Jak obnovit smazané SMS z iPhone
Komentář

Jak obnovit smazané SMS z iPhone

Naposledy aktualizováno dne 14-03-2019 autorem

Apple iPhone je dnes téměř nutností, jak se dostat do společnosti. Díky snadnému psaní zpráv, fotografování, herním aplikacím, a mnoho dalších užitečných věcí, které bychom mohli potřebovat, Apple iPhone je pravděpodobně nejlépe navržený mobilní telefon.

Asi si užíváme všechny funkce, které nám Apple iPhone poskytuje, zejména funkce SMS. Důležité zprávy jsou denně odesílány z iPhone na iPhone a někdy se tyto důležité zprávy nějak smažou a potřebujeme je obnovit, a tak Vám poskytneme odpovědi na Vaši otázku „Jak obnovit smazané SMS z iPhone“.

Dvě jednoduchá řešení, jak obnovit SMS z Apple iPhone:

Metoda jedna: Obnovte textové zprávy z iPhonu s iTunes

Máte-li nainstalované iTunes na svém iPhone, pak máte vysokou šanci získat zpět své ztracené zprávy a jiná data. Jediným problémem je, že musíte nejprve použít funkci zálohování iTunes, než budete moci obnovit textové zprávy z iPhone.

Zde je několik jednoduchých kroků, jak zálohovat SMS:

  1. Propojte iOS zařízení s iTunes
  2. Přejděte do „Souboru“ – „Zařízení“ – „Záloha“

Než budete pokračovat, zkontrolujte, zda je zálohování úspěšně dokončeno otevřením iTunes preference a výběrem karty zařízení. Odtud byste měli vidět název zařízení s jeho časem zálohy. Od té doby můžete nyní obnovit smazané SMS z iPhone 4S v několika jednoduchých krocích.

Zde je několik jednoduchých kroků k obnovení textových zpráv.

Jděte na „Soubor“ – „Zařízení“ – „Obnovit ze zálohy“

nebo

  1. Klepněte na tlačítko „iPhone“ v pravém horním rohu tabulky a měla by se Vám ukázat nová tabulka
  2. Zvolte kartu „Shrnutí“
  3. Klikněte na „Obnovit zálohu“ na spodní části nové tabulky

Obnovit ze zálohy

Metoda dvě: Obnova Dat pro iPhone k obnovení smazaných SMS z iPhone

Obnova Dat pro iPhone je nástroj pro iPhone k obnovení souborů bez rizika, je vysoce efektivní a snadno použitelný. Jak jeho název napovídá, může být použit jako program k obnovení SMS z iPhone k obnovení Vašich ztracených textových zpráv z iPhone. Také je schopen obnovit jiné typy souborů z iPhone, iPad a iPod Touch.

Stáhnout

Jeho použitím můžete také obnovit smazané SMS z Vašeho iPhone a mnohem jednoduššeji. To Vám umožní získat mnoho typů ztracených dat z řady iPhone, aniž byste museli zálohovat s iTunes. Proto jej můžete použít k obnovení SMS z iPhone 6, bez jakéhokoliv úsilí. A také je zcela kompatibilní s jinými zařízeními, jako je Apple iPad a iPod Touch.

obnovit textové zprávy z iPhone

Můžete si také prohlédnout své ztracené zprávy pomocí funkce náhledu před obnovením textových zpráv iPhone. Další dobrá věc na Obnova Dat pro iPhone je take to, že můžete načíst všechna zálohovaná data z iTunes.

Na závěr, Obnova Dat pro iPhone podporuje 3 režimy obnovy:

  1. Obnovte SMS přímo z iPhone – funkce obnovy ztracené SMS přímo z Vašeho iPhonu bez jakékoliv zálohy.
  2. Obnovte ztracené SMS ze zálohy iTunes – Obnova Dat pro iPhone bude shromažďovat Vaše ztracené SMS od předchozí zálohy na iTunes.
  3. Obnovte SMS ze zálohy iCloud – pokud si zálohujete své SMS přes iCloud, software pro obnovu Vám poskytuje obnovu Vašich textových zpráv ze zálohy iCloud.

Tipy: Spravujte své soubory a údaje, aby byly více organizovány, dělali hledání rychlejší a zotavení mnohem jednodušší. S Apowersoft Online Přenos pro iPhone Zdarma, který by mohl převést všechny druhy souborů do a z Vašeho iPhone, iPad a iPod Touch, můžete uspořádat a spravovat soubory jednoduše tak, jak se Vám líbí.

Použití iTunes pro obnovu ztracených dat je dobré, ale s funkcí zálohování tak trochu ztratil úkol pro obnovu ztracených SMS z Vašeho iPhone, protože upřímně, obvykle nejsme připraveni na takové události. S Obnova Dat pro iPhone na straně druhé, můžeme obnovit smazané SMS z iPhone bez nutnosti zálohovat naše data. I když jsou oba snadno použitelné, obnoví naše ztracené soubory, a je kompatibilní s většinou produktu Apple, stále nemůže změnit skutečnost, že nezálohujeme své soubory tak často, což činí z Obnova Dat pro iPhone jedinečnou obnovu iPhone SMS.

Hodnocení:4.3 /5(na základě 56 hodnocení)Děkujeme za Vaše hodnocení!
Vložil:proObnovení systému iOS, Obnovit Dat, Tipy pro iOS, Zálohování iOS.Naposledy aktualizováno dne 14-03-2019

Zanechte komentář

Prosím vyplňte své jméno!
Prosím vyplňte obsah recenze!

Komentář (0)

Získejte je nyní!
APOWERSOFT
Exkluzivní
dárky
&
výhodné
slevy
Zjistěte více
Apowersoft Unlimited
Installer Jedním kliknutím pro 14+ Všech Produktů Apowersoft
new
Podpora
Sdílet
Recenze
Komentovat
Zpět nahoru