Jak přesunout fotografie na SD kartu

Naposledy aktualizováno dne 23.06.2017 autorem

V současné době mají Android telefony interní úložiště v rozsahu od 1 GB do 16 GB. Android uživatelé obvykle rozšířit úložiště vložením SD karty do svých mobilních telefonů. S rostoucím počtem fotografií s vysokým rozlišením a dalšími multimediálními soubory, které zabírají místo v paměti Vašeho telefonu, bude vnitřní pamět dříve nebo později využita. Proto lidé obvykle potřebují uvolnit prostor přesunutím obrázků na SD kartu. Pojďme se podívat na účinné triky, jak přesunout snímky z interní paměti telefonu na prostornější SD kartu.

Snadný způsob, jak přesunout obrázky na SD kartu

Jednotlivé kroky přenášení Vašich fotografií na SD kartu se mohou trochu lišit, ale pokud budete postupovat podle pokynů, můžete dobře uložit své drahé fotografie pořízené na cestách nebo jinde do počítače, aby byly v bezpečí , a můžete se také těšit z větší flexibility, když je chcete upravit nebo se o ně podělit.

1. Efektivně přesuňte své fotografie na SD kartu

2. Přímo přesuňte fotografie na SD kartu

Apowersoft Správce Telefonu- Efektivně přesuňte své fotografie na SD kartu

Tento program je univerzální software pro mobilní správu, který je k dispozici na současném trhu. Je široce používán jako profesionální správce SD karta, s níž mohou uživatelé rychle přenášet své fotografie na pevný disk počítače nebo externí úložiště. Nyní můžete začít s níže uvedeným návodem přesouvat snímky na SD karta na Android telefony.

  • Stáhněte a nainstalujte tohoto správce telefonu do Vašeho počítače.
  • Stáhnout

  • Otevřete program a připojte svůj Android telefon k počítači pomocí USB kabelu nebo přes WiFi.
  • Po připojení, klikněte na tlačítko „Soubory“ a vyhledejte podokno SD karta na levé straně. Pokračujte do složky „Obrázky“, a pak klepněte na tlačítko „Importovat“ na panelu nástrojů pod horním panelem přidejte fotografie do této složky. Fotografie můžete přenést z Android mobilu na SD kartu během minuty.
  • přesunout fotografie na SD kartu

  • Odpojte Vaše zařízení Android z počítače kliknutím na tlačítko „Odpojit“.

I přes přenos fotografií máte také možnost spravovat je na Vašem mobilu vytvořením nové složky. Pokud nemáte dostatek místa na SD kartě, můžete také přesunout důležité fotografie do počítače klepnutím na tlačítko „Exportovat“ ve sloupci „Obrázky“. Tento správce telefonu je komplexní nástroj, a umožňuje správu SD karta metodou one-stop.

exportovat fotografie

Přímo přesouvejte obrázky na SD kartu

Pokud jste již vložili SD kartu do telefonu Android, můžete přímo uložit své fotografie na SD kartu. Jednoduše jděte na „Nastavení“ na telefonu a pak najděte „Úložiště“, kde Android zobrazuje informace o interním úložišti a SD kartě. Obecně platí, že Android telefony mají aplikaci File Explorer ve výchozím nastavení, které Vám umožní přístup k souborům a dokumentům. Zjistěte, zda Váš telefon tento program má. Pokud ano, otevřete jej a pak přejděte do paměti telefonu. Otevřete složku obrázky, vyberte fotografie, které chcete přenést a klepněte na nabídku na aplikaci, abyste našli možnost „Přesunout“. Přejděte na SD kartu a najděte určený adresář, kam si můžete přenést své fotografie. Tímto způsobem můžete přesunout fotografie na SD kartu.

ukládat fotografie na SD kartu

Srovnání: Automatický způsob skutečně přenáší Vaše fotografie na pozadí, ale zabývá se všemi fotografiemi jako by byly výchozí a nevyhnutelně uloží ty nechtěné do svého úložiště. První řešení se zdá být rozumné, když zvážíte tento bod.

Přesun fotografií na SD kartu je vhodný způsob, jak šetřit paměť svého telefonu, ale pokud nemáte dostatek paměti, můžete je také přesunout do počítače. Existuje mnoho dalších řešení pro to, jak přesunout fotografie na SD kartu nebo do počítače, ale Apowersoft Správce Telefonu je vysoce doporučen pro svůj efektivní výkon a užitečné funkce.

Hodnocení: 4.3 / 5 (na základě 30 hodnocení) Děkujeme za Vaše hodnocení!
Vložil: 02.07.2015 pro Správce Mobilní. Naposledy aktualizováno dne 23.06.2017

Zanechte komentář

Prosím vyplňte své jméno!
Prosím vyplňte obsah recenze!

Komentář (0)

Stahujte nyní
Apowersoft Unlimited
Apowersoft Unlimited
Multimediální řešení 13 v 1
85
Bohatý
balíček
% sleva

Zprávy

Inzeráty

Získejte je nyní!
APOWERSOFT
Exkluzivní
dárky
&
výhodné
slevy
Podpora
Sdílet
Recenze
Komentovat
Zpět nahoru