Jak obnovit soubory ze Samsung Galaxy S
Komentář

Jak obnovit soubory ze Samsung Galaxy S

Naposledy aktualizováno dne 15-08-2018 autorem

Omylem jsem smazal všechny obrázky uložené na mém Samsung Galaxy S4. Nemám uložené žádné kopie, protože jsem neměl zálohu. Prosím pomozte! Je něco, co můžu udělat, abych získal své fotografie zpátky? Existuje program, který mohu použít k obnovení mých obrázků?

Použijte program Samsung Galaxy Recovery

Fotografie jsou důležité, protože uchovávají vzpomínky na minulost. Tyto momenty pominou, ale mohou být zachyceny a mohou žít věčně prostřednictvím fotografiíNepotřebujete ani digitální fotoaparát, protože v dnešní době má většina telefonů vestavěný fotoaparát. Samsung Galaxy je v dnešní době jedním z nejpopulárnějších telefonů. Pokud jste omylem smazali fotografie na Vašem Samsung Galaxy, nepropadejte panice, protože je ještě šance získat tyto vzácné obrázky. Existuje několik programů pro obnovu souborů Samsung Galaxy, které můžete použít, abyste získali své fotografie zpátky.

Metoda jedna: Obnova Dat pro Android

Jedná se o výkonný program, který nejen obnoví omylem smazané fotografie, ale i další data a soubory, včetně hudby, kontaktů, SMS a videí. Kromě Samsung Galaxy ale podporuje i další zařízení se systémem Android, jako je Galaxy Tab, Galaxy Note, LG, ZTE, Sony, HTC One a HTC M4. Ať už jste omylem smazali soubory, přístroj byl poškozen nebo byl přeformátován, tato aplikace je pro Vás stale může obnovit.

Stáhnout

Tento program pro obnovu dat Samsung Galaxy S6 prohledá Váš přístroj pro stávající i smazané soubory. Smazané soubory jsou červené barvy, takže je lze snadno odlišit od současných souborů. Můžete si prohlédnout smazané soubory, abyste veděli, které chcete obnovit. Můžete obnovit všechny nalezené soubory, nebo si můžete vybrat jen ty, které byste chtěli obnovit. Umožňuje zálohování dat z Vašeho Android zařízení do počítače. Tento Samsung Galaxy nástroj pro obnovu dat je bezpečný, takže nemusíte mít strach že Vaše osobní údaje budou prozrazený při vyhledávání a obnově smazaných dat.

obnovit Fotografie ze Samsung Galaxy

Kromě tohoto Obnova Dat pro Android můžete také použít Apowersoft Správce pro Android Zdarma, který lze použít pro pohodlnou správu dat médií. Toto je bezplatná aplikace, která Vám umožní přenos a zálohování souborů z Vašeho zařízení se systémem Android do počítače, může to být Mac nebo Windows. Můžete také použít pro správu aplikací, SMS a kontaktů Vašeho zařízení v počítači.

Metoda dvě: MiniTool Power Data Recovery

Pokud nechcete utrácet za obnovení souborů ze Samsung Galaxy S5, existují aplikace, které můžete použít zdarma. Jedním z těchto programů je MiniTool Power Data Recovery Free Edition. Jedná se o nástroj, který může obnovit smazané nebo ztracené fotografie a další soubory v telefonu, stejně jako na počítači, paměťové kartě, USB flash disku a dalších úložištích. Nicméně, bezplatná verze umožňuje obnovit maximálně 1 GB dat. Plná verze Vám poskytne neomezené obnovení, ale je s poplatkem.

MiniTool Power Data Recovery

Porovnání

Zatímco obě aplikace jsou účinné při obnově fotografií, stejně jako jiných souborů na Vašem zařízení, Obnova Dat pro Android neomezuje soubory, které lze obnovit. Jak již bylo zmíněno, jen MiniTool Power Data Recovery Free Edition umožňuje obnovu dat až do 1 GB. Obě mají uživatelsky přívětivé rozhraní, ale Apowersoft je lepší, protože Vás provede jednotlivými kroky, jak obnovit smazané soubory na Samsung Galaxy S, což je ideální i pro začátečníky. Pokud se obnovují data s malou velikostí, může být freeware dost dobrý i pro Vás. Nicméně, pokud potřebujete obnovit všechny smazané a ztracené soubory, které jsou větší než 1 GB, Obnova Dat pro Android je nejlepší volbou.

Hodnocení:4.3 /5(na základě 19 hodnocení)Děkujeme za Vaše hodnocení!
Vložil:proObnova systému Android, Obnova telefonu Android.Naposledy aktualizováno dne 15-08-2018

Zanechte komentář

Prosím vyplňte své jméno!
Prosím vyplňte obsah recenze!

Komentář (0)

Získejte je nyní!
APOWERSOFT
Exkluzivní
dárky
&
výhodné
slevy
Zjistěte více
Apowersoft Unlimited
Installer Jedním kliknutím pro 14+ Všech Produktů Apowersoft
new
Podpora
Sdílet
Recenze
Komentovat
Zpět nahoru