Jak Udělat Screenshot na Notebooku
Komentář

Jak Udělat Screenshot na Notebooku

Naposledy aktualizováno dne 29-06-2019 autorem

Existuje mnoho důvodů, proč je třeba udělat screenshot na notebooku. Někteří pro sdílení zajímavé fotky nebo příběhu, které jsme viděli, jiní pro lepší ilustraci technického problému, se kterým se setkali. Nicméně, ne všichni z nás ví, jak screenshot udělat.Tradiční způsob pořízení screenshotu je pomocí kombinace kláves „Prtscn“ nebo „Fn + Prtscn“.

Není nic špatného na použití tohoto tradičního způsob print screen na notebooku. Nicméně, není možné přímo dělat poznámky, zachytit celé webové stránky, uložit posouváné obrázky a okamžitě vložit texty. Také je to skutečně časově náročné, protože budete muset otevřít aplikaci Malování pro uložení svého snímku. Naštěstí existují i jiné způsoby, jak tento trik provést. Níže se na ně podívejte a vyberte si ten, který nejlépe vyhovuje Vašim potřebám.

Tři řešení, jak udělat screenshot na notebooku

I. Apowersoft Snímání Obrazovky Zdarma

Apowersoft Snímání Obrazovky ZdarmaS Apowersoft Snímání Obrazovky Zdarma nemusíte instalovat žádný software na Vašem PC, jen začít snímat screenshoty na Vašem počítači. Tato aplikace je on-line program zdarma, vše, co potřebujete, je dobré připojení k internetu a jste připraveni. S její pomocí můžete udělat screenshoty čehokoliv na obrazovce. A nabízí několik režimů snímání obrazovky, schopnost zpoždění screenshotu a bohaté editační funkce.

Stejně tak je pomocí tohoto nástroje velmi snadné pořídit screenshot na PC notebooku. Chcete-li vědět, jak udělat printscreen obrazovky notebooku, jednoduše postupujte podle následujících kroků.

  • Otevřete webovou stránku v tomto nástroji screenshotu a klikněte na tlačítko „Spustit Aplikaci“.
  • vyskočí oznámení Java, klikněte na „Povolit“.
  • Vyberte, zda chcete zachytit celou obrazovku, její části nebo aktivního okna.
  • Když je hotovo, můžete upravit obraz přímo pomocí panelů nástrojů na pravé straně.
  • Klikněte na „Uložit“ pro uložení obrázku, ale můžete jej také nahrát nebo sdílet na různých internetových stránkách.

screenshot na notebooku

Pro verze této aplikace je nyní k dispozici. S touto profesionální verzí jste schopni zachytit obrazovky na notebooku v různých režimech a také upravit screenshot s více možností úprav díky jeho vestavěnému editoru obrázků. Stáhněte si jej nyní a využijte těchto výhod.

Stáhnout

II. Jing

JingDalší bezplatná aplikace, kterou můžete použít k zachycení obrazovky na přenosném počítači je Jing. Pomocí tohoto softwaru můžete nahrávat obrazovku počítače, pořizovat snímky a upravovat obrázky přímo v aplikaci. Podobně můžete sdílet snímky obrazovky přes IM, e-mail, sociální sítě webových stránek a všechny ostatní. Jing je velmi snadný na použití, a nemusíte být expert, jen abyste vyfotili obrazovku notebooku.

Tato aplikace je 100% zdarma, ale vemte na vědomí, že záznam videa je omezen pouze na pět minut. Také nemá mnoho funkcí snímání obrazovky. Nemůžete zachytit posouvání webových stránek, aplikace oken a nemá inteligentní detekci okna.

III. Skitch

SkitchJedna velmi populární aplikace mezi uživateli Windows a Mac je Skitch Evernote. V porovnání s výše uvedenými nástroji, tato musí být nainstalována na Vašem notebooku, než budete moci začít snímání screenshotů.Krása používání Skitch je v tom, že má spoustu funkcionalit, které si uživatelé skutečně vychutnají. Můžete přímo komentovat obrázky, tvary destiček, texty, kombinovat obrázky, dělat rychlé náčrtky, atd. Také můžete snadno sdílet screenshot na Vašem PC, notebooku, tabletu nebo chytrého telefonu.

Přestože je zdarma, mějte na paměti, že budete potřebovat vytvořit účet, než budete moci začít používat Skitch. Stejně tak, tato aplikace může jen zachytit celek nebo vybrané části obrazovky. Pozitivně, je vybaven pěkně vypadajícím rozhraním a způsob,jak vyfotit notebook pomocí této aplikace se považuje za snadný.

Někdy musíte zachytit nejen celou obrazovku počítače, ale celou webovou stránku. Udělat to pomocí tradičního způsobu vyžaduje několik pokusů a musíte spojit všechny uložené snímky najednou, aby vznikl jeden soubor. Naštěstí existuje jednoduchý způsob, jak to udělat.

Jak udělat screenshot webové stránky na notebooku?

Podobně jako Apowersoft Snímání Obrazovky Zdarma nepotřebuje být v počítači nainstalován Snímání Webové Stránky. Je to on-line nástroj, který může zachytit posouvání webové stránky. Podobně můžete přizpůsobit velikost obrázku, stejně jako kvalitu. Přímá editace obrazu je rovněž použitelná a můžete uložit screenshot na notebooku, stejně jako na cloudu.

Jak udělat screenshot na notebooku pomocí Snímání Webové Stránky je jednoduché, stačí:

  • Zkopírujte URL adresu webových stránek, které potřebujete zachytit.
  • Vložte ji do prázdného vyhledávacího řádku nahoře a klikněte na tlačítko „Snimat obrazovku“.
  • Počkejte několik sekund a poté, co žádost byla zpracována získáte miniaturu webové stránky.
  • Vyberte, zda chcete uložit screenshot webové stránky do cloudu nebo zachovat jako místní soubor.

Nezapomeňte, že můžete také upravit screenshot, poslat jej do různých sociálních sítí, jako je Facebook, Twitter, Google+, atd. Navíc máte možnost jej sdílet přes odkaz obrázku po nahrání.

Hodnocení:4.3 /5(na základě 10 hodnocení)Děkujeme za Vaše hodnocení!
Vložil:proSnímání Obrazovky.Naposledy aktualizováno dne 29-06-2019

Zanechte komentář

Prosím vyplňte své jméno!
Prosím vyplňte obsah recenze!

Komentář (0)

Získejte je nyní!
APOWERSOFT
Exkluzivní
dárky
&
výhodné
slevy
Zjistěte více
Apowersoft Unlimited
Installer Jedním kliknutím pro 14+ Všech Produktů Apowersoft
new
Podpora
Sdílet
Recenze
Komentovat
Zpět nahoru