ApowerTrans

Přenos z telefonu na telefon jedním kliknutím

Recenze (1)
Video
DOLŮ

Přenášejte data z telefonu na telefon

Díky ApowerTrans můžete jednoduše a bez problémů přenášet kontakty, zprávy, hudbu, obrázky, aplikace, výpisy volání, videa a další mobilní data z jednoho telefonu na druhý. Celý proces přenosu lze provést jedním kliknutím a bez rizika. Ať už chcete vyměnit svůj starý telefon za nový smartphone, nebo jen změnit operační systém, tento program pro telefonní přenos bude pro vás to pravé, pokud chcete převádět složky telefonu. Navíc, všechna data, která převedete, jsou 100% stejná, jako data původní, bez ztráty kvality nebo úniku osobních informací.

Zjistěte více
0%
0%
ZABALIT

Snadné připojení přes USB kabel nebo Wi-Fi

Pro vytvoření připojení mezi telefony existují dva způsoby, a to díky odpovídajícími USB kabelu nebo Wi-Fi síti.

Zjistěte více

Připojení pomocí USB kabelu

Jednoduše si stáhněte, nainstalujte a spusťte ApowerTrans na svém počítači, připojte obě zařízení přes USB kabel k počítači. Jakmile program rozpozná telefon, můžete začít s přenosem dat mezi telefony dle potřeby.

Připojení přes Wi-Fi

Pokud nemáte USB kabel po ruce, můžete použít připojení přes Wi-Fi. Nainstalujte si ApowerTrans do svého telefonu, připojte oba telefony do stejné sítě Wi-Fi a spusťte aplikaci pro telefonní přenos. Následujte postup pro vytvoření připojení mezi dvěma telefony.

ZABALIT

Podpora široké řady telefonů

Tento program pro telefonní přenos může být kompatibilní s většinou oblíbených telefonních značek založených na Androidu a se zařízeními se sériemi iOS. Má jednoduché uživatelské rozhraní a jeho přenosová rychlost je mnohonásobně vyšší než Bluetooth. I v případě, že chcete mezi telefony přenášet soubory do velikosti několika GB, nemusíte se bát, že vás to bude stát spoustu času. Umí přenášet spousty videí, songů, nebo souborů při vysoké rychlosti.

Zjistěte více

Podporovaná zařízení

Android: Samsung, HTC, Motorola, Google Nexus, Sony Xperia, HUAWEI, One Plus, LG, atd.

iOS: iPhone XS Max, XS, XR, X, 8/8 Plus, 7/7 Plus, SE, 6s/6s Plus, 6/6 Plus, 5s, 5c, iPad Pro, iPad Air, iPad mini, atd.

ZABALIT

Převádějte data přes různé platformy

Tento program pro přenos mobilního telefonu může být populární mezi uživateli pro svou vysokou kompatibilitu na různých platformách včetně Androidu, iOS, Windows a také Macu. Mimo jiné můžete také program použít pro přenos obsahu mezi telefony při různých poskytovatelích sítě. Ať už chcete přenášet obsah z telefonu při stejných nebo rozdílných nosičích, není to problém. Bez problémů můžete také přenášet data mezi telefonem se smlouvou a telefonem bez smlouvy.

Zjistěte více
Vysoká rychlost
ZABALIT

Kompatibilita přenosu dat

Wifi
Kabely

Nejjednodušší rozhraní

 • Připojte se
 • Převádějte hudbu
 • Vyberte si telefon
 • Přeneste soubory
 • Podívejte se na historii

  Báze znalostí

  Naskenujte QR kód abyste si mohli stáhnout aplikaci, nebo klikněte na tlačítko pro stažení aplikace na Androidu nebo iOS zařízení.
  new
  Podpora
  Sdílet
  Recenze
  Komentovat
  Zpět nahoru