Obnovte data z tabletu Samsung rychle a snadno
Komentář

Obnovte data z tabletu Samsung rychle a snadno

Naposledy aktualizováno dne 16-08-2018 autorem

Mobilní zařízení jako mobilní telefony a tablety lidé běžně používají po celém světě. A Samsung je v tomto odvětví přední značkou. Kromě různých modelů mobilních telefonů také existuje série Samsung Galaxy Tab. Umí ukládat různé soubory včetně hudby, videí a obrázků. Ale pokud tyto soubory z nějakého důvodu chybí, stále máte šanci obnovit data z tabletu Samsung.

Jak Obnovit Smazané Soubory z Tabletu Samsung

Ztráta dat z tabletu Samsung může být nervy drásající. Není však důvod k obavám, protože jak jsme již zmínili, stále je můžete získat zpět. V tomto článku se podíváme na dva způsoby, jak to udělat. Čtěte dále a zjistěte si o těchto nástrojích více a podívejte se, jaké řešení je pro vás nejlepší.

Android Data Recovery

První na našem seznamu aplikací pro obnovu tabletu Samsung je Android Data Recovery. Je to efektivní a na použití jednoduchý nástroj pro obnovu chybějících souborů na vašem tabletu. Kromě Samsungu podporuje také další zařízení Android, jako je Sony a HTC. Je to bezpečný program, takže si můžete být jisti, že vaše informace jsou v privátní.

Kompletně obnoveny mohou být nejenom vaše mediální soubory, ale i ztracené kontakty a SMS. Podporuje náhled naskenovaných souborů, takže si můžete vybrat, které chcete obnovit a které nechcete obnovit. Má základní uživatelské rozhraní, díky kterému jsou všechny kroky a možnosti instinktivní. Navíc vám poskytne návod, co musíte udělat, aby byl váš tablet rozpoznán.

Já vám však i přesto poskytnu podrobný postup, jak obnovit smazané soubory z tabletu Samsung s použitím této aplikace. Zjistíte, že to můžete provést bez komplikací, i když jste v této oblasti nováčky. Zde je postup.

  1. Stáhněte a nainstalujte si aplikaci Android Data Recovery do počítače z výše uvedené adresy odkazu.

    Stáhnout

  2. Po dokončení instalace spusťte aplikaci a spusťte proces.
  3. Pomocí kabelu USB připojte tablet k počítači.
  4. Potom se přesunete do dalšího okna a začnete analyzovat obsah tabletu podle pokynů.
  5. Po dokončení procesu skenování zkontrolujte soubory, které chcete obnovit, a klepněte na tlačítko „Obnovit“.

obnovit data

EaseUS Data Recovery Wizard Free Edition

Další aplikace, kterou můžete použít k obnovení smazaných dat v tabletu Samsung, je EaseUS Data Recovery Wizard Free Edition. Je zdarma a také umí najít chybějící soubory z tabletu. Má tři způsoby obnovení, včetně obnovení odstraněného souboru, úplné obnovení a částečné obnovení. Zvolte možnost a spusťte skenování, abyste obnovili soubory.

Nevýhodou však je, že jste omezeni pouze na obnovu dat o velikosti 2 GB. Takže pokud se soubory, které chcete získat zpět, mají více, než je uvedená velikost, nemusí být možné je získat. Pokud ovšem neprovedete upgrade, což vás bude stát peníze.

Shrnutí

Nyní, když jste si přečetli možnosti, jak obnovit ztracené soubory z tabletu Samsung, již nebudete nervózní, že jste ztratili důležité soubory. Pokud nechcete za proces obnovy nic utratit, EaseUS Data Recovery Wizard Free Edition může pro vás být ten správný nástroj. Pokud však potřebujete obnovit obrovské soubory a chcete se ujistit, že je možné načíst všechny chybějící soubory, nemůžete s aplikací Android Data Recovery nikdy pokazit.

Stáhnout

Hodnocení: 4.3 / 5 (na základě 19 hodnocení) Děkujeme za Vaše hodnocení!
Vložil: proObnova systému Android, Obnova telefonu Android. Naposledy aktualizováno dne 16-08-2018

Zanechte komentář

Prosím vyplňte své jméno!
Prosím vyplňte obsah recenze!

Komentář (0)

Získejte je nyní!
APOWERSOFT
Exkluzivní
dárky
&
výhodné
slevy
Zjistěte více
Apowersoft Unlimited
Installer Jedním kliknutím pro 14+ Všech Produktů Apowersoft
new
Podpora
Sdílet
Recenze
Komentovat
Zpět nahoru