Apowersoft Snímání Obrazovky Pro 1.1 vydaný spolu se Záznamem obrazovky
Komentář

Apowersoft Snímání Obrazovky Pro 1.1 vydaný spolu se Záznamem obrazovky

Naposledy aktualizováno dne 04-08-2015 autorem

Dnes Apowersoft oznamuje vydání Snímání Obrazovky Pro 1.1, což je významná aktualizace tohoto produktu. Speciálně navržen pro profesionály i začátečníky s nabídkou jednoduchých ovšem plně vybavených funkcí. Umožní Vám pořizovat snímky obrazovky, vytvářet poznámky, nahrávat na internet a sdílet obrázky – to vše se dá udělat jen několik kliknutími.

Kromě optimalizace esenciálních funkcí pro snímání obrazovky a dalších výkonných vlastností udělala tato aktualizace velký krok vpřed přidáním Záznamu obrazovky a Plánovače úloh pro zachycení obrazovky. Níže se můžete nechat unést nově přidanými funkcemi.

Stáhnout

Nové vlastnosti

1. Synchronní nahrávání obrazovky zároveň se zvukem

Navzdory funkci pro snímání obrazovky, která Vám dovoluje bleskově sdílet informace s ostatními, Snímání Obrazovky Pro 1.1 přidal inovativní funkci pro videozáznam (screencast), abyste mohli zaznamenat veškerou aktivitu na Vaší obrazovce uložením do video souboru.

Protože se jedná o profesionální zabudovaný záznamník obrazovky, podporuje různé typy nahrávacích režimů, včetně celé obrazovky, vybrané částí obrazovky, webkamery, okolo myši a pouze zvuk. To se výtečně hodí, když chcete demonstrovat produkt a vytvořit prezentaci nebo postupný video návod. Unikátní vlastností tohoto záznamníku obrazovky je, že dokáže zachytit zvuk ze systémového zvuku a mikrofonu zároveň. To napovídá, že nahrávání online chatovacích aplikací jako Skype, GoToMeeting, Google Hangout a dalších je opravdu snadné.

Můžete ukládat Vaše videa v devíti běžných formátech, což zahrnuje WMV, MP4, MOV, MKV, AVI atd., podle toho, jak je chcete přehrávat nebo sdílet. Tím pádem bude nahraný soubor kompatibilní s téměř všemi digitálními přístroji.

Pro Vaše pohodlí můžete také využít užitečné a bezplatné nástroje z menu nahrávacího rozhraní, čímž Vaše video můžete učinit pochopitelnější nebo lépe artikulované.

2. Editace obrazovky během nahrávání

S demonstrováním a přizpůsobováním Vašeho videa během nahrávání Vám pomůže funkce, která vytvoří poznámky na obrazovce, obsahující bohaté možnosti úprav. Jak se dá čekat, můžete na obrazovku snadno přidat šipky, čáry, obdélníky, text a další elementy v reálném čase. A navíc, aby se diváci dozvěděli o Vaší činnosti, můžete si přizpůsobit barvu a velikost animace myši v nastavení nahrávání.

nahrávání

3. Plánování úloh pro zachycení obrazu

Občas možná potřebujete zaznamenat nějakou informaci během Vaší nepřítomnosti, jako třeba stav burzy, nebo jen potřebujete ohlídat chování Vašich dětí. Abyste toho dosáhli, Snímání Obrazovky Pro 1.1 představuje plánovač úloh, který umožňuje pořizovat snímky obrazovky počítače ve specifických časových intervalech.

Plánovače

Přesněji řečeno Vám tento plánovač úloh umožňuje přizpůsobit začátek a konec nahrávání, intervaly, oblast obrazovky, výstupní složku a další nastavení dle Vaší preference. Stačí kliknout na tlačítko „Vytvořit“ pro spuštění úlohy, což automaticky vykoná rutinní úlohy Vámi zvolené. Ve výsledku tedy můžete zaznamenávat dění na Vašem počítači, aniž byste před ním museli neustále sedět.

4. Rychlý přístup k zachycení obrazu a nahrávání obrazovky

Snímání Obrazovky Pro 1.1 představuje intuitivní rozhraní, které Vám umožní rychlý přístup k funkcím pro zachycení snímku obrazovky a nahrávání obrazovky. V jeho hlavní nabídce si můžete vybrat preferovaný režim zachycení obrazovky kliknutím na ikonu kamery, která se nachází vpravo dole. Poté můžete kliknout na velkou ikonu fotoaparátu pro okamžité snímání.

Záznamem obrazovky

Obecně vzato, Snímání Obrazovky Pro 1.1 od Apowersoftu značně vylepšil svou funkcionalitu ve srovnání s předchozí verzí. Nově přidaná kombinace zachycení a záznamu obrazovky proměnila tento nástroj na komplexní řešení pro nejrůznější potřeby spojené s nahráváním obrazovky. Můžete si program stáhnout z níže uvedeného odkazu a užít si ho na vlastní kůži!

Stáhnout

Hodnocení:4.3 /5(na základě 13 hodnocení)Děkujeme za Vaše hodnocení!
Vložil:proSnímání Obrazovky.Naposledy aktualizováno dne 04-08-2015

Zanechte komentář

Prosím vyplňte své jméno!
Prosím vyplňte obsah recenze!

Komentář (0)

Získejte je nyní!
APOWERSOFT
Exkluzivní
dárky
&
výhodné
slevy
Zjistěte více
Apowersoft Unlimited
Installer Jedním kliknutím pro 14+ Všech Produktů Apowersoft
new
Podpora
Sdílet
Recenze
Komentovat
Zpět nahoru