Nový Apowersoft GIF nadupán skvělými funkcemi byl spuštěn
Komentář

Nový Apowersoft GIF nadupán skvělými funkcemi byl spuštěn

Naposledy aktualizováno dne 23-07-2019 autorem

Aby bylo vyhověno požadavkům uživatelů, kteří chtějí snadno vytvářet své vlastní GIFy, Apowersoft spustil dne 21. Června 2019 svůj nový produkt Apowersoft GIF. Tento software umí vytvářet animované GIFy, které dávají možnost uživatelům vytvářet GIFy z videí, obrázků a GIFů. Je jednoduchý k užívání, přesto skvěle vybavený, což každému umožňuje generovat ohromujicí GIFy během několika minut. Stáhněte si software a začněte tvořit vaše vlastní GIF animace.

Stáhnout

Nejlepšsí funkce Apowersoft GIF

1. Nahrajte záznam z obrazovky a uložte jako GIF

Apowersoft GIF umožňuje nahrávat obrazovku počítače či webovou kameru, a záznam pak uložit jako GIF nebo AVI formát ve vysoké kvalitě. Můžete si také vybrat, zda chcete zaznamenávat celou obrazovku nebo jen vybranou oblast.

funkce menu

2. Má výkonný vestavěný GIF editor

Díky univerzálnímu editoru si můžete prohlížet a dokonce editovat GIF/video/fotky snímek po snímku. Umožňuje vkládat, mazat, ořezávat a otáčet rámečky. Navíc má také nástroje pro přidání textu, vodoznaku, ohraničení, rozostření a dalších speciálních efektů do souboru. Můžete si zobrazit náhled v reálném čase, abyste získali co nejlepší výsledek, než jej uložíte.

vestavěný editor gif

3. Rychle konvertuje videa/fotky do GIF

Rychle můžete vytvářet animované GIFy z videí, jiných GIFů nebo obrázků. Jakmile nahrajete soubor do softwaru, pár kliknutími můžete spustit výrobu GIFů.

převést na GIF

Závěr

Apowersoft GIF je opravdu plnohodnotný program pro výrobu GIFů, který obsahuje všechny nástroje, které potřebujete k vytvoření dokonalé GIF animace. Bez ohledu na to, zda jste zkušený uživatel nebo začátečník, na program si zvyknete opravdu v krátkém čase, díky jeho intuitivnímu rozhraní.

Hodnocení:4.3 /5(na základě 18 hodnocení)Děkujeme za Vaše hodnocení!
Vložil:proTisková zpráva a zprávy.Naposledy aktualizováno dne 23-07-2019

Zanechte komentář

Prosím vyplňte své jméno!
Prosím vyplňte obsah recenze!

Komentář (0)

Získejte je nyní!
APOWERSOFT
Exkluzivní
dárky
&
výhodné
slevy
Zjistěte více
Apowersoft Unlimited
Installer Jedním kliknutím pro 14+ Všech Produktů Apowersoft
new
Podpora
Sdílet
Recenze
Komentovat
Zpět nahoru