Video Stahovač

Stahujte videa z mnoha webových stránek

Recenze (1)
Odmítnutí odpovědnosti
DOLŮ

Jednoduše stahujte online video z mnoha stránek

Tento výkonný a produktivní stahovač videí může stáhnout a uložit videa z Dailymotion, VEVO, YouTube, Vimeo, Fox, AcFun, Lynda, Bilibili, Koukni, tn.nova.cz a Hulu, stejně jako milionů jiných webových stránek. Také si můžete stáhnout online videa, která jsou vysílaná prostřednictvím HTTP, FTP, RTMP a dalších protokolů, které převádějí multimédia. Je vám také umožněno stahovat více videí paralelně, což vám pomůže ušetřit mnoho času.

Zjistěte více

Vložte URL

Stahujet videa přímo z YouTube, Vimeo a dalších populárních video stránek tím, že zkopírujete a vložíte URL.

Vnější detekce

Povolte externí detekci a přehrávejte video z Groove3, Udemy nebo jiných šifrovaných stránek, tento šikovný nástroj poté detekuje video soubor a okamžitě jej stáhnout.

Vnitřní detekce

Vývojáři vložili do Stahovače Videí prohlížeč Chrome. Proto, když přehrajete video přijatý RTMP protokol na detekční kartě, tento software automaticky rozpozná tento video soubor a okamžitě spustí jeho stahování.

Stahujte Playlist

Inteligentně stahujte videa z YouTube kanálu. Můžete si vybrat jedno nebo více videí ke stažení, když vložíte URL playlistu.

ZABALIT

Převádějte video a audio do jakéhokoliv formátu

Můžete si vybrat z formát MP4, FLV, 3GP, MP3 a dalších, když stahujete mediální soubor. Můžete jej také převést do jakéhokoliv formátu, jakmile jej stáhnete, v závislosti na svých potřebách. Podporuje 4K a HD.

Zjistěte více
Video
MP4, MKV, AVI, 3GP, FLV, WMV, HEVC, H.264, SWF, HTML5, M4V, MOV, ASF, DV, VOB, OGV, YouTube, ASF, RM, MTS/M2TS/TS/TP/TRP, MOD, TOD
Audio
MP3, WMA, WAV, MP2, AAC, M4R, M4A, AC3, OGG, FLAC, AIFF, RealMedia
ZABALIT

Výkonný mediální přehrávač

S tímto vestavěným přehrávačem můžete přehrávat jakýkoliv formát videa a audia. Můžete také změnit velikost okna přehrávače, v závislosti na svých potřebách.

Zjistěte více
Volné přehrávání
S použitím poslední technologie si můžete vychutnat video i během jeho stahování, než abyste čekali na dokončení stahování.
Rychlé stažení
Spolehněte se na nezávislý akcelerátor a jakmile přidáte úkol, automaticky se spustí režim vysokorychlostního stahování. Maximální rychlost může být až 10MB/s.
ZABALIT

Poskytněte uživatelům vice nápomocný nástroj

Video Stahovač od Apowersoft je nejen video stahovač, ale má také vlastnosti výkonného nástroje pro nahrávání, konverzi, knihovny a dalších.

Zjistěte více

Snímání obrazovky

S tímto nástrojem můžete nahrávat živá streamovaná videa a veškerou aktivitu na obrazovce.

Audio&Video Editor

S použitím vestavěného konvertoru můžete převést jakékoliv stažené video nebo video uložené na svém počítači v jakémkoliv audio a video formátu. Můžete navíc také svá videa upravovat, například je oříznout, sestříhat nebo přidat titulky atd.

Knihovna

V Knihovně můžete stahovat nejnovější a nejžhavější videa pouhým jedním kliknutím nebo vyhledávat videa, která vás zajímají.

Přidávání do iTunes

Tato funkce vám pomůže přidat stažená videa nebo audio do iTunes na počítači velmi snadno.

ZABALIT

Nejjednodušší rozhraní

 • download
 • detektor
 • knihovna
 • záznam
 • konvertovat

  Proč si vybrat Video Stahovač od Apowersoft

  Hodnocení: 5- na základě 1 hodnocení.1 Recenze
  • Apowersoft Video Stahovač pro mě funguje dobře. Nikdy mě nezklame! Stahování videa v dávce mi šetří tolik času, když stahuji online videa a výstupní kvalita videa je skvělé!

   S pomocí tohoto programu, mohu úspěšně stáhnout videa z Hulu a CBS. Nyní si mohu uložit své oblíbené televizní epizody do svého iPhonu a vychutnat si je na cestách.

  • Opravdu mi hodně pomáhá. S Video Stahováním si mohu jednoduše stáhnout MP3 soubory z Youtube. Někdy je dokonce možné stáhnout skladbu z Vevo během několika vteřin! Děkuji!

   Jaký výkonný nástroj! Nejen, že mi může pomoci ke stažení spousty videí z mnoha webových stránek, ale také nám poskytuje užitečnou funkci nahrávání a konverze. Nemusím kupovat další konvertor víc. Díky.

   Znalostní báze

   new
   Podpora
   Sdílet
   Recenze
   Komentovat
   Zpět nahoru
   Click below to install