktualizace telefonu.

Stáhnout

Tři řešení pro obnovení kontaktů z iPhone s tímto obnovením kontaktů iPhone:

  • Řešení 1: Přímo obnovte ztracené kontakty na iPhone.
  • Řešení 2: Obnovte iPhone kontakty ze zálohy iTunes.
  • Řešení 3: Obnovte iPhone ztracené kontakty ze zálohy iCloud.

obnovit smazané kontakty z iPhonu

Tato intuitivní aplikace také umožňuje detailní náhled textu a mediálního obsahu Vašeho přístroje před procesem obnovy. Obnova Dat pro iPhone je kompatibilní s různými typy zařízení se systémem iOS. Rovněž je kompatibilní s Mac i Windows.

Srovnání těchto tří metod

Jaký způsob byste měli používat pro nejrychlejší a nejjednodušší obnovení kontaktů? První a druhá metoda jsou dost dobré, pokud budete potřebovat základní obnovu kontaktů. První metoda je možnou alternativou, pokud jste synchronizovali svůj iPhone s iTunes, zatímco druhá je dobrým řešením, pokud máte zálohu nebo archivaci.

Mezi těmito třemi metodami, Obnova Dat pro iPhone nabízí nejrychlejší a nejbezpečnější software pro obnovu kontaktů iPhone. Je to nejlepší řešení, protože může obnovit různé typy smazaných souborů, kromě kontaktů podporuje celou řadu zařízení Apple, a nabízí dva režimy obnovy. Pokud potřebujete výkonné a univerzální řešení, které je zcela bezpečné a bez rizik, pak Obnova Dat pro iPhone je možnost, kterou zvolit.

Hodnocení:4.3 /5(na základě 16 hodnocení)Děkujeme za Vaše hodnocení!
Vložil:proObnovení systému iOS, Obnovit Dat, Přenos iOS, Správce iOS, Tipy pro iOS.Naposledy aktualizováno dne 14-03-2019

Zanechte komentář

Prosím vyplňte své jméno!
Prosím vyplňte obsah recenze!

Komentář (0)

Získejte je nyní!
APOWERSOFT
Exkluzivní
dárky
&
výhodné
slevy
Zjistěte více
Apowersoft Unlimited
Installer Jedním kliknutím pro 14+ Všech Produktů Apowersoft
new
Podpora
Sdílet
Recenze
Komentovat
Zpět nahoru