Jak nastavit vlastní MP3 vyzvánění na iPhonu

Naposledy aktualizováno dne 04.08.2015 autorem
Otázka

Ahoj, vestavěné vyzvánění iPhone 6 jsou tak nudné, a unavuje mě poslouchat stejné tóny znovu a znovu. Mám řadu MP3 na svém počítači, může mi někdo říct, jak nastavit MP3 skladbu jako vyzvánění iPhonu? Předem děkuji.

 

Odpověď

Dobrý den, díky za Vaši otázku. Pokud nechcete používat vlastní vyzvánění iPhone, můžete zaplatit za některé speciální z iTunes Store, a poté je synchronizovat s Vaším iPhonem. Ale většina uživatelů je zvyklá měnit své mobilní vyzvánění každých pár dní. Chcete-li ušetřit peníze, tak proč si nevytvořit nejúžasnější vyzvánění pro sebe? Podle Vaší zpětné vazby si jen chcete moci převést soubor MP3 na Váš iPhone a pak jej nastavit jako zvuk. Ve skutečnosti je to docela snadné, uskutečnit, pomocí níže uvedeného průvodce krok za krokem.

Kompletní průvodce pro nastavení MP3 skladby jako vyzvánění iPhone

1

Převod MP3 do iPhone s Apowersoft Správce Telefonu

Jak všichni víme, iTunes může změnit jakoukoliv sekci hudby na vyzvánění, ale je to složité a těžko zvládnutelné. Pokud se Vám nelíbí myšlenka použití iTunes, abyste získali M4R vyzvánění, pak zjistíte. že Apowersoft Správce Telefonu je ideální softwarové řešení, které kdy budete potřebovat. Jedná se o program pro správu médií v jednom kroku, který umožňuje přenos videa, aplikací, hudby, dokumentů a dalších mezi počítačem a iZařízením. Společně s převodem z mediálních souborů, program take zvládá, zálohování, obnovení a odstranění mobilních dat.

  • Stáhněte si a nainstalujte software na Vašem PC.
  • Stáhnout

  • Připojte svůj iPhone k počítači pomocí dodaného USB kabelu, po spuštění program se objeví vyskakovací okno přímo na Vašem iPhone, klikněte na tlačítko „důvěryhodnosti“, abyste se připojili.
  • Po připojení klikněte na kartu „Hudba“ na hlavním rozhraní, a poté vyberte položku „Vyzvánění“> „Importovat“, přidejte hudbu, která se Vám líbí. Proces přenosu bude proveden za zrychlené rychlosti.

2

Manuálně nastavte MP3 skladbu jako vyzvánění iPhone

Po dokončení výše uvedených kroků najdete všechny MP3 synchronizovány s Vaším iPhonem. Stačí jednoduše otevřít svůj iPhone, přejít na „Nastavení“> „Zvuk“> „Vyzváněcí“, abyste vyhledali přidané vyzvánění. Odtud uvidíte seznam vyzváněcích tónů. Posledním krokem je nastavení MP3 jako vyzvánění v závislosti na Vašich potřebách.

vytvořit vyzvánění

Tipy: Chcete-li nastavit různé vyzvánění pro určité kontakty, můžete přejít ke kontaktům aplikace, vybrat konkrétní kontakt a kliknout na tlačítko „Upravit“, a pak přizpůsobit své preferované melodie pod kartou „Vyzvánění“.

editovat iPhone kontakty

Efektní témata, která byste měli znát

Podle výše uvedených kroků si můžete přizpůsobit své jedinečné vyzváněcí tóny s velkou lehkostí. Kromě nastavení MP3 skladby jako vyzvánění iPhone, další příjemným překvapením je, že vytvořené vyzvánění nemá žádný limit délky. Vidíte, iTunes můžete nechat převést libovolnou skladbu do správného formátu vyzvánění M4R. Nicméně, nevýhodou je, že vytvořené vyzvánění nemůže být delší než 30 sekund. Nyní s tímto kompletním průvodcem Váš iPhone rozpozná zvuk tak dlouho, jak jen můžete Vy. Stručně řečeno, můžete použít celou písničku jako tón vlastního upozornění.

Hodnocení: 4.3 / 5 (na základě 45 hodnocení) Děkujeme za Vaše hodnocení!
Vložil: 17.07.2015 pro Správce Mobilní. Naposledy aktualizováno dne 04.08.2015

Zanechte komentář

Prosím vyplňte své jméno!
Prosím vyplňte obsah recenze!

Komentář (0)

Stahujte nyní
Apowersoft Unlimited
Apowersoft Unlimited
Multimediální řešení 13 v 1
85
Bohatý
balíček
% sleva

Zprávy

Inzeráty

Získejte je nyní!
APOWERSOFT
Exkluzivní
dárky
&
výhodné
slevy
Podpora
Sdílet
Recenze
Komentovat
Zpět nahoru