Jak trvale smazat videa z iPhonu

Naposledy aktualizováno dne 02.12.2015 autorem

Dnes, natáčení videa nebylo nikdy snadné. Pokud jsou z předešlé doby, musíte si koupit digitální kameru nebo videokameru, jen abyste zachytili vzácné okamžiky, současná technologie umožňuje nahrávat věci ze smartphonu. A když přijde na populární mobilní telefony, které nabízejí nejlepší zážitky z nahrávání videa, iPhone je na jejich vrcholu. Je vybaven vysoce kvalitním fotoaparátem schopným pořizovat fotografie a videa v ohromující kvalitě.

Nicméně, přijde doba, kdy tato videa uložená v telefonu musí být odstraněna. Možná budete muset ušetřit nějaký prostor v paměti, odstraňte trapné okamžiky, ochraňte své soukromí a vyčistěte zařízení, to jsou jen některé z nejčastějších důvodů, proč je potřeba smazat videa z iPhonu.

Ale odstranění videa na iPhonu není tak jednoduché, jako napočítat do 3! Příliš technický proces, chyby mazání, chybějící možnost „odstranění“, problémy se synchronizací, neúplné odstranění, to jsou jen některé z problémů, kterým čelí uživatelé iPhonu.

Top čtyři řešení, jak vymazat videa z iPhonu

Řešení 1: Vymažte záznamy přímo z iPhone fotoaparátu

 1. Na hlavním rozharní vašeho iPhonu klepněte na ikonu „Fotoaparát“.
 2. Klepněte na „Záznamy fotoaparátu“ v levém dolním rohu.
 3. Když se nahoře objeví nový panel nástrojů, zvolte „Záznamy fotoaparátu“.
 4. Klepněte na kartu „Videa“.
 5. Klepněte na ikonu „Vybrat“ umístěnou dole uprostřed.
 6. Vyberte videa, která chcete odstranit.
 7. Klikněte na ikonu „Odstranit“ a zvolte „Vymazat vybraná videa“ pro potvrzení.

vymažte záznamy z iPhone fotoaparátu

Poznámka: Tento postup je použitelný pro vida pořízená vaším iPhone fotoaparátem.

Řešení 2: Vymažte stažená nebo převedená videa ve video aplikacích na iPhonu

Pokud jde o stažená nebo převedená videa, jejich odstranění z vašeho přístroje je trochu složitější. Většinu času budete muset připojit telefon k počítači Mac nebo PC a použít iTunes k odstranění věcí, které nechcete. Ale co když nejste nikde poblíž vašeho PC? Nebo nemáte kabel iPhone s sebou? Jak odstranit stažená nebo převedená videa do vašeho iPhonu? Viz níže.

 1. Otevřete aplikaci „Videa“ na vašem přístroji.
 2. Zobrazí se seznam videa a ručně zvolte klipy, které chcete odstranit.
 3. Odsuňte každé video na levou stranu.
 4. Tlačítko “Smazat” by se mělo objevit na pravé straně.
 5. Klepněte na červené tlačítko „Smazat“ pro odstranění videa ze svého telefonu.

vymažte videa ve video aplikacích na iPhonu

Dvě z výše uvedených metod, jak smazat videa z iPhone vyžadují velmi málo úsilí a znalosti k vyčištění zařízení. Nicméně, není zaručeno, že budou fungovat vždy. Mnoho uživatelů hlásí chyby smazání převedených, stažených, přijatých, a dokonce i synchronizovaných videí iTunes. K této skutečnosti přidejte to, že smazaná videa nejsou trvale odstraněna z vašeho iPhonu, mohou ještě být navrácena! Takže pokud chcete trvale odstranit videa uložená na vašem iPhonu bez zanechání žádné stopy, podívejte se na další řešení.

Řešení 3: Vymažte iPhone videa rychle

Apowersoft Správce Telefonu je aplikace třetí strany, která se specializuje na správu iPhone a Android smartphonů. Tento nástroj pomáhá uživatelům řešit vedení souborů rychle a bezpečně, včetně schopnosti pro zálohování, synchronizaci, převod a odstranění všech typů souborů, včetně zpráv, obrázků, hudby, aplikací atd. Nemusíte mít obavy z kompatibility této aplikace s vašimi telefony. Můžete snadno vymazat všechny videa z iPhone 6, spíše než z jiných druhů iPhone. Tento bezplatný nástroj vyčnívá nad jinými podobnými aplikacemi pro své velké pohodlí a rychlost. Podívejte se na kroky níže a dozvíte se, jak jej používat:

 1. Stáhněte si tuto aplikaci a připojte se přes USB kabel po jejím spuštění.

  Stáhnout

 2. Klepněte na tlačítko „Důvěryhodnosti“ pokud potvrdíte připojení zařízení k PC.
 3. Vstupte do hlavního rozhraní a poté klikněte na ikonu „Videa“.
 4. Levým tlačítkem klikněte na video a potom klepněte na tlačítko „Odstranit“.

vymažte iPhone videa rychle

Poznámka: Klepněte na „Vybrat vše“ pro vymazání všech videí iPhone k dispozici.

Kromě smazání videa na vašem iPhonu, tento správce telefonu je take vybaven funkcí „Importovat“ videa z počítače a „Exportovat“ videa pro přenos do PC. S tímto magickým nástrojem budete poměrně snadno spravovat vaše videa na iPhonu a Android smartphonech.

Řešení 4: Trvale vymažte videa na iPhonu

Čistič Dat pro iPhone je bezpečnostní aplikace, která může odstranit iPhone videa, obrázky, hudbu, dokumenty, soubory, hesla, účty, kontakty, SMS, MMS, aplikace, záložky a všechny ostatní. Nabízí dva režimy odstranění, částečné nebo úplné. A tři úrovně mazání dat jsou k dispozici. Nízká – Chcete-li rychle odstranit data, střední pro přepsání odstraněných nebo existujících dat, a vysoká pro odstranění uložených hesel, bankovních informací, uživatelská jména a další soukromé soubory.

Stáhnout

 1. Připojte svůj iPhone k PC pomocí dodávaného USB kabelu.
 2. Spusťte tento software a počkejte, až automaticky rozpozná váš přístroj.
 3. Na hlavním rozhraní zvolte „Vymazat smazané soubory“.
 4. V závislosti na vašich potřebách vyberte příslušnou úroveň dat, kterou chcete vymazat.
 5. Klikněte na ikonu „Start“ a zahájíte proces čištění.
 6. Po dokončení klepněte na tlačítko „Hotovo“ a odtud uvidíte, kolik místa máte uloženo.

Vymazat odstraněné soubory

Krása používání Čistič Dat pro iPhone je, že jakmile jsou video soubory odstraněny z vašeho přístroje, neexistuje způsob, jak by mohly někdy být vráceny. To je ideální pro uživatele, kteří darují své iOS zařízení svým přátelům nebo příbuzným, a prodají je na eBay. Navíc, tento nástroj je kompatibilní nejen s iPhone, ale se všemi zařízeními iOS, včetně iPad a iPod Touch.

Jak odstranit videa z iPhone je snadné s výše uvedenými tipy a triky. Ale abyste ochránili své soukromí, vyberte nástroj, který může trvale vymazat videa. Mějte na paměti, že smazání videa přímo na vašem iPhone neznamená, že je navždy pryč. Stále lze použít nástroje obnovení k načtení videa na sekundárním iPhonu. Chcete-li trvale a bezpečně odstranit video z vašeho iPhonu, raději využijte prémiový software čištění iOS dat.

Hodnocení: 4.3 / 5 (na základě 14 hodnocení) Děkujeme za Vaše hodnocení!
Vložil: 20.07.2015 pro Správce Mobilní. Naposledy aktualizováno dne 02.12.2015

Zanechte komentář

Prosím vyplňte své jméno!
Prosím vyplňte obsah recenze!

Komentář (0)

Stahujte nyní
Apowersoft Unlimited
Apowersoft Unlimited
Multimediální řešení 13 v 1
85
Bohatý
balíček
% sleva

Zprávy

Inzeráty

Získejte je nyní!
APOWERSOFT
Exkluzivní
dárky
&
výhodné
slevy
Podpora
Sdílet
Recenze
Komentovat
Zpět nahoru