Apowersoft Záznam Zvuku pro Mac 2.0 s Audio Editorem a Konvertorem
Komentář

Apowersoft Záznam Zvuku pro Mac 2.0 s Audio Editorem a Konvertorem

Naposledy aktualizováno dne 13-09-2018 autorem

Apowersoft dnes s potěšením oznamuje vydání Apowersoft Záznam Zvuku pro Mac 2.0, významný upgrade pro tento praktický audio nahrávací program. V této nové verzi je hlavním cílem poskytnout efektivní editaci zvuku a konverzní funkce a lepší zvukový zážitek nahrávání. Nyní přichází s audio editorem, který umožňuje sřih a označení audia. A vestavěný konvertor podporuje převod audio souborů mezi různými formáty. Kromě toho jsme také opravili některé chyby, aby tento program mohl stabilněji pracovat na Vašem počítači Mac. Nyní se podrobně podívejme na inovované funkce.

Stáhnout

Představení Nově Přidaného Vestavěného Audio Editor a Konvertoru

1. Pohodě Audio Editor

Nejatraktivnější nová funkce Apowersoft Záznam Zvuku pro Mac V2.0 je užitečná funkce audio editace. S tímto nástrojem máte možnost upravit zvuk různými způsoby:

Načtěte Audio během Vteřiny

Pro úpravy můžete kliknout na „Načíst soubor“, procházet „Vyhledavač“ a importovat jeden soubor. Případně stačí otevřít okno audio editoru a přetáhnout zvuk přímo do něho. Audio editor bude poté analyzovat zvuk, název souboru, trvání a zvukové vlny budou zřetelně zobrazeny.

Stříhejte Audio Soubory bez Námahy

Pro stříhání audia stačí kliknout na „Přidat výběr“, vyberte ikonu a vyberte požadovanou oblast. Můžete vybrat několik oblastí pro stříhání podle Vaší potřeby. Chcete-li přesnější dobu trvání, jen třeba jen nastavit „Začátek“ a „Konec“ ručně. Kromě nastavení času tlačítky na rozhraní také můžete nastavit vstupní čas na přání. Chcete-li zrušit vybranou oblast, stiskněte hned „Vyčlistit“. Kromě toho, kliknutím na ikonu „Storno“ vymažete všechny editační operace.

Zkontrolujte Upravené Audio v Reálném čase

Při úpravě zvuku si můžete kdykoliv prohlédnout efekt. Tento audio editor vám umožní nejen přehrávání celého zvuku, ale nabízí také možnost přehrát si vybrané sekce. Tak je snadné nastavit úpravy tak, aby vyhovovaly Vašim potřebám.

Exportujte Audio Snadno

Po úpravě mate možnost konfigurace nastavení pro export. Nejdříve je doporučeno zvolit výstupní formát zvuku. K dispozici je mnoho formátů, mezi něž patří MP3, WAV, AAC, FLAC a atd. Poté, zvolte vhodný režim exportu. Tento audio editor podporuje export zvuku ve dvou režimech: sloučí upravené audio a exportuje jej do jednoho souboru, nebo exportuje editované audio do více souborů zvlášť.

sloucit pri exportu souboru

Přidávejte ID3 Informace Snadno

Ačkoli Apowersoft Záznam Zvuku pro Mac je dodáván s identifikátorem ID3, stále máte možnost přidat umělecká díla, název, interpreta, album a žánr pro upravené audio.

2. Robustní Audio Konvertor

S vestavěným audio konvertorem si můžete vychutnat následující výhody:

Podpora Různých Audio Formátů

Není omezen na běžné audio formáty, audio konvertor umí také převést audio do některých speciálních formátů, jako AC3, ALAC, MKA a CAF. Kromě toho je možné převést videa do MP3, WAV, M4A, M4R, OGG a další, jak si přejete.

mac audio prevodnik

Převádějte Audio ve Velké Rychlosti

Chcete-li ušetřit čas a úsilí, můžete importovat několik souborů najednou a převést je ve velkém. Jen se ujistěte, že průběh konverze bude rychle dokončen.

Spojte Soubory při Konverzi

Kromě konverze Vám software také nabízí možnost spojit audio dohromady. Jediné, co je třeba je přidat dva nebo více souborů, přepnout možnost sloučení na „On“ a pak kliknout na tlačítko „Konvertovat“. Po dokončení úkolu se objeví vyskakovací okno pro připomenutí.

Zvyšte Funkce Apowersoft Záznam Zvuku pro Mac 2.0

Nová verze take přizpůsobila některé funkce, aby Vám nabídla lepší uživatelské zkušenosti.

1. Poskytuje vice Druhů pro Plánované Nahrávání Audia

V plánu úkolů máte novou volbou pro zdroj vstupu audia – záznam ze „Systémový zvuk i mikrofon“. Stačí si jen vybrat ten správný zvukový vstup, který splní Vaše potřeby.

naplanovat ulohy

2. Spravujte Knihovnu Audia Jednoduše

Pro snadnější správu nahraného audia byla do „Knihovny“ přidána řada funkčních kláves. To vám umožňuje rychlý přístup k identifikaci, přejmenování, úpravě a správě zvuku.

3. Přidejte Vícejazyčné Rozhraní

Další jazyky jako švédština, dánština, maďarština, čeština, polština a řečtina byly přidány. Volba mateřského jazya bude výhodnější pro využítí softwaru.

S novou aktualizací, je Apowersoft Záznam Zvuku pro Mac nyní univerzální audio nástroj, který kombinuje audio rekordér, konvertor a editor v jednom. Neváhejte a stáhněte si software a užijte si úchvatné funkce právě teď.

Stáhnout

Hodnocení:4.3 /5(na základě 10 hodnocení)Děkujeme za Vaše hodnocení!
Vložil:proMac audio rekordér, Upravovat Zvuk, Záznamník Zvuku.Naposledy aktualizováno dne 13-09-2018

Zanechte komentář

Prosím vyplňte své jméno!
Prosím vyplňte obsah recenze!

Komentář (0)

Získejte je nyní!
APOWERSOFT
Exkluzivní
dárky
&
výhodné
slevy
Zjistěte více
Apowersoft Unlimited
Installer Jedním kliknutím pro 14+ Všech Produktů Apowersoft
new
Podpora
Sdílet
Recenze
Komentovat
Zpět nahoru