Dva jednoduché způsoby k obnovení ztracených fotografií na iPhonu
Komentář

Dva jednoduché způsoby k obnovení ztracených fotografií na iPhonu

Naposledy aktualizováno dne 21-12-2015 autorem

Ptáte se často na otázky jako „Jak můžu obnovit fotografii z iPhonu?“, „Můžeš mi pomoct obnovit moje smazané fotografie z mého iPhonu?“ nebo – tahle je oblíbená – „Omylem jsem smazal fotografie na svém iPhonu, jak je můžu obnovit?“ Máte právě tyto problémy? Potom máte štěstí, protože my jsme Vám k službám, abychom Vám pomohli. Známe dva způsoby, s nimiž bude obnova ztracených fotek z iPhone snadná záležitost.

Dva jednoduché způsoby obnovy ztracených fotografií na iPhonu:

Obnova dat pro iPhone na obnovu odstraněných fotografií z iPhonu

Znáte program Obnova dat pro iPhone? Pokud ne, měli byste se seznámit. S Obnova dat pro iPhone nejenže obnovíte Vaše fotografie, ale také důležité soubory, jako jsou kontakty, textové zprávy, poznámky, videa, záložky ze Safari, upomínky a mnoho dalšího. To ovšem není vše! Kromě iPhonu aplikace podporuje také Apple iPad a iPod Touch.

Stáhnout

Dvě řešení pro obnovu odstraněných obrázků z iPhonu s programem Obnova fotografií pro iPhone:

Obnovte Vaše fotografie přímo z Vašeho iPhonu 4, 3GS

Pouhým stisknutím jediného tlačítka můžete docílit obnovení obrázků z iPhonu. Tento nástroj prozkoumá Váš iPhone 4/3GS nebo klidně i Apple iPad a po dokončení prohlídky Vám zobrazí náhledy Vašich mediálních souborů, které si po potvrzení můžete nechat obnovit.

Extrahujte zálohu z iTunes pro obnovení fotografií z iPhonu 6s, 6, 6 Plus, 5s, 4S

Jestliže z nějakého důvodu nefunguje obnova Vašich odstraněných fotografií z Vašeho iPhonu, můžete chtít použít zálohu z iTunes. Tento program prozkoumá minulá data z Vaší iTunes knihovny a jednoduchým spuštěním požadované akce obnovíte Vaše odstraněné fotografie z Vašeho iPhonu za velmi krátký čas. I když je extrakce souborů z Vaší zálohy z iTunes efektivní metodou, stejně je potřeba, abyste zálohovali Vaše soubory z Vaší iTunes složky.

obnovit ztracené fotografie z iPhone

Tipy: Nejlepším řešením na obnovu ztracených mediálních a textových souborů je prevence. Toho můžete dosáhnout jednoduchou organizací Vašich souborů, přenosem souborů na bezpečnější úložiště nebo vytvářením několika kopií Vašich souborů. S aplikací Apowersoft Online přenos pro iPhone zdarma přesně tohoto dosáhnete. Je kompatibilní se všemi iOS a můžete s ní snadno organizovat Vaše soubory jejich správným seřazením a přenosem Vašich mediálních souborů do a z Vašeho iPhonu, iPadu a iPodu, a to i bez iTunes. Nejenže se připravíte na náhodné smazání nebo pád Vašeho přístroje, ale také získáte uspořádané soubory pro snadný přístup.

Obnovte odstraněné fotografie z iPhonu se zálohou z iCloudu, iTunes nebo PhotoStreamu

Máte-li iCloud, iTunes nebo používáte PhotoStream, je pro Vás možná obnova ztracených fotek z iPhone. S několika málo jednoduchými kroky můžete znovu obdivovat své ztracené fotografie.

Obnova fotografií z Vaší zálohy z iCloudu:

iCloud nabízí možnost obnovit mediální soubory, ale musíte mít aktivovanou automatickou zálohu již předem. Jděte do Settings > iCloud > Storage & Backup a tam vyberte „Back Up Now“. Obnova ztracených fotografií potom bude snadná záležitost, kde jen kliknete na Obnovit ze zálohy z iCloud v Pomocníkovy při nastavení.

Obnovte obrázky z PhotoStreamu

Máte-li povolený Váš PhotoStream, potom Vaše zařízení odesílá veškeré fotografie na jiné úložiště. Můžete tyto fotografie obnovit z PhotoStreamu synchronizovaného s Vašimi ostatními zařízeními.

Obnovte fotografie ze zálohy z iTunes:

Stejně jako u zálohy z iCloudu můžete obnovit ztracené soubory prostým kliknutím na tlačítko pro obnovu, přičemž data musí být zálohována před započetím fotografování. Můžete zálohovat Vaše soubory tak, že v nabídce vyberete Devices > Back Up a následně kliknete na tlačítko „Back Up Now“.

Obnova dat pro iPhone a Obnova z iCloudu, iTunes a PhotoStreamu jsou ověřené a efektivní metody, se kterými lze obnovit smazané fotky z iPhone. Jediná věc, která je od sebe odlišuje, je metoda zálohování. iCloud, iTunes a PhotoStream od Vás vyžadují prvně zálohovat data, nebo mít povolenou automatickou zálohu, než můžete efektivně obnovit Vaše ztracené fotografie z iPhonu, zatímco tento program na obnovu fotek z iPhonu takovou věc nepotřebuje. Automaticky prohledává a obnovuje Vaše odstraněné nebo ztracené fotografie, což z něj činí mnohem efektivnější a uživatelsky přívětivější zálohovací nástroj.

Hodnocení:4.3 /5(na základě 20 hodnocení)Děkujeme za Vaše hodnocení!
Vložil:proObnovit Dat.Naposledy aktualizováno dne 21-12-2015

Zanechte komentář

Prosím vyplňte své jméno!
Prosím vyplňte obsah recenze!

Komentář (0)

Získejte je nyní!
APOWERSOFT
Exkluzivní
dárky
&
výhodné
slevy

Zprávy

 

Pomoc a Zdroje

Zjistěte více
Apowersoft Unlimited
Installer Jedním kliknutím pro 14+ Všech Produktů Apowersoft
new
Podpora
Sdílet
Recenze
Komentovat
Zpět nahoru