Top program pro Snímání Obrazovky na Androidu

Naposledy aktualizováno dne 29.06.2016 autorem

V dnešní době je to právě Android, který zabírá většinový podíl na trhu v oblasti mobilního průmyslu. Díky různým aplikacím, které Android vyvíjí, se náš život stává barevnější. Nicméně je nevyhnutelné, že lidé potřebují sdílet věci přes svůj mobilní telefon s někým dalším, kdo je daleko nebo si chtějí na svém mobile nahrát něco zajímavého. Nejlepší způsob, jak nahrát obrazovku, je udělat její video. I přesto, že na app store je k dispozici mnoho rekordérů obrazovky, je těžké vybrat si ten pravý, který by pro vás byl dostatečně výkonný. Proto tento článek obsahuje seznam top program pro nahrávání obrazovky Androidu, spolu s jejich klady a zápory.

I. Nejlepší řešení pro Nahrávání Obrazovky Androidu

Jednou z dostupných a vysoce doporučených aplikací je Rekordér Obrazovky od Apowersoft. Je schopen zachytit ukázky, výukové programy, hry a další činnosti obrazovky na telefonu Android. Existuje mnoho možností, jako je rozlišení, bit-rate, snímková frekvence, které si můžete sami nastavit. Kromě nahrávání obrazovky budete moci přidat svou webovou kameru, zatímco zvuk z vašeho telefonu a mikrofonu mohou oba být zaznamenány synchronně. S výkonnými funkcemi je však tento program pro nahrávání obrazovky na Androidu poměrně snadný na použití, a to i pro začátečníky.

Navíc nabízí možnost skrýt aplikace, které nechcete nahrávat. Mimochodem, nepotřebujete se rootovat, abyste mohli zaznamenat Android obrazovku. Nicméně, podporuje pouze Android 5.0 a vyšší verze.

program pro nahrávání obrazovky na Androidu

Výhoda: Není vyžadován root, podporuje mobilní video a zvuk.

Nevýhoda: Podporuje pouze Android 5.0 a vyšší verze.

Všimněte si, že Apowersoft také poskytuje desktopový rekordér Androidu, který má název Rekordér Androidu od Apowersoft, a umí zrcadlit a zaznamenat jakoukoliv aktivitu obrazovky Androidu na počítači. Podporovány jsou také některá zařízení se systémem Android nižší než 5,0. Zde níže si ji můžete stáhnout a používat.

Stáhnout

II. Další rekordéry obrazovky pro Android

1. Metoda rootování – Rec.

Povoleno administrátorem, Rec. je jednoduchý nástroj, který umožňuje, nahrávání Android videa. Nicméně, tato aplikace vyžaduje, abyste své zařízení před použitím rootovali. Pomocí tohoto nástroje máte možnost nahrávat video se zvukem mikrofonu (ne zvukový systém) po dobu pěti minut. Před nahráváním můžete nastavit přenosovou rychlost, délku záznamu a příkaz gestem. Za odstranění časového limitu záznamu musíte ale zaplatit. Je to opravdu proveditelné při výrobě výukových videí o aplikacích a hrách.

Rec.

Výhody: Jednoduchý na použití a podporuje příkaz gestem (Zatřeste telefonem a nahrávání přestane).

Nevýhody: Je třeba rootovat mobilní telefon a podporuje pouze Android 4.4 Kitkat nebo novější. (Rootování není nutné pro verzi Android Lollipop 5.0+)

2. Jednoduchá metoda – SCR Screen Recorder Free

SCR je další aplikací pro nahrávání obrazovky Androidu, která vám umožní provádět záznam obrazovky po dobu 3 minut (za účelem odstranění tohoto omezení je třeba provést upgrade na placenou verzi). Poskytuje nastavení pro konfiguraci video enkoderu, rozlišení, bitrate a transformaci obrazu. Mezitím, může tato aplikace při nahrávání obrazovky zaznamenávat vnitřní zvuk vašeho přístroje. Nicméně, tato aplikace vyžaduje rootování s výjimkou pro provoz na Androidu Lollipop 5.0.

SCR

Výhoda: Podporuje nahrávání mobilních zvuků.

Nevýhody: Bezplatná verze obsahuje pouze záznam 3 minut a ke každému záznamu přidá vodoznak.

3. Metoda bez rootování – Recordable

Recordable je proveditelné řešení pro nahrávání Android videa bez rootování. Tato aplikace je kompatibilní s jakoukoliv verzi Android zařízení. Vyžaduje, abyste použili počítač k aktivaci instalace před spuštěním na vašem mobilu. Po dokončení nahrávání vám umožní okamžitě sdílet nahraná videa na sociální média. Všimněte si, že k dokončení instalace vyžaduje Windows, Mac nebo Linux počítač. Kromě toho, pokaždé když restartujete svůj mobilní telefon, musíte použít počítač k přeinstalování Recordable.

nahrávání Android videa

Výhody: K dispozici na zařízení bez nutnosti rootování. Podporuje okamžité sdílení nahraného videa na sociální média.

Nevýhody: Ne zcela zdarma a vyžaduje přeinstalaci po restartu telefonu.

Všechny výše uvedené rekordéry mohou být řešením, jak nahrávat obrazovku na Androidu. Obecně vzato, z těchto možností jsou Rec. a SCR omezeny délkou záznamu obrazovky. Co se týče Recordable, ten umožňuje sdílet nahraná videa na sociální média bez rootování, ale je zde malý problém s jeho spuštěním. Namísto těchto tří způsobů, musí být Rekordér Obrazovky od Apowersoft tou nejlepší volbou protože obsahuje nejen základní nahrávací funkce, ale i další přídavné funkce.

Hodnocení: 4.3 / 5 (na základě 19 hodnocení) Děkujeme za Vaše hodnocení!
Vložil: 29.06.2016 pro Nahrávání Obrazovky. Naposledy aktualizováno dne 29.06.2016

Zanechte komentář

Prosím vyplňte své jméno!
Prosím vyplňte obsah recenze!

Komentář (0)

Stahujte nyní
Apowersoft Unlimited
Apowersoft Unlimited
Multimediální řešení 13 v 1
85
Bohatý
balíček
% sleva

Novinky

 

Pomoc a Zdroje

Inzeráty

Získejte je nyní!
APOWERSOFT
Exkluzivní
dárky
&
výhodné
slevy
Podpora
Sdílet
Recenze
Komentovat
Zpět nahoru