Jak Stáhnout MP3 z YouTube na Windows a Mac
Komentář

Jak Stáhnout MP3 z YouTube na Windows a Mac

Naposledy aktualizováno dne 20-04-2016 autorem
Otázka

Jsem certifikovaný hudební nadšenec, který miluje sběr různých hudebních skladeb, a často jsem surfuji na YouTube, abych našel nejnovější a nejlepší písně. Obvykle si stáhnu hudební videa, která chci, ale problém je, že zabírají obrovské místo na mém pevném disku. Myslím si, že zvuk je mnohem menší, než velikosti souboru videa, a proto jsem hledal způsob, jak extrahovat čistý zvuk z YouTube. Může mi někdo pomoct najít reálný způsob, jak stáhnout MP3 z YouTube?

Odpověď

Kromě úspory místa na pevném disku, pro záznam videa z YouTube do MP3 může také každý uživatel uložit a přehrát všechny MP3 soubory kdykoliv chce, bez nutnosti připojení k internetu. Kromě toho také umožní každému přenášet oblíbenou hudbu do jakýchkoliv přenosných zařízení pro poslech. Poté, co dostanete tolik MP3 prostředků, máte dobrou příležitost vypálit skladby na CD / DVD, a přidat je do své sbírky. Kromě toho, mnoho lidí rádo používá skladby jako zvuková upozornění, jako vyzváněcí tón. Nicméně, pokud stále hledáte vhodný způsob jak ripovat MP3 z videa YouTube, pak níže jsou některé z nejlepších způsobů, na které se můžete podívat.

Řešení 1: Použijte Online MP3 Rekordér

Řešení 2: Použijte Audacity

Řešení 3: Použijte Audio Rekordér na Ploše

Nejlepší Způsoby, jak Zdarma Stahovat YouTube do MP3

Apowersoft Online Záznamník Zvuku Zdarma (pro Windows)

Chcete-li úspěšně stáhnout YouTube audio, vše, co potřebujete, je účinný a spolehlivý nástroj, jako je například Apowersoft Bezplatný Online Audio Rekordér. Tento on-line program je zdarma a pohodlný na použití, a je schopný kopírovat YouTube audio ve vysoké kvalitě. Jako další funkce k těmto zajímavým vlastnostem je ID3 tag, automaticky detekuje příslušný detail pro každou skladbu, jako interpreta, žánr, album, atd. Abyste využili tento skvělý nástroj, zde jsou kroky, jak stáhnout MP3 z YouTube.

  1. Navštivte stránku Apowersoft Online Záznamník Zvuku Zdarma a klikněte na tlačítko „Spustit Nahrávání“. Vyskočí okno, abyste mohli spustit Java, klikněte OK a počkejte, až se Rekordér načte.
  2. Když je hotovo, nástroj nahrávání se objeví a Vy můžete upravit nastavení, pokud je to nutné. Specifikujte vstupní zdroj audia jako je „Systémový zvuk“ a vyberte výstupní format jako typ media MP3.
  3. Jděte na Váš oblíbený videoklip na YouTube, otevřete jej a počkejte, dokud se zcela nenačte. (Načtení videa závisí na připojení k internetu.)
  4. Nyní můžete kliknout na ikonu „Nahrávat“ a přehrát video, které použijete k zachycení zvuku.
  5. Stiskněte tlačítko „Zastavit“, až dokončíte nahrávání YouTube MP3.

Nyní mate k dispozici Vaši novou MP3, klikněte na „Otevřít složku“ a najdete ji.

Vítejte při sledování tohoto videa pro dynamickou ukázku, jak zdarma stahovat YouTube do MP3.

Audacity (pro Windows a Mac)

Další aplikací, kterou můžete použít ke stahování YouTube MP3 je Audacity. Toto je známý software úpravy audia, který take umí zvuk nahrávat. Nicméně měli byste si nainstalovat Soundflower a Lame MP3 enkodér pro perfektní nahrávání MP3.

  • Otevřete Soundflower, vyberte položku „Vestavěný výstup“ v nabídce Soundflower (2 kanály).
  • V rámci „Systémové Præference“ klikněte na tlačítko „Zvuk“, pak vyberte Soundflower (2 kanály) pro vstup a výstup.
  • Spusťte Audacity, otevřete „Præference“ – „Zařízení“, specifikujte Soundflower (2 kanály) jako záznamové zařízení. Pak přejděte na „Knihovny“, klikněte na tlačítko „Najít“, procházejte místní adresář a vybrat si tu audacity/libMP3lame.dylib.

audacity nastavení

  • Nyní můžete začít stahovat MP3 z YouTube pomocí červeného kolečka pro záznam MP3, a ukončit nahrávání kliknutím na žlutý čtvereček.
  • Poslední věc, kterou musíte udělat, je exportovat nahrané audio a změnit na MP3 a máte hotovo.

audacity zvuku zdarma

I přesto, že je efektivní, mnoho uživatelům připadá příliš komplikované používat Audacity, kvůli počtu nastavení, která musí udělat a take vyžaduje dodatečné pluginy, což může vyžadovat spoustu času.

Stahujte YouTube do MP3 s Programem z Plochy (Pro Windows a Mac)

Pokud hledáte pro pokročilejší shareware pro nahrávací funkce, pak Apowersoft Záznamník Zvuku je pro Vás ten správný program. Tento neuvěřitelný rekordér je kompatibilní se všemi typy prohlížečů a operačních systémů. Získejte jej kliknutím na zelené tlačítko níže.

Stáhnout

Vrcholem tohoto nástroje je, že přichází s funkcí, která umožňuje uživatelům funkcí klávesové stahovat YouTube MP3 jednoduššeji. Aby bylo možné používat klávesové zkratky, stačí kliknout na „Nastavení“ na liště funkcí. Pak jděte na „Obecná nastavení“, zaškrtněte políčko „Povolit klávesové zkratky“. Nyní si můžete přizpůsobit klávesové zkratky jak je Vám libo. Poté přehrajte YouTube videoklip, stiskněte odpovídající klávesové zkratky pro ovládání nahrávání ve formátu MP3.

povolit klávesové zkratky

Kromě toho existuje ještě spousta funkcí, které můžete z tohoto programu získat. Jednou z nich je jeho vestavěný hudební přehrávač, který Vám umožní poslouchat skladby, které jste nahráli přímo, a druhá je funkce MP3 pro vypalování CD, která je ideální pro ukládání zvuku jako sbírky. Má také vestavěný audio editor, který lze použít ke střihu, úpravám, sloučení, rozdělení a přidání efektů do MP3 souborů.

flere funktioner

Nyní si snadno můžete stáhnout MP3 z YouTube na Mac a Windows, pokud narazíte na krásnou píseň při sledování videa. Nicméně, buďte si vědomi autorských práv, kterým některé z těchto písní podléhají a respektovat je. Uložte si MP3 a vychutnejte si jejich poslech v soukromí.

Hodnocení: 4.3 / 5 (na základě 19 hodnocení) Děkujeme za Vaše hodnocení!
Vložil: proZáznamník Zvuku. Naposledy aktualizováno dne 20-04-2016

Zanechte komentář

Prosím vyplňte své jméno!
Prosím vyplňte obsah recenze!

Komentář (0)

Získejte je nyní!
APOWERSOFT
Exkluzivní
dárky
&
výhodné
slevy
Zjistěte více
Apowersoft Unlimited
Installer Jedním kliknutím pro 14+ Všech Produktů Apowersoft
new
Podpora
Sdílet
Recenze
Komentovat
Zpět nahoru