Video Stahovač V6.0 bylo vydáno
Komentář

Video Stahovač V6.0 bylo vydáno

Naposledy aktualizováno dne 16-08-2016 autorem

27. července 2016 bylo vydáno Video Stahovač V6.0. Video Stahovač je praktický, jednokrokový nástroj pro stahování videí z YouTube, Dailymotion, Vevo, Vimeo, Lynda a dalších video stránek. Má také k dispozici video konvertor, nahrávání obrazovky, knihovnu a uživateli častěji používané nástroje médií, tak aby nemuseli instalovat jiný, podobný software na svůj počítač. Díky němu můžete ukládat téměř všechna videa z mainstreamových stránek na svůj místní disk nebo je převádět na svá mobilní zařízení, abyste si jejich přehrávání mohli užívat bez omezení.

Verze 6.0 k tomuto nástroji přidává spoustu skvělých vylepšení a přinese vám tak lepší uživatelskou zkušenost.

Stáhnout

Nové Funkce

1. Přímé stahování audia je k dispozici

Vyberte režim audia, poté můžete přímo stáhnout jakékoliv video do audio formát (MP3&AAC) zkopírováním a vložením URL videa.

2. Výkonná funkce detekce

S nezávislou stránkou detekce a širokým výběrem jádra si můžete stáhnout více kódovaných videí. Tento nástroj například detekuje skutečný video soubor, jak budete přehrávat chráněná videa použitím HTTP, HTTPS, RTMP, RTMPT a dalších protokolů na stránce detekce.

rozpoznat videa

3. Knihovna s bohatým obsahem

Nevíte na jaká videa se podívat? Nová, vestavěná Knihovna se pyšní obrovskou kolekcí online video zdrojů, včetně Nedávných, Doporučených a Populárních. Navíc si také můžete vyhledat další videa v závislosti na svých zájmech. S touto skvělou Knihovnou již na internetu nezmeškáte nejlepší videa.

Knihovna

4. Ohleduplný Seznam Úkolů

Všechny úkoly jsou rozděleny do 3 typů – Stahování, Dokončené a Koš. Takto budete moci sledovat stav všech úkolů, včetně videí, která se právě stahují a těch, která již byla stažena. A I když některá videa nedopatřením smažete, můžete je z Koše obnovit.

Seznam úkolů

5. Inteligentní Plánování Úkolů

Někdy můžete mít spoustu videí ke stažení, což může být časově náročné. S Plánováním Úkolů nemusíte čekat na dokončení úkolů. Místo toho ušetříte spoustu času na jiné, důležité činnosti. Vyberte možnost “Vypnout”, “Uzamknout”, “Režim spánku” nebo “Odejít”a váš počítač se zachová podle nastavení, jakmile se videa stáhnou.

Plán úkol

Optimalizované funkce

1. Stručnější a jasnější uživatelské rozhraní

Abychom zlepšili uživatelské zkušenosti, developeři změnili design uživatelského rozhraní verze 6.0 podle konceptů a technologií posledních design. Díky jednoduchému a jasnému rozvržení budou všichni uživatelé vědět, co mohou s nástrojem dělat a jak používat všechny jeho funkce.

2. Skvělé Nahrávání Obrazovky

Developeři optimalizovali Nahrávání Obrazovky Stažení Videa 6.0 ve velkém rozsahu. Nyní jej můžete používat k nahrávání obrazovky profesionálnějším a flexibilnějším způsobem.

Screen Recorder

3. Srozumitelný Video Konvertor

Nemohli jste si přímo stáhnout uspokojivý formát, protože na trhu je tolik zařízení. Naštěstí, funkce nového video konvertoru podporuje téměř všechny formáty, které jsou kompatibilní s většinou zařízení jako je iPhone, iPad, iPod, Apple TV, Android, Blackberry, Nokia, DVD, atd.

Video Converter

4. Efektivnější Účty

Podporuje více účtů placených video stránek. Například, vyplníte účet a heslo na panelu účtů na lynda.com a poté si můžete ukládat všechna placená videa z Lynda na svůj místní disk.

Přidat účet

5. Vyšší rychlost stahování

Otravovala vás někdy nízká rychlost stahování? Použitím verze 6.0 si užijete vyšší rychlost stahování, která může dosáhnout až 10 MB/s. Takto si budete moci stáhnout celý film za několik minut.

Kromě výše zmíněných praktických funkcí, tento zručný video downloader také vlastní mnoho úžasných a výhodných nástrojů, jako “Upravit audio“, „Přidat do iTunes“, „Přidat do mobilu“, atd. Vezmeme-li v úvahu všechny tento skvělý výkon, Video Stahovač V6.0 by pro vás mělo být nejlepší volbou, pokud hledáte multifunkční video downloader.

Stáhnout

Hodnocení:4.3 /5(na základě 20 hodnocení)Děkujeme za Vaše hodnocení!
Vložil:proTisková zpráva a zprávy.Naposledy aktualizováno dne 16-08-2016

Zanechte komentář

Prosím vyplňte své jméno!
Prosím vyplňte obsah recenze!

Komentář (0)

Získejte je nyní!
APOWERSOFT
Exkluzivní
dárky
&
výhodné
slevy
Zjistěte více
Apowersoft Unlimited
Installer Jedním kliknutím pro 14+ Všech Produktů Apowersoft
new
Podpora
Sdílet
Recenze
Komentovat
Zpět nahoru