Nejlepší řešení Konverze VOB do AVI
Komentář

Nejlepší řešení Konverze VOB do AVI

Naposledy aktualizováno dne 29-06-2019 autorem

Video Object Base, běžně znám pod akronymem VOB, je formát souboru většinou používaný u DVD médií. Jelikož se jedná o tzv. kontejner, znamená to, že VOB je složen z různých souborů a ty společně tvoří jeden celek. VOB běžně obsahuje video, zvukovou stopu, titulky, menu, informace o obsahu DVD a nadpisy pro navigaci, to všechno komprimováno v jediném souboru. Typicky je soubor VOB uložen ve složce VIDEO_TS na DVD.

Jelikož se VOB přizpůsobuje standardnímu MPEG programu, má tento soubor svá omezení. Ne všechny mediální přehrávače podporují soubory VOB a spousta aplikací, např. editory videa a přenosné přehrávače, je nedokáže přečíst. Aby byly tyto soubory více přívětivé pro programy a zařízení, potřebují uživatelé učinit převod VOB do AVI. Ve srovnání s VOB je formát AVI flexibilnější a podporovaný všemi operačními systémy pro stolní počítače, mediálními zařízeními, populárními přehrávači a stejně tak programy na úpravu videa.

Řešení vypsaná níže jsou populární a efektivní způsoby pro převod souborů VOB nejen do AVI, ale také do ostatních formátů. Pojďme se na ně podívat.

Přístupné Řešení pro VOB do AVI Konverze

Apowersoft Online Video a Audio Konvertor Zdarma

Nechcete-li instalovat programy na Váš Mac, můžete ušetřit spoustu místa s Apowersoft Online Video a Audio Konvertor Zdarma. Tento bezplatná webová aplikace funguje bez nutnosti instalace, členství nebo registrace jak na Windows, tak na Macu. Navíc zvládá kromě online konverze VOB do AVI také podporu dalších formátů, jako je MP4, WMV, WEBM, SWF atd. Nadto můžete tuto aplikaci také použít pro převod webových videí do zvukových souborů, od formátu MP3 po RA.

Nejlepší věcí na tomto bezplatném nástroji je, že nemá limit velikosti ani omezené množství převodů na den. Můžete jej používat na převod souborů o libovolné velikosti jak často si jen přejete. Navíc běží rychle a bez ztráty kvality videa, což znamená, že můžete po konverzi zachovat video o vysokém rozlišení. Tento nástroj obsahuje i nastavení výstupního videa, takže můžete vybrat správné rozlišení, bitový tok, počet snímků za sekundu a zvukovou kvalitu podle Vašich potřeb. S jeho grafickým a intuitivním uživatelským rozhraním je používání Online video konvertoru zdarma od Apowersoftu extrémně jednoduché. Následují detailní kroky popisující jak převést VOB do AVI:

Online Video a Audio Konvertor

Krok 1: Navštivte stránku a načtěte soubor videa, který chcete konvertovat. Vyskočí okno s Javou, kde kliknete na „Spustit“.

Krok 2: Vyberte správný výstupní formát, v tomto případě AVI. Nastavte zvuk, chcete-li vylepšenou zvukovou kvalitu, což se ale odrazí ve větší velikosti výsledného souboru.

Krok 3: Klikněte na tlačítko „Konvertovat“ a počkejte, až program dokončí konverzi Vašeho souboru.

Chcete-li vidět detailní postup, níže můžete sledovat ukázkové video.

Bezplatný Konvertor z VOB do AVI

Dalším nástrojem, který podporuje bezplatný převod z VOB do AVI, je aplikace od ConverterLite. Podporuje převod souborů VOB do různých dalších formátů, mezi nimž jsou AVI, MP4, 3GP, MP3 apod. Stejně jako u předchozího programu nemusíte platit ani halíř.

Jsou tu ovšem nevýhody, které musíte zvážit:

  • Tento program vyžaduje instalaci.
  • Proces konverze je pomalý, především u velkých souborů.
  • Obsahuje nastavení výstupního videa, avšak můžete zde nastavit pouze rozlišení.

converterlite

Shareware Programy pro Převod VOB do AVI

Jestliže Vám výše uvedené nástroje nestačí k převodu DVD souborů do AVI nebo jiného formátu, můžete zkusit placené nástroje, které obsahují výkonné schopnosti a plnou nabídku úprav. Apowersoft Video Konvertor je zařízení vše v jednom, podporující různé formáty souborů, jako jsou VOB, AVI, MP4, FLV a MKV a také různá zařízení, např. Android, smartphony, tablety, DVD, Apple a PSP a zvukové formáty.

Stáhnout

Na rozdíl od výše zmíněných konvertorů VOB do AVI přichází Apowersoft Video Konvertor s chytrým editačním nástrojem pro jednoduchou a pohodlnou úpravu videa. Můžete přidávat titulky, slučovat videa, stříhat, rozdělovat obsah, přidávat externí audio soubory, nastavovat jas, kontrast a sytost barev a další. A co víc, Video konvertor od Apowersoftu podporuje konverzi skutečných HD souborů po rozlišení 1080p bez ztráty kvality.

pro Video Konvertor

Konverze VOB do AVI nebo jiného formátu je s výše uvedenými metodami jednoduchá. Můžete si vybrat buď bezplatnou aplikaci pro stolní počítače, online program užívající cloud nebo placený konvertor plný vychytávek – vše záleží na Vašich potřebách. Nehledě na to, jaký program si vyberete, ujistěte se, že splní svůj slib a přinese kvalitní konverzi.

Hodnocení:4.3 /5(na základě 23 hodnocení)Děkujeme za Vaše hodnocení!
Vložil:proVideo Konvertor.Naposledy aktualizováno dne 29-06-2019

Zanechte komentář

Prosím vyplňte své jméno!
Prosím vyplňte obsah recenze!

Komentář (0)

Získejte je nyní!
APOWERSOFT
Exkluzivní
dárky
&
výhodné
slevy
Zjistěte více
Apowersoft Unlimited
Installer Jedním kliknutím pro 14+ Všech Produktů Apowersoft
new
Podpora
Sdílet
Recenze
Komentovat
Zpět nahoru