Jak trvale odstranit aplikace z iPhone
Komentář

Jak trvale odstranit aplikace z iPhone

Naposledy aktualizováno dne 14-03-2019 autorem

Jedna z nejlepších věcí, které můžete udělat na chytrých telefonech, jako je iPhone je stáhnout různé aplikace. To je něco, co se nedá udělat na jiných telefonech. Ale může přijít doba, kdy budete muset odstranit aplikace z Vašeho přístroje. Může to být proto, že je již nepoužíváte a chcete uvolnit místo, nepracují správně, nebo se rozhodnete dát pryč, nebo prodat svůj telefon. Existují různé způsoby, jak můžete odstranit aplikace z iPhonu, o které se s vámi podělím v tomto příspěvku.

1. Odstranění aplikací na iPhonu jedné po druhé (Standardní metoda)

2. Odstranění aplikací na iPhonu (Alternativní metoda)

3. Trvalé odstranění Vašich nechtěných aplikací z iPhonu (Metoda shareware)

Rěšení 1: Odstranění aplikace přímo na iPhonu

Je docela snadné odstranit aplikace na iPhonu. Tato metoda nevyžaduje použítí jiné aplikace, protože můžete odstranit aplikace přímo z Vašeho zařízení. Najděte aplikaci, kterou chcete odstranit, a stiskněte ikonu. Obrazovka by se měla zatřást, a když se tak stane, uvidíte tlačítko „x“, které se ukáže na horní levé straně ikony. Klepněte na tlačítko „x“ a zvolte „Smazat“ pro potvrzení odstranění aplikace. Pokud existují jiné aplikace, které si přejete odstranit, stačí následovat stejný postup.

Odstranění aplikace přímo na iPhonu

Řešení 2: Alternativní metoda pro vymazání aplikace na iPhonu

Může se stat, že první metoda nebude fungovat. Pokud stisknete ikonu, ale tlačítko „x“ se neukáže, znamená to, že budete muset upravit některá nastavení na Vašem přístroji. A dozvíte se to v tomto druhém řešení. Přesto, nemusí být použita žádná aplikace třetí strany k odstranění nežádoucích aplikací z iPhonu.

Přejděte na „Nastavení“, pak vyberte „Obecné“ z domovské obrazovky Vašeho zařízení. Přejděte dolů a podívejte se na omezení. Klepněte na něj a budete požádáni o 4 místný PIN kód Vašeho iPhonu. Musíte mít tento kód, jinak by nebylo možné změnit nastavení tak, jak potřebujete. V části „Povolit“, přesuňte tlačítko vedle „Mazání aplikací“ pro jeho zapnutí. Jakmile budete hotovi, můžete odstranit aplikaci stisknutím tlačítka na jeho ikonu.Obrazovka by se měla zatřást, a měli byste nyní vidět ikonu „x“, na kterou můžete klepnout a odstranit aplikaci.

Smazání Aplikací

Řešení 3: Trvale odstraňte data s Čistič Dat pro iPhone

První dvě metody uvedené jsou jednoduché způsoby, jak odstranit aplikace z iPhone 6. Nicméně, budete muset dělat tyto kroky pro každou aplikaci, kterou chcete odstranit, což může být časově náročné, a to zejména v případě, že je jich několik. Kromě toho mohou ještě být obnoveny pomocí softwaru pro obnovu, se kterým můžete vystavit své soukromí riziku. To nemusí být dobré, pokud byly Vaše aplikace propojeny s Vašimi osobními a bankovními údaji, a Vy byste je předali novému majiteli.

Pokud plánujete dát nebo prodat svůj iPhone, bylo by lepší, kdybyste trvale smazali aplikace a veškeré informace o přístroji. Přeformátování je jedna možnost, ale to by mohlo být nepříjemné, protože musíte nainstalovat nový operační system, aby fungoval. Místo toho můžete použít Čistič Dat pro iPhone, protože ten může trvale odstranit aplikace z iPhonu, stejně jako všechna data včetně fotografií, videa, protokolů hovorů, textových zpráv, atd. Vzhledem k tomu, že budou trvale smazány, můžete si být jisti, že nebudou již obnovitelné i v rámci jakéhokoliv nástroje třetí strany. Kromě iPhonu může být také použit na iPadu a iPod Touch. Trvalé smazání veškerých informací na Vašem zařízení je jednoduché.

  1. Stáhněte si Čistič Dat pro iPhone a nainstalujte jej na Vašem počítači.

    Stáhnout

  2. Připojte svůj iPhone k Vašemu počítači a spusťte aplikaci.
  3. Klepněte na položku „Vymazat odstraněné soubory“ a vyčkejte na dokončení procesu.

    Vymazat odstraněné soubory

  4. Vyberte úroveň zabezpečení, jak budete potřebovat.
  5. Klepněte na tlačítko „Start“ a trvale smažte své iPhone aplikace.

Závěr

První a druhá metody nabízejí rychlý způsob, jak odstranit aplikace z iPhonu. To je výhodné, pokud odstraňujete jen několik aplikací a to jen proto, že je již nepoužíváte. Nicméně, pokud bude nový majitel používat zařízení, protože jste se rozhodli jej prodat nebo dát pryč, je nejlepší použít Čistič Dat pro iPhone. Tím se odstraní všechny aplikace a informace o Vašem iPhonu, takže další uživatel k nim nebude mít přístup.

Hodnocení:4.3 /5(na základě 31 hodnocení)Děkujeme za Vaše hodnocení!
Vložil:proPřenos iOS, Správce iOS, Správce Mobilní, Tipy pro iPhone.Naposledy aktualizováno dne 14-03-2019

Zanechte komentář

Prosím vyplňte své jméno!
Prosím vyplňte obsah recenze!

Komentář (0)

Získejte je nyní!
APOWERSOFT
Exkluzivní
dárky
&
výhodné
slevy
Zjistěte více
Apowersoft Unlimited
Installer Jedním kliknutím pro 14+ Všech Produktů Apowersoft
new
Podpora
Sdílet
Recenze
Komentovat
Zpět nahoru