Jak Jednoduše Převést AVI do 3GP
Komentář

Jak Jednoduše Převést AVI do 3GP

Naposledy aktualizováno dne 04-08-2015 autorem

AVI je výkonný digitální formát, který obsahuje jak audio, tak video data. Je obecně podporován platformou Windows, ale ne Mac nebo mobilními zařízeními. Pokud chcete sledovat AVI soubory na Mac nebo některých mobilních zařízeních, zdaleka nestačí nahrát jej na Váš mobil. Je také potřeba převést jej do formátu 3GP před přenosem. Protože 3GP je běžný video formát široce používaný na mobilních telefonech, jako je BlackBerry, HTC, atd pro přehrávání videa. Tak, aby se AVI video přehrávalo pohodlněji na 3G mobilním telefonu, tento příspěvek Vám přináší odpovědná řešení na převod AVI do 3GP.

Proveditelná řešení pro Převod AVI do 3GP

Zde přezkoumáme několik nástrojů pro konverzi videa, abychom vyřešili problem nekompatibility videa, s tím, že je již k dispozici mnoho užitečných video konvertorů po celém webu, můžete si projít následující části a vybrat si ten nejvýhodnější.

Jednoduchá Metoda k Překódování AVI do 3GP Online

Pro ty, kteří nechtějí stahovat ani instalovat žádné desktopové programy pro konverzi videa, je Apowersoft Online Video a Audio Konvertor Zdarma určitě ideální volbou. Díky mimořádně výstižným webovým rozhraním Vám umožní převádět videa do mnoha video a audio formátů, jako je MP4, 3GP, WMV, MP3, atd. Pokud jde o proces převodu, poskytuje Vám bezplatný a snadný způsob, jak převést AVI do 3GP on-line ve čtyřech krocích, níže jsou podrobné pokyny, které byste měli vědět:

  1. Přejděte na webovou stránku tohoto bezplatného video konvertoru.
  2. Klepnutím na tlačítko „Procházet“ nahrajte místní AVI video soubor pro konverzi.
  3. Vyberte výstupní formát videa jako „3GP“ mezi možnostmi. Konfigurujte další nastavení, jak potřebujete.
  4. Potom, poslední věc, kterou byste měli udělat, je stisknout tlačítko „Konvertovat“ a konverze bude brzo dokončena.

Online Video a Audio Konvertor

Kromě konverze videa on-line Vám tento nástroj také umožňuje editovat video soubor před konverzí. Stačí jen nastavit některá pokročilá nastavení podle Vašich potřeb. Věci jako ořezávání, stříhání, otáčení nebo dokonce přidávání vodoznaku jsou v tomto bezplatném nástroji k dispozici.

Pokročilý Program pro Konverzi AVI do 3GP

Vzhledem k tomu, že konverze videa on-line spoléhá na připojení k internetu a pomalá rychlost internetu prodlouží proces. Pokud hledáte nástroj pro převod, který není závislý na internetu, pak byste mohli potřebovat stabilní a spolehlivý kancelářský software, který Vám pomůže překonat tyto překážky bez potíží. V tomto případě, Apowersoft Video Konvertor musí být nejvýhodnější volba. Je to vynikající desktopový video konvertor, který umí konvertovat video soubory v dávce bez internetu pouze pro Windows. Pokud používáte Mac, můžete získat paralelní Mac verzi návštěvou této stránky. A teď se prosím podívejte na kroky, jak převést AVI do 3GP, jak je znázorněno, abyste dokončili svou konverzi:

Stáhnout

  • Nejprve je nutné stáhnout a nainstalovat tento software, a pak jej spustit na Vašem PC.
  • Nahrajte své AVI video kliknutím na tlačítko „Přidat soubory“, nebo přímo přetažením souboru videa k tomuto nástroji.
  • Po nahrání konfigurujte některá nastavení výstupu dle Vaší vůle. Raději si pro konverzi vyberte formát videa výstupu „3GP“.
  • Navíc můžete nastavit další výstup možnosti videa a audia v menu „Nastavení“ pro zajištění bezztrátové kvality.
  • Potom byste měli kliknout na tlačítko „Konvertovat“ pro spuštění. Převedený soubor 3GP bude za chvíli uložen na Vašem PC.
  • Jakmile je toto hotovo, můžete najít video soubory ve výstupní složce, připojte mobilní zařízení k počítači a poté na něj přeneste převedená videa.

pro Video Konvertor

Co dělá tento převodník lepší než jiné AVI do 3GP konvertory jsou ty fantastické vlastnosti.

i

Mnoho různých druhů video a audio formátů je podporováno tímto programem. Můžete si mezi nimi vybrat, jak budete potřebovat.

ii

Kromě konverze videa do určených format jej můžete také převést na zařízení přímo s optimalizovanými výstupními předvolbami, jako je YouTube, iPhone, iPad, Sony, Android, atd., bez úsilí při převodu.

iii

Umožní Vám přímo přehrávat audio/video soubor na jeho vestavěném přehrávači médií, abyste si jej mohli vychutnat. Ještě mnohem lépe, můžete pořídit screenshoty pouhým kliknutím na malou ikonu fotoaparátu v průběhu vysílání.

iv

Mimo základní funkci video konverze je také vybaven brilantním video editorem, který Vám umožní zkrátit, oříznout videa a dokonce Vám umožní náhodně přidat efekty, vodoznaky a titulky do videa.

video editorem

Závěr

Tyto dva video konvertory popsané výše jsou skvělé nástroje pro efektivní převod AVI do 3GP. Online nástroj je mnohem pohodlnější, ale není stabilní, zatímco desktopový program, je spolehlivější a profesionální ve všech aspektech. Tak či onak, podle toho, jaký převodník se vyberete pro použití, pomůže Vám dostat úspěšně 3GP video soubory.

Hodnocení: 4.3 / 5 (na základě 7 hodnocení) Děkujeme za Vaše hodnocení!
Vložil:proVideo Konvertor.Naposledy aktualizováno dne 04-08-2015

Zanechte komentář

Prosím vyplňte své jméno!
Prosím vyplňte obsah recenze!

Komentář (0)

Získejte je nyní!
APOWERSOFT
Exkluzivní
dárky
&
výhodné
slevy
Zjistěte více
Apowersoft Unlimited
Installer Jedním kliknutím pro 14+ Všech Produktů Apowersoft
new
Podpora
Sdílet
Recenze
Komentovat
Zpět nahoru