Jak Jednoduše Stahovat MP3 pro iPad
Komentář

Jak Jednoduše Stahovat MP3 pro iPad

Naposledy aktualizováno dne 14-03-2019 autorem

Pryč jsou dny používání malých přenosných přehrávačů médií, která mohou pojmout jen pár písniček. V dnešním rostoucím věku technologie, tabletové počítače získávají obrovskou popularitu. Zde se stačí podívat na iPod versus iPad. Je pravda, že iPady nejsou tak malé, jako iPod nebo jiné digitální MP3 přehrávače, ale jejich ostrý, velký jasný displej a velká kapacita paměti, je činí užitečnější než ty původní. Můžete je také použít v mnoha ohledech, jako je procházení, hraní her, osobní deník, sledování filmů a nejlepší ze všeho poslech Vaší oblíbené hudby.

iPad může být použit jako přenosný počítač, který se zaměřuje na zábavu. Přesto díky svým brilantním reproduktorům a vizuálně atraktivnímu přehrávači médií, mnozí lidé chtějí vědět, jak stahovat hudbu na iPad a přehrávat hudbu na cestách. Tento tenký přístroj Vám může dát hodiny nepřetržitého přehrávání hudby a tisíce skladeb v závislosti na dostupné paměti. Existuje mnoho způsobů, jak to udělat, podívejte se na ně, hned jak si poskočíte.

Část 1: Bezplatné Způsoby Stahování Hudby na iPad

Část 2: Premium Aplikace pro Stahování Hudby na iPad

Část 1. Jak Zdarma Stáhnout Hudbu do iPadu

První řešení je stažení MP3 na počítač přes internet a pak převod do Vašeho iPadu. Tato metoda by mohla nejprve vypadat zdlouhavě a komplikovaně, ale nemějte žádné obavy, protože níže jsou účinné nástroje, které Vám opravdu pomohou nejvíce.

Video na MP3 Zdarma

Pokud si chcete stáhnout hudbu do iPadu, bez utracení jediného desetníku, MP3 Downloader je tou nejlepší volbou. Je vybaven výkonným MP3 vyhledávačem s tisíci skladbami od klasické hudby po moderní pop. Navíc umí konvertovat audio soubory mezi mnoha formáty a také stříhat audio pomocí nastavení editoru. V porovnání s jinými MP3 grabber nástroji zdarma, tato aplikace nemá žádné omezení. Zde si můžete stáhnout tolik MP3, kolik chcete. Pomocí tohoto nástroje není nutné instalovat další program na Vašem počítači, stačí následovat jednoduchý návod:

  • Přejděte na Apowersoft Video na MP3 Zdarma a přepněte na sloupec „Hledat“, pak zadejte klíčové slovo hudby, kterou chcete stáhnout. Můžete zadat název skladby, nebo můžete zadat i jméno umělce, abyste získali seznam jeho/její hudby.
  • Stiskněte tlačítko „Hledat“, abyste načetli související písně.
  • Klikněte na tlačítko „Stáhnout“ a uložte skladbu na Vašem PC.
  • Po úspěšném stažení MP3, otevřené iTunes pro přenos souborů.
  • Klikněte na „Soubor“ a zvolte „Přidat soubor do knihovny“.
  • Připojte iPad k počítači pomocí USB kabelu a synchronizujte iPad přenos skladeb.

Video na MP3 Zdarma

Apowersoft Záznamník Zvuku

Další super program pro stahování hudby do iPadu je Apowersoft Záznamník Zvuku. S touto desktopovou aplikací můžete nejen snadno uložit MP3 on-line, ale také převádět do různých formátů, jako jsou WAV, WMA, OGG, AAC, FLAC a další. To, co jej odlišuje od podobných softwarů je, že může zaznamenat přehrávaný zvuk na počítači bez ztráty kvality. Neexistují žádné problémy s ukládáním živého streamového audia, nebo hudby z videa streamingových stránek, CD, rozhlasových stanic a všech ostatních. Ještě lepší je, že Apowersoft Záznamník Zvuku nabízí tři metody stahování MP3. Stáhněte si a nainstalujte program na Vašem počítači, a potom postupujte podle pokynů, jak stahovat hudbu na iPad:

Stáhnout

Metoda 1: Nahráváním. Otevřete software a přizpůsobte zdroj zvuku jako „Systémový zvuk“. Přehrajte si hudbu, kterou chcete uložit, a pak klepněte na tlačítko „Zapnout“ pro spuštění nahrávání a „Vypnout“, když jste hotovi.

Metoda 2: Vyhledáváním a stahováním. Vložte související klíčová slova do vyhledávacího pole v horní části rozhraní. Po stisku klávesy „Vyhledat hudbu“, se ukážeseznam výsledků, můžete si vybrat a stáhnout MP3 pro iPad.

Metoda 3: Tím, převod videa do formátu MP3. Klepnutím na tlačítko „Video do MP3“ z menu „Nástroje“, zkopírujte video URL a vložte jej do dialogového okna. Klikněte na „Přidat ke stáhnutí“ pro aktivaci stahování.

MP3 ke stažení pro iPad

Tento software je dodáván s praktickou funkcí, která usnadňuje automatickou synchronizaci stažených souborů MP3 na iTunes. Vše, co musíte udělat, je kliknout na kartu „Nástroje“ a vyberte možnost „Přidat do iTunes“, pak uspořádat skladby nebo seznamy skladeb.

Přidat do iTunes

Část 2: Přímé Způsoby Stahování Hudby do iPadu

Google Play Music

Google Play Music Pro ty, kteří hledají širokou škálu dostupných MP3, Google Play Music je pěkná volba. Je vybaven poslechem bez omezení, vytvářením vlastní rozhlasové stanice, budováním své vlastní osobní hudební sbírky, přehrávání MP3 bez reklam a mnoho dalších. Aby bylo možné využít všechny výhody, měli byste se stát prémiovým členem a získat plný přístup od Google.

Free Music Download Pro

Free Music Download ProHledáte vysoce kvalitní MP3? Podívejte se na Free Music Download Pro. Může být instalován přímo z iTunes Store s jednorázovým poplatek ve výši $ 2.99. Tato aplikace nabízí zdarma ke stažení legální hudbu a je podporováno stahování až 10 skladeb současně. Tato aplikace je dodávána s vestavěným hudebním přehrávačem a správcem souborů pro snadné uspořádání uložených MP3.

Music Top Hits

Music Top Hits Pokud si chcete stáhnout MP3 do iPadu zdarma, Music Top Hits by mohl být tím pravým nástrojem. Aplikace má velkou sbírku MP3, klasifikovaných podle interpreta, země, žánru nebo názvu skladby. Mějte na paměti, že vyžaduje minimálně iOS 4, a za všech okolností musíte být připojeni k Wi-Fi připojení k internetu, aby bylo možné streamovat nebo stahovat obsah hudby. Existuje mnoho způsobů, jak stahovat hudbu na iPad zdarma. Jsou zde ty, které nabízejí zdarma ke stažení ve formátu MP3, zatímco placené aplikace jsou vybaveny all-in-one řešením pro ukládání hudby. V závislosti na tom, jak závislí jste na písních, si vyberte aplikaci, která uspokojí všechny Vaše touhy.

Hodnocení:4.3 /5(na základě 25 hodnocení)Děkujeme za Vaše hodnocení!
Vložil:proSprávce iOS, Tipy pro iOS, Záznamník Zvuku.Naposledy aktualizováno dne 14-03-2019

Zanechte komentář

Prosím vyplňte své jméno!
Prosím vyplňte obsah recenze!

Komentář (0)

Získejte je nyní!
APOWERSOFT
Exkluzivní
dárky
&
výhodné
slevy
Zjistěte více
Apowersoft Unlimited
Installer Jedním kliknutím pro 14+ Všech Produktů Apowersoft
new
Podpora
Sdílet
Recenze
Komentovat
Zpět nahoru