Bezpečné a Spolehlivé Stránky pro Převod videa z YouTube do MP3
Komentář

Bezpečné a Spolehlivé Stránky pro Převod videa z YouTube do MP3

Naposledy aktualizováno dne 13-08-2020 autorem

Co se týče YouTubu, všichni víme, že je to největší platforma pro bezplatné sdílení a nahrávání videí. Hostuje všechny možné druhy videí, která se strefují do vkusu různých diváků. Hudební fanoušci jsou také pravidelnými návštěvníky YouTubu, protože jsou na něm obvykle k nalezení nejpopulárnější hudební klipy. A spousta lidí by si ráda stáhla MP3 soubory z této stránky pro pozdější poslech. Vlastně existuje několik způsobů, jak stáhnout hudbu z YouTube, ale spousta uživatelů pro tuto práci stále preferuje webové aplikace. To je hlavně proto, že online nástroje nevyžadují instalaci ani místo na disku Vašeho počítače. Existuje spousta stránek nabízejících snadný konvertor YouTube do MP3, který mohou využívat i začátečníci.

Ovšem nekvalitní nástroj může být neefektivní a dokonce přenést do Vašeho počítače virus. Abyste se těmto nepříjemnostem vyhnuli, nabízíme Vám seznam skutečně funkčních a bezpečných nástrojů, které můžete použít.

Nejlepší Stránky Nabízející Možnost Konverze YouTube do MP3

1

Apowersoft Video na MP3 Zdarma

Apowersoft Video na MP3 Zdarma je skvělý nástroj pro okamžité získání MP3 z YouTube. Také dokáže získat zvuk z bezpočtu jiných stránek jako jsou Veoh, Dailymotion, MySpace, Vevo a další. Zajímavou vlastností tohoto nástroje je, že umožní uživatelům vybrat výsledný formát (MP3, ACC, WMA, WAV apod.). Pro konverzi YouTube do MP3 stačí zkopírovat URL adresu YouTube videa a vložit ji do příslušného adresového pole a stisknout tlačítko „Konvertovat“. Za okamžik se na aktuální stránce objeví nastavení převodu. Vyberte si nastavení dle libosti a klikněte na tlačítko „Stáhnout“. Navíc máte možnost vyhledávat hudební videa na YouTube vložením klíčových slov.

2

ListenToYouTube

Co se týče ListenToYouTube, spousta lidí určitě ví, že je to jedna z nejstarších a nejnavštěvovanějších stránek pro převod YouTube do MP3. Funguje rychle a hladce na libovolném prohlížeči a operačním systému. Uživatelé mají možnost uložit si YouTube zvuk ve vysoké, střední či nízké kvalitě. Noví uživatelé mohou být ovšem snadno oklamáni, protože tato stránka obsahuje spousty matoucích ikon pro stažení, které ale většinou pouze vedou ke stažení jiných programů a ne Vašich MP3 souborů.

ListenToYouTube

3

MakeItMP3

Potřebujete získat MP3 z YouTube? Pak použijte MakeItMP3! Jedná se o další program běžící v Javě, který funguje jako konvertor/stahovač videa do MP3. Kromě pole pro stahování obsahuje také viditelně zobrazené další funkce. Můžete je využít při stahování MP3 souborů. Zlatým hřebem tohoto online nástroje je možnost vybrat standardní nebo vysokou kvalitu výsledného zvukového souboru. Jen se předtím ujistěte, že máte aktuální verzi Javy, abyste se vyhnuli jakýmkoliv problémům při používání programu.

MakeitMP3

4

YouTube-MP3

Pokud jde o populární stránky pro převod videa z YouTube do MP3, jedna aplikace, která si zajisté zaslouží zmínku, je YouTube-MP3. To je proto, že tato webová aplikace dokáže proměnit YouTube video do MP3 během několika vteřin a konvertovaný soubor můžete získat za pár minut. Je kompatibilní s mobilními platformami a funguje na iPhonu, Androidu a telefonech s Windows. Jediná nevýhoda je, že nefunguje v prohlížeči Chrome, protože Google tuto aplikaci nepodporuje.

YouTube-MP3

5

Video2MP3.de

Další aplikace, která slouží na převod YouTube do MP3 je video2mp3.de. Stejně jako ostatní online převodníky, o kterých jsme mluvili, dokáže tento nástroj získat zvukový soubor MP3 z videa během několik málo minut v závislosti na rychlosti internetového připojení a velikosti videa. Jediná negativní věc na téhle aplikaci je, že občas přestane fungovat a shodí prohlížeč.

Video2MP3.de

6

FLVto

Další na řadě je FLVto, nástroj, který dokáže převést YouTube do formátů videa a zvuku. Funguje stejně jako ostatní zmíněné online aplikace, které vyžadují URL videa. Po jejím vložení do příslušného pole stačí vybrat MP3 ze seznamu formátů a poté kliknout na ikonu „Konvertovat do“ pro zahájení konverze. Dobrou věcí na tomto programu je, že můžete vybrat jiný zvukový výstup než MP3. A také si můžete konvertovaný soubor nechat poslat na email.

FLVto page

7

ClipConverter.cc

Další stránkou nabízející konverze YouTube do MP3 je ClipConverter.cc, skvělý nástroj pro hltače hudby. Její konkrétní použití je jiné než u ostatních stránek. Prvně vložte URL do příslušného pole a klikněte na tlačítko „Pokračovat“. Potom vyberte výsledný formát a nastavte volby pro konverzi. Poslední krok zahrnuje kliknutí na tlačítko „Stáhnout“ a uložení souboru do Vašeho počítače. Můžete si být jisti, že ClipConverter dokáže převést YouTube do zvukového souboru decentní kvality.

ClipConverter.cc

8

Anything2MP3

Tento online nástroj přichází s kompletní nabídkou funkcí, takže Vám určitě přinese spoustu pohodlí a výhod. Základní funkcí je konverze videa z YouTube do MP3, kde si můžete vybrat výslednou kvalitu (256kbps, 192kbps, 160kbps a 128kbps). V závislosti na velikosti souboru zabere proces konverze pár vteřin až několik minut. Můžete si také vychutnat další přidané funkce jako je úprava zvuku, ID3 a stažení videa. Berte ovšem na vědomí, že videa trvající přes hodinu nelze úspěšně konvertovat.

Anything2MP3

9

2conv.com

2conv.com sám sebe prohlašuje za nejrychlejší online konvertor YouTube do MP3. Funguje také s videi z Dailymotion. Stránka Vám doporučí populární a nedávno stažené MP3. Takto můžete neustále sledovat trendy. Po konverzi videa Vám stránka zobrazí podobné MP3 na stažení. Mimoto mohou uživatelé sestříhat MP3 soubory a provádět jednoduché zvukové úpravy, je-li to třeba.

2conv.com

Pokud jste zatím nikdy nekonvertovali žádné YouTube video do MP3, můžete s tím začít s pomocí výše zmíněných deseti aplikací. Zajisté z jejich vlastností budete mít užitek, zejména jste-li nadšenec do online aplikací.

Hodnocení:4.3 /5(na základě 34 hodnocení)Děkujeme za Vaše hodnocení!
Vložil:proUpravovat Zvuk, Záznamník Zvuku.Naposledy aktualizováno dne 13-08-2020

Zanechte komentář

Prosím vyplňte své jméno!
Prosím vyplňte obsah recenze!

Komentář (0)

Získejte je nyní!
APOWERSOFT
Exkluzivní
dárky
&
výhodné
slevy
Zjistěte více
Apowersoft Unlimited
Installer Jedním kliknutím pro 14+ Všech Produktů Apowersoft
new
Podpora
Sdílet
Recenze
Komentovat
Zpět nahoru