Bezplatný Způsob Nahrávání Videa Skype
Komentář

Bezplatný Způsob Nahrávání Videa Skype

Naposledy aktualizováno dne 04-11-2016 autorem

Tento článek se bude zabývat důvody nad zvyšující se poptávkou nahrávání Skype videa. Vzhledem k tomu, že někteřé videohovory, které učiníme, pro nás mají citovou hodnotu, nebo jsou velmi významné pro naši práci, často máme tendenci nahrávat video hovory, které jsme pořídili přes Skype. Na druhou stranu, najít nejlepší software pro nahrávání videa je velmi obtížné, a to zejména pokud máte zařízení Mac, které má unikátní operační systém. Nahrát video Skype volání na Mac není tak jednoduché, protože ne každý software, který je k dispozici na internetu, nebo na trhu, je kompatibilní s Mac OS.

Nejlepší Rekordér Obrazovky pro Nahrávání Skype

Není novinka, že Mac má vlastní OS v porovnání s jinými OS, jako jsou ty od společnosti Microsoft. I když chceme, nemůžeme prostě použít mnoho dostupného bezplatného softwaru, kvůli patentovanému systému, který Mac používá. Nedavno jsem měl možnost vyzkoušet si tento slibný on-line nástroj, který stojí za vyzkoušení. Měl jsem problem nahrávat Skype videohovor na Mac produktech, které mám, do doby než jsem začal používat Apowersoft Nahrávání Obrazovky Online Zdarma.

nahrávání obrazovky zdarma

To je on-line nástroj pro záznam, který je snadno ovladatelný a je spolehlivý i pro systémem Mac OS. Zatím je to nejlepší způsob, jak nahrávat bez jakýchkoli potíží s instalací softwaru, a je to zcela zdarma. Abyste se mohli těšit z tohoto softwaru, ujistěte se, že Váš mikrofon funguje, že jste vybrali audio vstup pro to, který hlas, který chcete nahrát, a vyberte, kterému režimu záznamu dáváte přednost, zda celé obrazovce, nebo jen některé oblasti.

video nahrávání Skype

Jednoduchý Způsob Nahrávání Skype Videa na Mac

Abyste lépe porozuměli, zde jsou nejjednodušší kroky:

 • Před nahráváním, jen se ujistěte, že Vaše mikrofony a audio, jako jsou reproduktory nebo sluchátka jsou nastaveny a fungují.
 • Přejděte na internetové stránky Apowersoft Nahrávání Obrazovky Online Zdarma a klikněte na tlačítko „Spustit nahrávání“. Poté vyčkejte a spusťte program.
 • Nakonfigurujte obecná nastavení a nastavení nahrávání jako je audio výstup, výstupní formát, atd.
 • Začněte nahrávat stisknutím tlačítka “REC”.
 • Až budete chtít nahrávání Skype ukončit, klikněte na tlačítko pozastavení a zelené zatržítko.
 • Podívejte se na náhled videa, ořízněte video podle potřeby a poté jej uložte jako video do místní složky.

nahrávání Skype videa

Je velmi snadné orientovat se v rozhraní této aplikace. Nastavení je možné upravit jednoduše, bez problémů. Jen se seznamte s programem, abyste mohli nahrávat Skype videohovor na Mac kdykoli a kdekoli.

Tento bezplatný rekordér obrazovky má také profesionální desktopovou verzi, která je znáá pod názvem ApowersoftNahrávání Obrazovky Pro. Je jednoduchý na použití a má vice výkonných funkcí ve srovnání s online verzí. Můžete například vytvořit naplánovanou úlohu, abyste mohli video chat na Skypu nahrávat v určitou dobu a oblast. Stáhněte si jej a níže poznáte jeho funkce.

Stáhnout

A co Nahrávání Hovoru Skype?

Jsou lidé, kteří dávají přednost zaznamenávání Skype hovoru. Stále jsou někteří jedinci, kteří nepotřebují video, pokud mají nahraný zvuk ze Skype konverzace. Existuje mnoho softwaru, který tvrdí, že je nejlepší audio rekordér, ale většina z nich selhala a to zejména v hovorech v reálném čase, pro které je Skype známý. Tato potřeba je to, co Apowersoft splňuje tak, že přichází se spolehlivým audio rekordérem pro záznam Skype na Mac, Apowersoft Online Záznamník Zvuku Zdarma.

Online Záznamník Zvuku Zdarma

Ten umí zachytit jakýkoliv zvuk z vašeho počítačového systému, mikrofonu nebo obou a jako výchozí uloží MP3 soubor. To znamená, že s pomocí této aplikace můžete při Skype hovoru jednoduše nahrávat audio obou stran.

Pro jeho použití jednoduše stiskněte “Spustit nahrávání” na jeho oficiální stránce. Jakmile se objeví, můžete kliknout na ikonu zvuku na dolní levé straně rozhraní a zvolit správný audio vstup. Dále klepněte na tlačítko nahrávání a zahajte Skype hovor. Až skončíte, můžete kliknout na tlačítko stop a soubor lze uložit do knihovny a místní složky. Můžete přehrát, vymazat či upravit jeho ID3 tag.

ID3 tag

Tento Apowersoft Nahrávání Obrazovky Online Zdarma je skutečností! Není třeba ztrácet čas stahováním nebo instalací jakéhokoli softwaru tak, abyste mohli nahrávat obrazovku a zvuk zároveň. Prože tento on-line nástroje umí dosáhnout cílů nahrávání Skype videa a nahrávání Skype audio konverzace v jednom programu.

Hodnocení:4.7 /5(na základě 6 hodnocení)Děkujeme za Vaše hodnocení!
Vložil:proNahrávání Obrazovky.Naposledy aktualizováno dne 04-11-2016

Zanechte komentář

Prosím vyplňte své jméno!
Prosím vyplňte obsah recenze!

Komentář (2)

 • Není zdarma, chce to po mně zaplatit licenci po 3 zkušebních dnech.
  0
  0
  1
  Odpovědět
  • Dobrý den, pokud nechcete používat profesionální verzi, můžete použít online verzi. je to úplně zdarma. To nemá žádné omezení.
   2
   0
   0
   Odpovědět
new
Podpora
Sdílet
Recenze
Komentovat
Zpět nahoru