Vydání Rekordéru Androidu 1.0 od Apowersoft s úžasnými funkcemi
Komentář

Vydání Rekordéru Androidu 1.0 od Apowersoft s úžasnými funkcemi

Naposledy aktualizováno dne 18-12-2017 autorem

S ohledem na potřeby většiny uživatelů Androidu promítat a zaznamenávat obrazovku, Apowersoft nedávno vydal další nový produkt, Rekordér Androidu. Od svého vydání je Rekordér Androidu od Apowersoft vysoce ceněn, protože umožňuje zobrazit aktivitu obrazovky Androidu na počítači, a také ji umí zachytit jako video nebo obrázek. S pomocí tohoto nástroje bude pro uživatele mnohem jednodušší ukládat a sdílet důležité okamžiky na přenosných zařízeních Android. Každý krok je snadno ovladatelný a všechny vaše potřeby mohou být bez potíží splněny. Chcete-li se dozvědět vice podrobností, můžete získat kompletní přehled tím, že si přečtete o jeho funkcích, které jsou uvedeny níže.

Stáhnout

Úžasné Funkce

1. Bezdrátové zrcadlení obrazovky Androidu na PC/Macu

Rekordér Androidu od Apowersoft je schopen přenášet jakoukoliv činnost displeje z chytrého telefonu Android do Windows nebo Mac. Za předpokladu, že vaše verze Android je 5.0 nebo vyšší a váš telefon má vestavěnou funkci Chromecast můžete snadno připojit zařízení k počítači pomocí stejné sítě. Nezáleží na tom, zda je to za účelem hraní her nebo uskutečnění videohovoru, zažít funkci zrcadlení a vychutnat si lepší vizuální efekt ve stejnou dobu je velká radost.

2. Bezztrátová synchronizace zvukových skladeb

Kromě zrcadlení aktivity obrazovky také může synchronizovat zvukové stopy spolu se screencastem videa bez jakékoliv ztráty. Nahrávání videa, zvukový vstup ze systému a mikrofonu mohou být zachyceny najednou. Předpokládejme, že chcete udělat video hovor, zvuk z obou stran lze jasně slyšet a zcela zaznamenat.

systému a mikrofonu

3. Video záznam HD obrazovky

Tento nástroj také zahrnuje funkci videozáznamu. Uživatelé mohou využít pro záznam osobní video nebo živé demo, které mohou později sdílet s ostatními. Neexistuje žádný limit pro záznam a video nebude obsahovat žádné nepříjemné reklamy, nebo vodoznaky. Kromě toho je také při používání schopen streamovat webovou kameru, takže uživatelé mohou vidět efekt obrazu v obraze při nahrávání videa.

video záznam obrazovky

4. Diverzifikované nastavení displeje a záznamu

Rekordér Androidu od Apowersoft nabízí širokou škálu výstupních formátů, ze kterých si můžete vybrat. V nabídce je celkem 8 formátů, z nichž sedm jsou video formáty, jako MP4, WMV, AVI spolu s GIF jsou všechny podporovány. Kvalita videa z vysoké na nízkou je nastavitelná a uživatelé ji mohou přizpůsobit podle vlastních potřeb.

video formáty

5. Screenshoty jedním kliknutím

Kromě toho tento program také umožňuje pořizovat screenshoty v reálném čase. Pouhým jedním kliknutím na tlačítko screenshotu bude obrázek uložen jako soubor PNG ve vybrané složce.

screenshoty

Rekordér Androidu 1.0 od Apowersoft přijal nejnovější technologii pro mobilní promítání a vyřešil tak problém, který mátl uživatele Androidu dlouhou dobu. V současné době se věnuje vývoji výkonnějších funkcí, aby mohl přispět ještě vice uživatelům. Takže pokud potřebujete promítat nebo zaznamenávat obrazovku Androidu, tento úžasný rekordér bude vždy vaší první volbou.

Stáhnout

Hodnocení:4.3 /5(na základě 15 hodnocení)Děkujeme za Vaše hodnocení!
Vložil:proNahravat Android.Naposledy aktualizováno dne 18-12-2017

Zanechte komentář

Prosím vyplňte své jméno!
Prosím vyplňte obsah recenze!

Komentář (0)

Získejte je nyní!
APOWERSOFT
Exkluzivní
dárky
&
výhodné
slevy
Zjistěte více
Apowersoft Unlimited
Installer Jedním kliknutím pro 14+ Všech Produktů Apowersoft
new
Podpora
Sdílet
Recenze
Komentovat
Zpět nahoru