Jak přesunout hudbu na SD kartu Jednoduše

Naposledy aktualizováno dne 04.08.2015 autorem

Samsung Galaxy S6 je právě teď na trhu velmi žhavý. Jedním z jeho největších výhod je jeho extra velká kapacita, která se pohybuje v rozmezí od 32GB do 128GB Je fér říci, že jeho vnitřní úložiště je v současnosti nesrovnatelné. Nicméně, tyto telefony jsou v menšině. Většina Android telefonů má pouze interní paměť 1 GB, 2 GB, 8 GB nebo 16 GB. A jak do telefonu ukládáme více velkých souborů, mnozí z nás mají na telefonu nedostatek paměti. V této situaci Vám pomůže vybavit svůj mobilní telefon SD kartou, čímž pomůžete rozšířit prostor. Kromě toho také přijde vhod, když chcete přenést data do jiného telefonu se systémem Android, jen znovu připojíte SD kartu.

Mnoho uživatelů Androidu, jako já, používají spoustu prostoru pro uložení mnoha písní. Jejich přenosem na SD kartu se uvolní využití paměti telefonu. A pokud byste chtěli přenést hudbu ze starého telefonu do nového, SD karta je skvělý nástroj. Proto Vám chci dát nějaké návody, jak přesunout hudbu na SD kartu jednoduchým způsobem.

Rychlé způsoby, jak přesunout hudbu na SD kartu

1. Přesunutí hudby manuálně

2. Nástroj pro přesun

Tradiční způsob: Manuální přenos hudby na SD kartu

Některé Android telefony mají výchozí aplikaci správce souborů, na které jsou uvedena všechna Vaše data. Můžete ji otevřít, najít kartu Hudba a vybrat všechny skladby, které chcete přesunout. Pak vyberte možnost „Přesun na SD kartu“. Pokud ji Váš Android nemá, můžete zkusit následující způsob:

  1. Klepněte na tlačítko „Nastavení“. Klepněte na tlačítko „Úložiště“ na kartě TELEFON nebo ZAŘÍZENÍ.
  2. Zobrazí se velikost všech dat, jako jsou aplikace, hudba, fotografie a videa, stahování a další. Pod nimi, klikněte na možnost „Vytvořit větší prostor“.
  3. Jakmile je paměť telefonu naskenována, uvidíte seznam položek, včetně aplikací, galerie, prohlížeče, hudby a různé. Zvolte „Hudba“.
  4. Váš mobil Vám pak vrátí seznam všech skladeb. Vyberte ty, které chcete přenést, a klepněte na tlačítko „PŘESUNOUT NA SD“.

Manuální hudby SD

Tímto způsobem jste schopni přenášet hudbu na SD kartu. Nicméně, protože existují četné druhy Android značek a různé verze Androidu, podrobné kroky se mohou lišit v některých aspektech. Ale celý proces je velmi podobný.

Jednodušší způsob: Mobilní přenos

Výše uvedený způsob nemusí být použitelný pro některé unikátní telefony Android. A to je ještě složitější pro přenos hudby manuálně. Proto bych Vám rád představil mnohem lepší a jednodušší způsob, jak to udělat.

Stáhnout

Apowersoft Správce Telefonu je jedním z nejlepších nástrojů pro správu mobilních zařízení na PC právě teď. Má univerzální způsoby připojení. Můžete připojit své mobilní zařízení k počítači pomocí kabelu USB nebo Wi-Fi. Kromě toho podporuje i Android a iOS OS, což je velmi vzácné mezi podobnými produkty. Jako profesionální správce telefonu a přenosu vyniká mezi ostatními podobnými aplikacemi v mnoha ohledech. Například, umí spravovat všechny typy souborů, včetně hudby, obrázků, videa, poznámek, kontaktů, zpráv, aplikací, knih a dalších souborů. Tedy, jak nahrát hudbu na SD kartu pomocí této výkonné aplikace? Prosím, postupujte podle jednoduchých pokynů níže:

  1. Zapněte USB ladění na Vašem zařízení se systémem Android. Připojte jej k PC. Klepněte na „OK“, když se objeví dialogové okno na Vašem telefonu.
  2. Po připojení, klikněte na ikonu „Hudba“ na hlavním rozhraní. Vyberte všechny skladby, které chcete přesunout a klikněte na tlačítko „Exportovat“.
  3. Exportovat Hudba

  4. Poté, co jsou exportovány do složky v počítači, klikněte na tlačítko „Soubory“.
  5. Vyberte „SD karta“. Najděte složku „Hudba“. Klepněte na tlačítko „Importovat“ a přenestedo ní hudbu.

Importovat Hudba

Díky této pěkné aplikaci jste schopni snadno přesouvat hudbu na SD kartu . A můžete si sami vytvořit novou složku, když přenášíte hudbu, takže budete vědět, kde na Vaší SD kartě nachází. Ve skutečnosti, kromě hudby, můžete také lehce přesouvat fotografie na SD kartu.

Stáhnout

Hodnocení: 4.3 / 5 (na základě 23 hodnocení) Děkujeme za Vaše hodnocení!
Vložil: 07.07.2015 pro Správce Mobilní. Naposledy aktualizováno dne 04.08.2015

Zanechte komentář

Prosím vyplňte své jméno!
Prosím vyplňte obsah recenze!

Komentář (0)

Stahujte nyní
Apowersoft Unlimited
Apowersoft Unlimited
Multimediální řešení 13 v 1
85
Bohatý
balíček
% sleva

Zprávy

Inzeráty

Získejte je nyní!
APOWERSOFT
Exkluzivní
dárky
&
výhodné
slevy
Podpora
Sdílet
Recenze
Komentovat
Zpět nahoru