Základní Způsoby pro Stažení Hudebních Alb Zdarma
Komentář

Základní Způsoby pro Stažení Hudebních Alb Zdarma

Naposledy aktualizováno dne 13-09-2018 autorem
Otázka

Jsem něco jako hudební narkoman – a ve svém počítači mám tisíce a tisíce skladeb ve sbírkách. Také si rád vychutnávám hudbu na mobilu, ale po přechodu na iPhone, je pro mě v poslední době těžké synchronizovat hudbu, kvůli omezením na iTunes. Co chci, je nástroj ke stažení hudebních MP3 alb zdarma na mém iPhone, a proveditelný způsob, jak překonat omezení, bez povinosti placení pokaždé, když vyjde skvělá skladba. Existují způsoby jak to udělat?

Odpověď

uživatelé Apple zařízení jsou zvyklí získávat hudbu z iTunes. I když někdy máte štěstí a narazíte na slevy, stažení celého alba bude stát hodně. Můžete si však přestat dělat starosti, když se podíváte na dva bezpečné způsoby, jak stáhnout MP3 alba.

Základní Způsoby pro Stažení Hudebních Alb Zdarma

1

Bezplatný Online Album Downloader

Apowersoft Online Záznamník Zvuku Zdarma je dodáván s jednoduchým uživatelským rozhraním spolu s hodnotnými možnostmi volby, má i on-line verzi a verzi desktopovou a umožňuje nahrávat zvuk z libovolného zdroje. Podporuje stahování alb z populárních internetových stránek pro sdílení hudby, jako je Grooveshark, MySpace, Pandora, Spotify a mnoho dalších.

Vezmeme Spotify jako příklad pro ukázku, jak si můžete stáhnout MP3 album do svého iPhonu pomocí tohoto softwaru:

  • Přejděte do album downloader a klikněte na tlačítko „Spustit Nahrávání“.
  • Až se objeví vyskakovací okno miniaplikace java, klikněte na tlačítko „Spustit“, aby se aplikace načetla ve Vašem webovém prohlížeči.
  • Klepnutím rozbalte rozevírací menu „Nástroje“ a poté konfigurujte výstupní formát (výběr z MP3, OGG, WMA, AAC, WAV), výstupní složku a další pokročilá nastavení v sekci „Nastavení“.
  • Klikněte na „Nahárvat“ na záložce funkcí, přehrajte píseň ve Spotify, začne nahrávat píseň, která bude označena informacemi, jako je název, album, interpret a rok poté, co je hotovo.
  • Přehrávejte další skladby na albu a pokračujte v nahrávání. Jakmile píseň skončí, klikněte na „Zastavit“ v okně miniaplikace audio rekordéru.
  • Otevřete cílovou složku a iTunes, klikněte na tlačítko „Soubor“ – „Přidat nový song“, abyste převedly skladby na iTunes. Poté připojte iPhone, abyste synchronizovali hudební knihovnu.

Nevýhodou tohoto způsobu je, že byste měli přehrát celé album od začátku až do konce, což je trochu časově náročné.

2

All-around Desktop Hudbu Album Downloader

Pokud hledáte komplexní řešení, abyste uspokojili všechny Vaše hudební potřeby pro poslech hudby na cestách – Apowersoft Záznamník Zvuku je to, co Vás zastaví od dalšího hledání. Co jej vlastně činí vyjímečným, je jeho funkce vyhledávání alb, která Vám umožní snadno najít svou oblíbenou hudbu na jednom místě a zdarma stáhnout celé MP3 album, které chcete na jeden zátah.

Stáhnout

Zde jsou způsoby, jak stáhnout kompletní hudební album:

  1. Spusťte program po instalaci. Přejděte na záložku softwaru „Hledat“.
  2. Zadejte název alba, které chcete stáhnout, a pak stiskněte tlačítko „Vyhledat hudbu“.
  3. Vyberte skladby ze seznamu, který se objeví.
  4. Přidejte je do seznamu ke stažení a čekejte na dokončení stahování.

Jako bonus, kromě funkce vyhledávání, můžete také najít seznam Top 10 alb, stačí se podívat a stáhnout MP3 album podle Vaší vůle.

stažení MP3 alb

Jednoduše ušetříte čas a energii, pokud budete stahovat ve velkém, a iPhone uživatelům se navrhuje využití funkce „Přidat do iTunes“, pro konvertování, organizování a poslání alb do iTunes jedním kliknutím.

Je zřejmé, že Apowersoft Online Záznamník Zvuku Zdarma je zcela zdarma a bezpečný. Nemusí se instalovat, takže nebude zabírat místo na PC. Zatímco Apowersoft Záznamník Zvuku je placený software, stojí za investici pro každého milovníka hudby, který chce zefektivnit své hudební zážitky. Díky schopnosti automaticky prohledat celá alba, upravovat zvukové nahrávky, a vypálit hudbu na CD, nechává zdarma Online Audio Recorder daleko za sebou.

Super Stránky, Kde Najít Bezplatná MP3 Alba

V případě, že hledáte webové zdroje, které poskytují způsobilá alba, podívejte se na seznam k poslechu hudebních alb a použijte výše uvedený software pro bezplatné stažení MP3 alb.

AlbumKings

albumkingsAlbumKings je webová stránka s efektivnějším rozhraním, čistým vzhledem a komplexním seznamem skladeb. Jeho hlavní webová stránka je rozdělena do sekcí „Zobrazená“, „Nejnovější alba“ a „Připravovaná alba“, takže divák může rychle roztřídit co chce získat. A je tu široký výběr umělců z čeho vybírat např od Chrise Browna po Chucka Propheta a Jessie J.

AlbumStreams

albumstreamsTato webová stránka má jednoduché rozhraní bez příkras, kde jsou alba umístěna v úhledných řadách čtvercových dlaždic. To je zvláště užitečné, pokud chcete vědět o albu něco málo před vyzkoušením hudby – a má také funkci hodnocení, abyste věděli, zda si ostatní posluchači užili poslech alba, nebo ne.

PureVolume

purevolumeTato webová stránka je více než jen sloučení volných alb relativně nových kapel – to je správná platforma pro nejnovější zprávy o volné hudební scéně a její sbírka je roztříděna podle interpreta a alba. Stránka je k dispozici pro stažení hudebního alba zdarma, ale budete mít omezení na počet stažení.

Hodnocení:4.3 /5(na základě 27 hodnocení)Děkujeme za Vaše hodnocení!
Vložil:proZáznamník Zvuku, Zvukové Tipy.Naposledy aktualizováno dne 13-09-2018

Zanechte komentář

Prosím vyplňte své jméno!
Prosím vyplňte obsah recenze!

Komentář (0)

Získejte je nyní!
APOWERSOFT
Exkluzivní
dárky
&
výhodné
slevy
Zjistěte více
Apowersoft Unlimited
Installer Jedním kliknutím pro 14+ Všech Produktů Apowersoft
new
Podpora
Sdílet
Recenze
Komentovat
Zpět nahoru