Bezproblémový Způsob Stažení MP3 do iPodu
Komentář

Bezproblémový Způsob Stažení MP3 do iPodu

Naposledy aktualizováno dne 13-09-2018 autorem

iPod je přenosný přehrávač médií navržený Applem a poprvé vydán v říjnu 2001, který dokáže pojmout až tisíce písní do velmi celistvého a tenkého přístroje. Aktuálně má čtyři verze, sahající od nejmenšího iPodu Shuffle až k pokročilejšímu iPodu Touch. Každý iPod má úložný prostor, který umožňuje pojmout stovky písní v závislosti na specifické kapacitě.

Existuje spousta způsobů, jak stáhnout hudbu do iPodu. První metoda je zakoupení MP3 z hudebního obchodu od Applu zvaného iTunes, a ta bude následně přenesena přímo na Váš přístroj. Další je oblíbenější a užívanější než předchozí. Ve zkratce je třeba stáhnout MP3 z internetu, uložit do počítače, přenést do iTunes a poté do Vašeho přístroje. Samozřejmě je získávání písní na inernetu praktičtější než první metoda, protože je to jednoduché a levné. Ovšem uživatelé by měli mít k dispozici skvělý stahovač MP3 pro získání zvukových souborů online.

Jak Stáhnout Hudbu do iPodu Zdarma

Existuje několik způsobů, kterými můžete stáhnout písně na internetu a potom je převést na Váš iPod. Můžete nainstalovat určité hudební programy na PC nebo prohledat torrenty, ale nejpohodlnější způsob je použití speciálních nástrojů pro získání MP3. Níže pro Vás uvádíme dvě velmi jednoduché aplikace.

Apowersoft Video na MP3 Zdarma

S touto online aplikací nemusíte nic instalovat do Vašeho PC, jen abyste měli k dispozici stahování hudby do iPodu ve vysoké kvalitě. Je to webová aplikace, která vše provádí přes cloud. A navíc je zdarma bez jakýchkoliv omezení, členství nebo registrací. Tento nástroj funguje jako vyhledávač a stahovač hudby z webu do počítače. Zabudovaný vyhledávač nepožaduje nic než jen vyťukat pár slov a pak Vám už poskytne zdroj kýžené hudby.

i

Dostaňte se do sloupce „Hledat“ – Na stránce Video do MP3 zdarma jednoduše zadejte název, tvůrce nebo jiné související klíčové slovo do pole pro vyhledávání a klikněte na „Hledat“. Dostanete výsledky s písněmi, které se nachází na ostatních webových serverech a shodují se s Vašimi klíčovými slovy. Následně stačí kliknout na tlačítko „Stáhnout“ pro uložení souboru.

Video na MP3 Zdarma

ii

Získejte MP3 z videí – Máte-li specifickou URL nebo webovou adresu kýženého zvukového souboru, který chcete stáhnout, stačí kliknout na záložku „Konvertovat z webu“ a vložit URL do řádku pro stažení. Poté klikněte na „Konvertovat“, počkejte na dokončení procesu a uložte MP3 do počítače.

Konvertovat z webu

Po úspěšném stažení Vaší písně je na čase přenést Vaši MP3 do iPodu. Můžete k tomu použít iTunes nebo jakoukoliv jinou aplikaci, která podporuje přesno souborů z PC na iPod.

Apowersoft Online Záznamník Zvuku Zdarma

Chcete-li efektivnější program, který podporuje stahování hudby do iPodu zdarma pak je Online záznamník zvuku zdarma od Apowersoftu to pravé pro Vás. Na rozdíl od předchozího nástroje, který fungoval na základě vyhledávání zdrojů hudby online přes web, tento dokáže nahrát libovolný hrající zvuk přímo a vygenerovat Vaše vlastní hudební soubory. Připomínáme, že tento nástroj je zdarma a nemá žádná časová omezení pro nahrávání, takže můžete nahrát celé album a víc, aniž byste zaplatili jedinou korunu.

Apowersoft Online Záznamník Zvuku Zdarma nabízí plánovač záznamů, bezplatnou konverzi zvukových souborů, nahrávání z PC nebo externích zdrojů a získání zvuku jedním kliknutím. Jeho používání je jednoduché, níže jsou uvedeny podrobné instrukce jak stáhnout hudbu do iPodu.

  • Klikněte na tlačítko „Spustit Nahrávání“ na stránce s audio záznamem a povolte Java upozornění.
  • Jakmile se objeví rozhraní, jděte do „Zvukový vstup“ a vyberte „Systémový zvuk“.
  • Přehrajte hudební soubor, který chcete stáhnout.
  • Stiskněte tlačítko „Nahrávat“ pro započetí nahrávání a tlačítko „Zastavit“ po skončení. Stažená MP3 bude automaticky uložena na Váš pevný disk.

Záznamník Zvuku Zdarma

Díky své přenosnosti a jednoduchosti je Video do MP3 zdarma doporučovaný jak nováčkům, tak i uživatelům, kteří jsou neustále v pohybu. Na druhou stranu, pokročilým uživatelům se doporučuje stahovat MP3 pro iPod se záznamem zvuku, protože dokáže získat online hudbu, zaznamenat zvukové soubory z externích zdrojů, vytvořit plánované nahrávání a podporuje spousty dalších funkcí.

Vysoce Efektivní Způsob Stažení MP3 do iPodu

Ti z Vás, kteří potřebují profesionální a chytrý stahovač MP3 do iPodu, by neměli minout Apowersoft Záznamník Zvuku, který je kompatibilní nejen s iPodem, ale také s iPadem, iPhonem, Windows, Macem, Androidem, PSP a dalšími multimediálními zařízeními. Apowersoft Záznamník Zvuku má schopnost nahrávat živé videozáznamy a rádiové přenosy, hromadně převádět soubory, značkovat ID3, disponuje zabudovaným zvukovým editorem, vypalovačem CD a bezplatným chytrým stahovačem hudby.

Stáhnout

Tento program, lišící se od ostatních, dovede stáhnout vícero MP3 souborů najednou, což z něj činí efektivního pomocníka, máte-li velký objem bezplatných MP3 ke stažení pro iPod. Pro snadné stahování hudby do iPodu musíte:

  1. Stáhnout a nainstalovat Rekordér zvukových záznamů.
  2. Následně program otevřít a naťukat Vaše klíčová slova do vyhledávacího řádku nahoře v menu.
  3. Kliknout na tlačítko „Vyhledat hudbu“ a vybrat kýženou MP3 z výsledků.
  4. Kliknout na tlačítko „Stáhnout“ a opakovat tuto proceduru i na ostatní písně.
  5. Pravým tlačítkem kliknout na soubory a následně zvolit „Přidat do iTunes“ pro snadný přenos souborů.
  6. Můžete také upravovat štítky ID3 a upravit nebo konvertovat zvukové soubory předtím, než je odešlete na Váš iPod.

Rekordér zvukových záznamů

Nejnovější verze Rekordéru zvukových záznamů je mnohem výkonnější než jakákoliv předchozí, vylepšení z programu učinilo mnohem mocnější nástroj. Nyní je pro uživatele k dispozici celá škála nově doporučených MP3. Stačí kliknout na záložku „Hledat“, podívat se na Top 10 písní a nejnovější populární alba a stáhnout je jedním kliknutím.

Vyhledat hudbu

S výše uvedenými aplikacemi teď víte, jak stáhnout hudbu do iPodu bez zbytečného stresu. Můžete si zvolit bezplatné PC nástroje vybavené základními funkcemi, nebo přejít na prémiové programy, které dokáží mnohem více než jen stahování MP3 do iPodu.

Hodnocení:4.2 /5(na základě 23 hodnocení)Děkujeme za Vaše hodnocení!
Vložil:proTipy pro iOS, Záznamník Zvuku.Naposledy aktualizováno dne 13-09-2018

Zanechte komentář

Prosím vyplňte své jméno!
Prosím vyplňte obsah recenze!

Komentář (0)

Získejte je nyní!
APOWERSOFT
Exkluzivní
dárky
&
výhodné
slevy
Zjistěte více
Apowersoft Unlimited
Installer Jedním kliknutím pro 14+ Všech Produktů Apowersoft
new
Podpora
Sdílet
Recenze
Komentovat
Zpět nahoru