Jak Stahovat Písničky do Mobilního Telefonu s Lehkostí
Komentář

Jak Stahovat Písničky do Mobilního Telefonu s Lehkostí

Naposledy aktualizováno dne 13-09-2018 autorem

Mobilní telefony jsou v dnešní době velmi důležité vzhledem k tomu, že usnadňují život všem jedincům, kteří je využívají. Ze zprávy vyplývá, že 6 miliard ze 7 miliard lidí na celém světě vlastní nebo má přístup k mobilnímu telefonu. To je skutečně konkrétní důkaz o tom, jak dnešní generace mají zájem o mobilní telefony. Na druhou stranu, chytrý telefon se zdá být nudný, pokud nemá dobré skladby ve formátu MP3 nebo vyzvánění. To je důvod, proč je vždy výhoda stahovat písničky na mobilní telefon zdarma.

Informujte se Před Stažením MP3 do Mobilního Telefonu

Existují tři druhy mobilních telefonů, které v současné době vedou na trhu, to zahrnuje: Android, iPhone a Windows phone. Ty jsou obvykle klasifikovány podle operačního systému, se kterým jsou postaveny. Například mobilní telefon, který funguje na OS Android zahrnuje chytré telefony od společnosti Samsung, LG, HTC, Motorola a tak dále; zatímco IOS je exkluzivní OS pro iPhone, pouze to, že je navržen Apple Inc. Navíc, mobilní operační systém Windows je začleněn do telefonů, které jsou vyráběny Nokií.

Když si stáhnete zdarma MP3 do mobilního telefonu na jakémkoliv mobilním zařízení, je vždy výhodnější uložit MP3 zvuk na počítači před přenosem do telefonu. To vám umožní spravovat a vybrat požadovanou skladbu jednodušším způsobem. Takže uložit MP3 na pevný disk je prvním krokem v MP3 ke stažení zdarma na mobil, můžete si vybrat jeden z následujících způsobů.

Bezplatný Apowersoft Online Záznamník Zvuku Zdarma

To je nejjednodušší nástroj, který můžete použít ke stažení MP3 do mobilního telefonu zdarma. Není třeba stahovat ani instalovat software pro použití tohoto nástroje, protože je to bezplatná on-line aplikace. Chcete-li spustit nahrávání MP3 audia, které si přejete, vše, co potřebujete udělat, je klepnpout na tlačítko Nahrát a přehrát MP3 audio, které si přejete. Když je hotovo, bude uložen ve formátu MP3 ve výchozím nastavení.

stáhnout MP3 zdarma do mobilu

Apowersoft Záznamník Zvuku

Stáhnout

Apowersoft Záznamník Zvuku je profesionální nahrávací software, který je vyspělejší než on-line aplikace. Můžete jej použít pro záznam jakéhokoliv zvuku, jak se Vám líbí, nebo si stáhnout písničky do mobilního telefonu zdarma. Pomůže Vám nejen stáhnout MP3 zdarma pro mobilní telefon, ale také umožňuje převést audio formát, upravit zvuk pro vytvoření si vlastního vyzvánění a vypálit MP3 na CD. Ještě lepší je, že Vám poskytuje on-line rádio pro zábavu, když máte volný čas.

stáhnout písničky do mobilu zdarma

Kroky pro Přenos Stažené MP3 do Mobilního Telefonu

Pro telefon Android

Pokud používáte telefon se systémem Android, musíte nejprve připojit telefon k počítači pomocí USB konektoru. Poté, co je připojen, podívejte se na USB zprávu připojení a vyberte možnost Připojit. Pak otevřete nový hardware, který je vytvořen v počítači, což je Váš telefon, otevřete složku Hudba, minimalizujte a vyhledejte soubor MP3 na Vašem pevném disku. Stačí přetáhnout vybraný soubor do složky Hudba z Vašeho mobilního telefonu a máte hotovo.

Pro iPhone

Pro přenos MP3 do iPhone je jednodušší způsob stáhnout zdarma MP3 do mobilního telefonu, protože jen pár kliknutí od iTunes bude stačit. Nejprve připojte svůj iPhone k počítači pomocí kabelu. Poté, co bylo zjištěno, si nyní můžete otevřít iTunes, v hudebním menu vyberte Synchronizovat Hudbu- jděte do hudební knihovny, zaškrtněte políčko vedle skladby, kterou chcete synchronizovat a klepněte na tlačítko Synchronizovat v dolní části – počkejte, až se iPhone zcela synchronizuje a Váš přenos je hotov.

Pro Windows Phone

Přenos MP3 na Windows Phone je jednodušší v porovnání s předchozími telefony. V tomto telefonu, vše, co potřebujete udělat, je připojit telefon k počítači, když byl telefon zjištěn pak jednoduše vyhledejte soubor MP3, který chcete, a přetáhněte jej na Windows ikonu telefonu, která je detekována počítačem.

Hodnocení:4.3 /5(na základě 36 hodnocení)Děkujeme za Vaše hodnocení!
Vložil:proZáznamník Zvuku, Zvukové Tipy.Naposledy aktualizováno dne 13-09-2018

Zanechte komentář

Prosím vyplňte své jméno!
Prosím vyplňte obsah recenze!

Komentář (0)

Získejte je nyní!
APOWERSOFT
Exkluzivní
dárky
&
výhodné
slevy
Zjistěte více
Apowersoft Unlimited
Installer Jedním kliknutím pro 14+ Všech Produktů Apowersoft
new
Podpora
Sdílet
Recenze
Komentovat
Zpět nahoru