Praktické řešení k Nahrání Videa na YouTube
Komentář

Praktické řešení k Nahrání Videa na YouTube

Naposledy aktualizováno dne 04-08-2015 autorem

Hodnocena jako video hostingová webová stránka číslo jedna všech dob, YouTube je velkou změnou v on-line světě. Díky této webové stránce mohou uživatelé volně prohlížet, sdílet a nahrávat různé druhy videa, včetně vtipných momentů, krátkých filmů, televizních speciálů a vzdělávacích tutoriálů, atd. Samozřejmě, s jednoduchým nahráváním videa na YouTube lze klip snadno vidět a sdílet po celém světě , I když, nahrávání videí na YouTube může být někdy náročné, zejména pro netechnické jedinců. Pokud máte problémy nebo obtíže s nahráváním videí na tyto stránky, podívejte se na tato řešení níže.

Jak Nahrát Video na YouTube z Počítače

Výchozí Způsob

Výchozí ZpůsobYouTube má svou vlastní funkci nahrávání videa a Vy nemusíte nic instalovat do počítače, bude Vám stačit jednoduchy účtu YouTube. Jak nahrát videa na YouTube pomocí jeho standardního způsobu je vlastně jednoduché, stačí se přihlásit ke svému účtu YouTube. Klikněte na tlačítko „Nahrát“, které se nachází na vrcholu. Z Vašeho počítače vyberte video, které chcete nahrát, nebo můžete jednoduše přetáhnout soubor na prázdnou stránku. Pak počkejte na dokončení procesu nahrávání. Poté klikněte na tlačítko „Publikovat“ pro dokončení procesu. Potom můžete kliknout na poskytnuté URL pro zobrazení nahraného videa.

Efektivní Způsob, Jak Zachytit Videa a Nahrát Videa na YouTube

Chcete-li účinnější a schopný nástroj, který může snadno vzít a nahrávat videa na YouTube, Bezplatný Apowersoft Nahrávání Obrazovky Online Zdarma je příjemný software, který byste mohli vyzkoušet. Jak název napovídá, není nutné instalovat tento program na Vašem počítači, může dělat spoustu věcí od záznamu obrazovky po sdílení videí.

Co činí tuto aplikaci skvělou je to, že má speciální funkci YouTube uploader, která umožňuje nahrávání videoklipů ještě jednoduššeji. Použití Bezplatného Apowersoft Nahrávání Obrazovky Online Zdarma k nahrání videa na YouTube je jednoduché, jednoduše postupujte podle následujících kroků.

1

Udělejte své video

Přejděte na oficiální stránky této aplikace, klepněte na tlačítko „Spustit Nahrávání“, nahrávání na stránce a povolte upozornění java pop up. Program se automaticky spustí a poté klikněte na tlačítko „Nahrát“ pro nahrávání videa z Vašeho počítače nebo webové kamery. Stiskněte tlačítko „Zastavit“, když je nahrávání hotovo a klip by měl být uložen na Vaší pracovní ploše.

udělat youtube video

2

Konfugurujte nastavení

Rozbalte nabídku „Nahrát“ a zvolte nastavení zespodu. Zadejte YouTube přihlašovací údaje, jako je e-mail a heslo. Potom umožněte „Přístup k méně bezpečným aplikacím“, pro nahrávání videa na YouTube z odkazu níže.

provést nastavení nahrát

3

Nahrajte video

Chcete-li snadno nahrát klip na YouTube, zvýrazněte název souboru a klepněte na tlačítko „Nahrát“ na vrcholu. V podmenu, vyberte „Nahrát na YouTube“. Nebo stačí kliknout pravým tlačítkem myši na soubor videa a vyberte možnost „Nahrát“ z menu.

nahrát na youtube

4

Vyplňte formulář pro nahrávání YouTube

Po kliknutí na tlačítko pro nahrávání, vyskočí formulář nahrávání YouTube. Jednoduše přidejte název, popis, označení, jak si přejete, a potom klepněte na tlačítko „OK“ pro dokončení formuláře.

vyplnit formulář nahrávání

5

Dokončete nahrávání a zkontrolujte video

Počkejte, až se video zcela nahraje, to se liší v závislosti na délce a velikosti souboru videa. Jakmile je klip kompletně nahrán, budete opět přesměrováni na stránky videa YouTube. Tuto možnost lze později změnit vypnutím políčka „Otevřít stránku videa po dokončení uploadu“. Při nahrávání videa na YouTube ve více souborech, jednoduše označte všechny soubory a postupujte stejně.

youtube status nahrávání

Na druhou stranu, pokud nechcete používat on-line verzi této aplikace, a hledáte další funkce, můžete si místo toho stáhnout PRO verzi Apowersoft Nahrávání Obrazovky Online Zdarma. S ním si budete užívat více funkcí, jako je vestavěný video editor, nativní video konvertor, vestavěný video přehrávač a mnoho dalších. Na rozdíl od jiných programů nahrávání obrazovky, nemá omezení velikost souboru nebo časová omezení takže můžete nahrávat videa tak dlouho, jak budete chtít.

Jak Nahrát Video na YouTube z Mobilu

Nahrávání videa na YouTube pomocí mobilního telefonu je také možné. Stejně jako standardní metoda, stačí se přihlásit ke svému účtu YouTube a klepnout na tlačítko „Průvodce“ v levém horním rohu. Klepněte na ikonu „Nahrát“ a vyberte video, které chcete nahrát. Můžete také upravit délku daného videa přetažením rukojeti střihu, ale to je možné pouze u podporovaných telefonů. Jakmile je vše nastaveno, klikněte znovu na ikonu „Nahrát“ a počkejte, až klip bude zcela nahrán.

nahrát video v mobilu

Je zřejmé, že existuje mnoho způsobů, jak nahrát video na YouTube. Máte-li jednoduché video ke sdílení, můžete použít výchozí nebo mobilní metodu. I když, pokud chcete zachytit, nahrát a nahrávat videa z YouTube najednou pomocí efektivního softwaru třetí strany je vysoce doporučeno. Tento program je velmi snadný na použití a nabízí řadu výkonných funkcí.

Hodnocení:4.3 /5(na základě 14 hodnocení)Děkujeme za Vaše hodnocení!
Vložil:proNahrávání Obrazovky.Naposledy aktualizováno dne 04-08-2015

Zanechte komentář

Prosím vyplňte své jméno!
Prosím vyplňte obsah recenze!

Komentář (0)

new
Podpora
Sdílet
Recenze
Komentovat
Zpět nahoru