Dva jednoduché způsoby, jak obnovit ztracené kontakty z telefonu Android
Komentář

Dva jednoduché způsoby, jak obnovit ztracené kontakty z telefonu Android

Naposledy aktualizováno dne 20-08-2018 autorem

Ať se nám to líbí, nebo ne, vždycky přijde čas, kdy chytrý telefon náhle čelí nějakým problémům, a to může způsobit úplné odstranění kontaktů z telefonu. Může to být způsobeno chybou systém, poškozením paměti, nebo to může dokonce způsobit uživatel. Vsadím se, že nikdo si nechce pohrávat se svými kontakty, protože to bude vyžadovat mnohem více úsilí, znovu shromáždit tyto kontakty. Většina uživatelů chytrých telefonů, jako jsou ty, které používají Android, si nemůže pomoci a ptá se, jaké jsou způsoby, jak obnovit kontakty na telefonu Android? Naštěstí existují způsoby, zodpoví tento dotaz. Detailněji se na ně podíváme v tomto příspěvku.

Nejlepší způsob, jak obnovit ztracené kontakty z Androidu

Pokud máte potíže, ze ztráty kontaktů na Android mobilních telefonech, pak si již nedělejte starosti, protože nejlepší způsob, jak obnovit ztracené kontakty z Androidu budou vypsány níže.

Metoda 1: Obnovte své ztracené kontakty Android z Gmailu

Jedním ze způsobů, jak provést kompletní obnovu Android kontaktů je tím, že přejdete do svého účtu Gmail. Ano, s účtem Gmail, zde jsou věci, které musíte udělat.

  1. Přihlaste se ke svému účtu Gmail a na levém horním rohu obrazovky si všimnete ikony služby Gmail se šipkou dolů vedle, stačí kliknout na šipku a vybrat kontakty a uvidíte všechny své kontakty.
  2. Pokud stále nemáte přístup ke svým kontaktům, pak už jen zadejte „CTRL + F5“ pro obnovení.

Nicméně tato metoda bude fungovat pouze tehdy, pokud synchronizujete Android telefon se svým účtem Gmail, předtím, než došlo ke ztrátě. Nebyla-li synchronizace provedena, pak vám tato metoda bude k ničemu. V tomto případě budete potřebovat profesionální program na obnovu Android kontaktů, který vám pomůže.

Metoda 2: Obnova dat pro Android k obnovení kontakty z Androidu

Jak jsme zjistili, první řešení může být účinné, ale jeho funkce je omezena. Proto je mnohem lepší použít profesionální aplikaci pro obnovení smazanéých kontaktů na Androidu. Tento vynikající program je Obnova dat pro Android.

Stáhnout

Pomocí tohoto programu máte právo na všechny skvělé vlastnosti, které tato aplikace má. To zahrnuje schopnost obnovit ztracené kontakty a SMS zprávy na téměř všech chytrých telefonech, které mají OS Android, je také dostatečně silný, aby obnovil další soubory, jako jsou audio, obrázky a videa bez ohledu na způsob, jak byly ztraceny. Kromě toho, tento program využívá velmi bezpečnou obnovu dat Android bez toho, aby unikla jakákoliv osobní data. A také budete mít na výběr, zda procházet soubory před obnovením což je fantastické. Android telefony jsou populární v dnešní době, a tak je třeba mít program, jako je tento, abyste mohli ochránit všechny vaše Android soubory.

obnovení ztracených kontaktů z Androidu

Která metoda je nejlepší?

Po přečtení výše popsaných způsobů, lze jasně vidět, že první metoda s použitím účtu Gmail je omezená, vzhledem k tomu, že se může pracovat pouze v případě, že uživatel uloží své telefonní kontakty do svého účtu Gmail. Na rozdíl od Obnovy dat pro Android, který může pracovat za všech okolností, pokud má zařízení OS Android. A má četné užitečné vlastnosti, které mohou být použity.

Vyhněte se ztrátě kontaktů na Androidu

Nejlepší způsob, jak se vyhnout ztráty telefonních kontaktů, je čas od času zálohovat, protože chytré telefony jsou nepředvídatelné a křehké a kdykoliv vám mohou upadnout, ztratit se nebo se může vyskytnout jiný problém.

Hodnocení:4.3 /5(na základě 46 hodnocení)Děkujeme za Vaše hodnocení!
Vložil:proObnova telefonu Android.Naposledy aktualizováno dne 20-08-2018

Zanechte komentář

Prosím vyplňte své jméno!
Prosím vyplňte obsah recenze!

Komentář (0)

Získejte je nyní!
APOWERSOFT
Exkluzivní
dárky
&
výhodné
slevy
Zjistěte více
Apowersoft Unlimited
Installer Jedním kliknutím pro 14+ Všech Produktů Apowersoft
new
Podpora
Sdílet
Recenze
Komentovat
Zpět nahoru