Pět Pozoruhodných Nástrojů pro Převod DVD do MP4
Komentář

Pět Pozoruhodných Nástrojů pro Převod DVD do MP4

Naposledy aktualizováno dne 04-08-2015 autorem

DVD, což znamená, digitální video disk, je populární a atraktivní po velmi dlouhou dobu. Nicméně, v dnešní době se zdá, že toto digitální optický disk pro ukládání je v některých směrech již zastaralý. A lidé se mohou cítit naštvaně, když musí dát DVD do počítače a přehrávat je po jednom kusu. Proto, aby se plně využily stará a nevyužitá DVD pro zábavu, mnozí lidé jsou ochotni extrahovat MP4 soubory z DVD a uložit je na PC snazší přehrávání. V tomto článku jsme vybrali těchto pěti konvertorů DVD do MP4 ke zvážení.

Top 4 Konvertory DVD do MP4 Online

Apowersoft Online Video a Audio Konvertor Zdarma

Jedním z nejpozoruhodnějších rysů tohoto konvertoru DVD do MP4 on-line je, že podporuje převod DVD do MP4, bez ztráty při vysoké rychlosti. A nejsou zde rušivé reklamy a viry, které činí toto místo spolehlivější a bezpečnější. Mimo to přitahuje mnoho lidí, protože jej lze použít zcela zdarma. A umí uspokojit Vaše různé požadavky na video formáty včetně MP4, AVI, WMV, MOV, VOB, MKV, atd.

Online Video a Audio Konvertor

Níže je operační postup krok za krokem, jak převést DVD do MP4:

  • Vložte DVD do notebooku.
  • Prohlédněte si video soubor mezi DVD složkami a vyberte si jeden VOB video soubor, který chcete převést.
  • Poté upravte několik nastavení, jako výstupní formát, bitrate, kanály a vzorkovací frekvence a mnoho dalších pokročilých nastaveních dle Vašeho přání.
  • Poslední věc je kliknout na tlačítko „Konvertovat“ a konverze bude za chvíli dokončena.

Office Converter

Jak jeho název napovídá, tento převaděč lze použít jako video konvertor, konvertor audia, konvertor dokumentů, atd. který je schopen Vám pomoci spravovat Vaše kancelářské soubory pružněji a snadněji. Je to pozoruhodný konvertor DVD do MP4, který umožňuje převádět soubory jak z Vašeho pevného disku Vašeho počítače tak videa z webu online. Pokud jde o převod DVD video souborů do MP4, stačí kliknout na tlačítko „Add files“ a vybrat jeden video soubor DVD, změnit některé nastavení obrazu a zvuku, jak budete potřebovat. Poté, co byly provedeny všechny tyto věci, klikněte na tlačítko „Convert“ pro efektivní dokončení tohoto úkolu.

Office Converter

Kromě toho je také možné jej použít pro konverzi video souborů z on-line streamingových míst do formátů, jako jsou MP4, RM, SWF, WMV, atd. Zde je pro příklad YouTube video, jen surfujte on-line a najděte své oblíbené video ke stažení a převedení. Zkopírujte adresu URL videa YouTube a vložte ji do pole URL, klepněte na „Download and Convert“, a to Vám pomůže za okamžit získat Váš video soubor.

Convert.Files

Podobně jako předchozí program pro převod DVD do MP4, tato webová aplikace také umožňuje převést video, audio, eBook na formáty, které chcete. Vlastně má stále některé význačné rysy, díky kterým tento nástroj vyčnívá z řady jiných konvertorů. Jeho rozhraní se můžete naučit na první pohled bez potíží, protože je velmi jednoduché a výstižné. Kromě toho, před konverzí je tam jedno volitelné nastavení – „Pošlete odkaz ke stažení na můj e-mail“, které Vám skutečně poskytuje odkazy na stažení z převodu video souborů. To umožňuje pohodlněji sdílet videa s ostatními jistým způsobem.

Convert.Files

Zamzar

Tento konvertor DVD do MP4 on-line, je nejjednodušší na ovládání díky své živé webové stránce, která Vás provede operačním postupem ve čtyřech krocích. Táhněte a pusťte soubory pro konverzi a zvolte formát jako výstup převedeného formátu, zadejte svou e-mailovou adresu pro zasílání souboru po konverzi, poslední je kliknout na „Převést“ aby se úkol provedl. Má výstupní předvolby pro konverzi videa do zařízení kompatibilního formátu, včetně Apple TV, iPadu, iPhonu a mnoha dalších digitálních zařízení.

Zamzar

Nejlepší Software Konvertoru DVD do MP4

Všechny tyto nástroje popsané výše jsou on-line způsoby, jak převést DVD do MP4, které by mohly být narušeny špatným připojením k síti. V tomto případě může být desktopový program lepší alternativou pro Vás, abyste mohli udělat tento úkol spolehlivým způsobem. Tady jsem Vám chtěl sdílet fantastický program konvertor DVD do MP4 – Apowersoft Video Konvertor. Jedná se o profesionální software video konverze, který podporuje mnoho běžných video a audio formátů, což může uspokojit Vaše různé požadavky. Chcete-li získat více obecnou představu o tomto programu, pojďme se podívat na podrobný návod, jak převést DVD do MP4:

Stáhnout

i

Za prvé, protože se jedná o desktopový program, měli byste si jej stáhnout a nainstalovat do svého počítače, spusťte jej dvojitým kliknutím na jeho zástupce.

ii

Potom klikněte na tlačítko „Přidat“ načtěte DVD soubory a konfigurujte nastavení profilu, jak se Vám líbí. Pokud jde o převod do formátu MP4, jepro Vás k dispozici pro zachování stejné kvality převedeného souboru, jako zdroj beze ztráty.

iii

Nastavte výstupní složku pro uložení převedeného souboru a poslední věc, kterou byste měli udělat, je stisknout tlačítko „Konvertovat“ pro spuštění konverze. Můžete kliknout na ikonu „Otevřít“ zkontrolovat převedené MP4 soubory na pevném disku.

Pro Video Konvertor

Jako nejvíce funkční program pro převod DVD do MP4, také můžete upravovat videa, jako je ořezávání, přidávání efektů a titulků dle Vašeho přání. Kromě toho, má vestavěný multimediální přehrávač, který podporuje přímé přehrávání video souborů v tomto programu.

Obecně se zobrazováním těchto skvělých konvertorů pro extrakci MP4 z DVD, každý z nich má svá plus, která přitahují lidi, aby je využili. On-line nástroje jsou pohodlné a jednoduché na používání, ale nejsou tak stabilní a spolehlivé. Co se týče programu stolního počítače, musí to být nejlepší konvertor DVD do MP4 pro jeho pokročilé funkce a profesionální nástroje, které dělají konverzi efektivněji. V každém případě, bez ohledu na to, pro který nástroj, který je uveden výše se rozhodnete použít pro konverzi, můžete získat své MP4 soubory úspěšně pro přehrávání.

Hodnocení:4.3 /5(na základě 25 hodnocení)Děkujeme za Vaše hodnocení!
Vložil:proVideo Konvertor.Naposledy aktualizováno dne 04-08-2015

Zanechte komentář

Prosím vyplňte své jméno!
Prosím vyplňte obsah recenze!

Komentář (0)

Získejte je nyní!
APOWERSOFT
Exkluzivní
dárky
&
výhodné
slevy
Zjistěte více
Apowersoft Unlimited
Installer Jedním kliknutím pro 14+ Všech Produktů Apowersoft
new
Podpora
Sdílet
Recenze
Komentovat
Zpět nahoru