Jak smazat Apple ID z iPhonu
Komentář

Jak smazat Apple ID z iPhonu

Naposledy aktualizováno dne 01-02-2018 autorem

Existuje mnoho důvodů, proč je potřeba odstranit Apple ID z iPhonu. Prodej telefonu do bazarů, když jej dáte kamarádovi nebo členovi rodiny, přecházíte od společnosti Apple na jiný smartphone, nahrazujete hacknuté účty a končíte zastaralé členství, to jsou jen některé z nejčastějších důvodů. Ale co je nejdůležitější, budete muset odstranit nepoužívané Apple ID pro ochranu Vašeho soukromí.

Nicméně, smazání Apple ID, není snadný úkol. Na rozdíl od mazání e-mailových účtů, nebo členství v sociálních sítích, neexistuje žádný způsob, jak byste mohli někdy smazat účet Apple, pokud neposkytnete Apple úmrtní list. Je pravda, že nemůžete vymazat jakýkoli účet Apple, ale můžete jej vypnout nebo odstranit z Vašeho iPhonu. Chcete-li vědět, jak odstranit ID účet Apple bez starostí a nepříjemností, přečtěte si tento článek.

Řešení 1: Přímé odstranění Apple ID na Vašem iPhonu

Je možné přímo odstranit Apple ID na Vašem zařízení se systémem iOS. Tato metoda nevyžaduje připojení k počítači, iTunes, další aplikace nebo dokonce složité kroky. Podívejte se na tento jednoduchý návod níže.

 1. Klikněte na ikonu „Nastavení“ na domovské stránce Vašeho iPhonu.
 2. Klepněte na položku „iTunes a obchody aplikací“.
 3. Klepněte na Apple ID.
 4. Objeví se dialogové okno se třemi možnostmi.
 5. Zvolte „Odhlásit se“ abyste zavřeli Apple ID konkrétně na aktuálním zařízení.

Přímé odstranění Apple ID na Vašem iPhonu

Po úspěšném odhlášení Váš iPhone již není spojen s Vaším účtem Apple. Jak můžete vidět, to není trvalé, ale spíše dočasné řešení. Tato metoda neodstraní Apple ID na iPhonu, ale pouze jej zakáže v zařízení. Pokud přepnete na nový účet Apple a budete i nadále používat svůj iPhone, tato metoda funguje nejlépe.

Pokud však hledáte trvalé řešení, jak vymazat Vaše Apple ID, jeho smazání přímo na Vašem chytrém telefonu nebude žádný zázrak. Budete potřebovat prémiový iOS čistič dat, abyste úspěšně smazali Apple účet z iPhonu.

Řešení 2: Trvalé odstranění Apple ID s Čistič Dat pro iPhone

Chcete-li trvale vymazat Apple ID z iPhonu pomocí softwaru s názvem Čistič Dat pro iPhone, který vykoná svou práci efektivně. Tento nástroj nejen smaže Váš účet Apple, ale podobně vymaže hesla, kontakty, hlasové poznámky, upomínky, poznámky, kalendář, záložky, finanční info a všechny ostatní. Co dělá Čistič Dat pro iPhone ojedinělým je to, že ve srovnání s jinými aplikacemi se stejnými službami je, že je zde nulová možnost obnovení dat.

Stáhnout

Použití Čistič Dat pro iPhone k trvalému odstranění Apple ID na Vašem iPhonu je velmi snadné, tady je návod, jak na to:

 1. Stáhněte si a nainstalujte Čistič Dat pro iPhone na Vašem PC.
 2. Spusťte program a připojte iPhone k PC pomocí USB kabelu.
 3. Software automaticky rozpozná zařízení.
 4. Zvolte vhodný režim smazání dat a klikněte na tlačítko „Spustit sken“.

  Vymazat odstraněné soubory

 5. Po skenování vyberte soubory, které chcete vymazat.
 6. Stiskněte tlačítko „Vymazat nyní“ a počkejte na dokončení procesu mazání.

Pamatujte si, že Čistič Dat pro iPhone důkladně vymaže všechny soubory na Vašem zařízení. Chcete-li úspěšně odstranit Apple ID z iPhonu, doporučuje se zvolit „Vysoká“ úroveň mazání dat. Pokud si vyberete „Vysokou“ volbu, může to chcíli trvat, ve srovnání s ostatními, ale buďte si jisti, že vymaže nejen Vaše Apple ID, ale další na bezpečnost citlivé soubory, jako jsou finanční účty, uložená hesla, bankovní výpisy, transakce a všechny ostatní.

Jak odstranit ID účet Apple je nepochybně složité. Formátování Vašeho smartphonu nebo přímo jeho odstranění z Vašeho zařízení není ve skutečnosti smazání účtu, ale jeho oddělení od Vašeho iPhonu. Chcete-li trvale odstranit svůj účet Apple buď pro soukromí nebo z bezpečnostních důvodů, použijte efektivní iOS čistič dat, který nabízí nulové obnovení souborů.

Hodnocení:4.3 /5(na základě 62 hodnocení)Děkujeme za Vaše hodnocení!
Vložil:proSprávce Mobilní, Tech Novinky.Naposledy aktualizováno dne 01-02-2018

Zanechte komentář

Prosím vyplňte své jméno!
Prosím vyplňte obsah recenze!

Komentář (0)

Získejte je nyní!
APOWERSOFT
Exkluzivní
dárky
&
výhodné
slevy
Zjistěte více
Apowersoft Unlimited
Installer Jedním kliknutím pro 14+ Všech Produktů Apowersoft
new
Podpora
Sdílet
Recenze
Komentovat
Zpět nahoru