Jak převod SWF do AVI
Komentář

Jak převod SWF do AVI

Naposledy aktualizováno dne 10-11-2015 autorem

Shockwave Flash Movie je multimediální formát nejprve vyvinutý společností Macromedia. V roce 2005, Adobe Systems získal přejmenování souboru na Small Web Format nebo dnes také známý jako SWF. Používá se na web hostingových stránkách jako YouTube, Vimeo, Blogspots, a všechny ostatní. Ačkoli SWF je široce přehrávaný na webových stránkách, existuje jen omezené množství multimediálních přehrávačů, které jej podporují. Takže je třeba převést flash SWF do AVI, aby bylo více kompatibilní se zařízeními.

Na rozdíl od SWF, AVI (zkratka Audio Video Interleave) je univerzální formát souboru akceptovaný většinou mediálních zařízení. Se soubory ve formátech AVI si můžete vychutnat filmy na vašich Android smartphonech, tabletech, iOS zařízeních, počítačích, PSP, a všech ostatních. Pokud si stáhnete filmy nebo videa vybavená příponou SWF, převod do AVI je velmi snadný. Vše, co musíte udělat, je použít účinný konvertor a během chvíle budete mít tento nádherný klip nebo film uložen ve formátu AVI.

Dva způsoby, jak zdarma provést převod SWF do AVI

Řešení pomocí online aplikace: Apowersoft Online Video a Audio Konvertor Zdarma

Pro ty, kteří nechtějí instalovat programy na PC, aby zachránili slušné množství místa na pevném disku je Apowersoft Online Video a Audio Konvertor Zdarma vysoce doporučen. Na rozdíl od jiných, tento nástroj může převést SWF do AVI online. To je webová aplikace, která dělá všechno on-line, což znamená, že ji nemusíte instalovat, ale prostě začít používat její služby. Nejlepší ze všeho je to, že tato aplikace je zcela zdarma, bez požadavků na registraci, členství, průzkumu potíží a dalších spamových služeb.

S ním můžete převést SWF, AVI, WMV, MKV, 3GP, DV, FLV, WebM, MPG, MOV a VCD video formáty. Podporovány jsou také audio rozšíření, jako jsou MP3, AAC, OGG, WAV, RA a WMA. Je velmi snadný na použití – vše, co potřebujete udělat, je procházet soubor, který chcete převést, klepnout na java vyskakovací okno, upravte nastavení obrazu, klepněte na tlačítko „Převést“, a nakonec otevřete výstupní složku a najděte převedený soubor.

Zástěny of konverze SWF do AVI

Co dělá tento bezplatný konvertor SWF do AVI velmi odlišný od ostatních, je fakt, že uživatelé mohou upravovat videa před samotnou konverzí. Můžete změnit rozlišení, bitrate kvalitu a počet snímků za sekundu v nastavení výstupu v kroku 2, jak je znázorněno na obrázku výše. Kromě toho přichází s novou funkcí s názvem „Pokročilé nastavení“ za účelem obohacení funkcí, které pomohou uživatelům lepším způsobem stříhat videa, ořezávat rámečky, otáčet klipy, přidat efekty zrcadla a otočení a změnit jas, nastavit hlasitost, přetáčet dopředu nebo zpomalit a přidat vodoznak obrázků před dokončením převodu videa.

Pokročilé nastavení funkce

Bezplatné softwarové řešení: Bezplatný Recool SWF do AVI konvertor

Dalším nástrojem, který může změnit formát SWF do formátu AVI přichází pod názvem Recool bezplatný SWF konvertor. Je možné převádět různé video formáty jako FLV, MKV, MOV, MP4, SWF a AVI. Různá zařízení jako iPhone, iPod touch, iPad, Android telefon, počítač, Windows Phone, Zune, Blackberry, PSP, PS3 a Xbox One jsou také podporována.

Zástěny recool SWF Converter

I když můžete použít Recool SWF konvertor pro oříznutí flash filmů a přidání vodoznaků k obrázkům na převedených videích zdarma, není to 100% zdroj. Existují nedostatky, které musíte mít na paměti, jako je například neschopnost převést SWF do HD, omezení YouTube, a omezení s výše podporovanými zařízeními. Pokud chcete převést soubor SWF a moci jej přímo přehrávat na vašem tabletu Android nebo iOS smartphonu, musíte si koupit PRO verzi.

Shareware pro převod flash SWF do AVI

Pokud jste nespokojeni s výše uvedenými bezplatnými nástroji, nebo budete potřebovat další možnosti, jakož i hrubou sílu, je čas se podívat na profesionální SWF konvertory, jako je Apowersoft Video Konvertor. Převod všech video a audio formátů bude s tímto nástrojem jednoduchý. Nejnovější technologie, jako je 4k jsou podporovány, zatímco vy můžete přímo převést Flash SWF do AVI formátu, aby odpovídal vašemu mobilnímu zařízení.

Stáhnout

Má mnoho funkcí, jako je vestavěný flexibilní videoeditor (stříhání, ořezávání, vodoznak a titulky), dostupný výkonný video downloader zachytí téměř všechna videa na Internetu, univerzální rekordér obrazovky a šikovný mv maker, navíc široké video / audio výstupní formáty, které zajišťují, že je to více než obyčejný konvertor souborů, ale program s řešením vše v jednom.

Převod SWF do AVI

Formáty souborů, které se těžko přehrávají, jako je SWF by vám nikdy neměly zabránit v tom, abyste si mohli užít skvělý multimediální obsah. Pamatujte si, že existují nástroje, které mohou zdarma převést SWF do AVI, ať už on-line nebo přímo na vašem PC. V závislosti na vašich potřebách si můžete vybrat verze bez instalace, základního konvertoru nebo profesionálního softwaru.

Hodnocení: 4.3 / 5 (na základě 23 hodnocení) Děkujeme za Vaše hodnocení!
Vložil:proVideo Konvertor.Naposledy aktualizováno dne 10-11-2015

Zanechte komentář

Prosím vyplňte své jméno!
Prosím vyplňte obsah recenze!

Komentář (0)

Získejte je nyní!
APOWERSOFT
Exkluzivní
dárky
&
výhodné
slevy
Zjistěte více
Apowersoft Unlimited
Installer Jedním kliknutím pro 14+ Všech Produktů Apowersoft
new
Podpora
Sdílet
Recenze
Komentovat
Zpět nahoru