Bezproblémové Způsoby, Jak Převést SWF Videa
Komentář

Bezproblémové Způsoby, Jak Převést SWF Videa

Naposledy aktualizováno dne 04-08-2015 autorem

Často vidím hrát zajímavá videa na většině blogů a webových stránek. Jak je mohu stáhnout na svém PC? Věřím, že jsou to SWF soubory. Nemám žádné stahovače, a bych rád ocenil, pokud byste mohli doporučit nějaké programy nebo nástroje, které umí převést soubor SWF, abych je mohl také nahrát na svůj Android.

SWF je zkratka pro Malý Webový Formát odvozená z jeho názvu. Tento formát souboru je poměrně malé velikosti a přesto dost slušně zobrazí kvalitu. Je to formát souboru vlastněný a dále rozvíjený společností Adobe. Používá se především pro multimédia, grafiku a akční skripty. Dnes lze většinu SWF souborů vidět on-line, jako například na blogspotech, webových stránkách, a dalších.

Protože je to formát vytvořený výhradně pro použití on-line, většina přehrávačů médií nepodporuje SWF soubory. Pokud hledáte programy nebo nástroje, se kterými lze stáhnout a převést SWF videa, objevte ty nejlepší poté, co si poskočíte.

Velké SWF Konvertor pro Byste Měli Vědět

1. Bezplatný SWF Konvertor (Jednoduchý Způsob)

2. SWF Konvertor pro Windows (Windows Způsob)

3. SWF Konvertor pro Mac (Mac způsob)

4. Další Témata o Konverzi SWF

Bezplatný SWF konvertor – Převádějte Soubory SWF Online

Pokud hledáte nástroj, který není nutný instalovat a který může rychle upravovat soubory SWF, bezplatný Video Downloader a konvertor je garantován Apowersoft. Obě jsou on-line aplikace, které dělají vše v cloudu. Jsou také 100% zdarma k použití bez registrace, členství nebo poplatků.

1

Bezplatný Video Downloader od Apowersoft

Bezplatný Stahovač Videí Apowersoft Vám umožní zachytit SWF soubory na více než 10.000 video streamingových internetových stránkách, včetně stále populárnějšího YouTube, Dailymotion, Metacafe, Vimeo, Veoh, Blip i všech ostatních. Navíc, Bezplatný Stahovač Videí Apowersoft je plně kompatibilní s většinou internetových prohlížečů, jako je Google Chrome, IE, Firefox, Opera, Maxthon a další.

Příručka je níže:

 • Zkopírujte URL adresu webu obsahující klip.
 • Vložte jej do prázdného vyhledávacího řádku na Apowerosft Free Video Downloader.
 • Objeví se oznámení java, klikněte na tlačítko „Spustit“.
 • Klepněte na tlačítko „Stáhnout“.
 • Stáhněte si a uložte video soubor SWF na Vašem PC.

Stahovač Videí

Tento online video downloader je aplikován na této stránce. Právě teď můžete mít zkušenosti se stahováním požadovaného flash videa z téměř většiny oblíbených míst.

2

Apowersoft Online Video a Audio Konvertor Zdarma

Na druhou stranu, Apowersoft Online Video a Audio Konvertor Zdarma je konečný nástroj, který potřebujete, abyste zdarma převedli SWF soubory. Tento webový program podporuje širokou škálu video výstupů, jako je SWF, MP4, WMV, WebM, ASF, MKV, MPG, 3GP, FLV, MOV a další audio formáty. Kromě toho, že je zdarma, můžete také používat tuto bezplatnou aplikaci tak dlouho, jak budete chtít. Neexistují žádné limity a omezení tohoto softwaru.

 1. Otevřete Apowersoft Online Video a Audio Konvertor Zdarma a nahrajte video soubor SWF, který jste právě stáhli.
 2. Vyberte pravý výstupní formát, rozlišení, bitrate a upravte další nastavení.
 3. Klepněte na tlačítko „Konvertovat“ a uložte upravený soubor SWF ve zvoleném formátu.

Online Video a Audio Konvertor

Převádějte Místní Soubory SWF: Desktopová Verze online SWF Konvertoru

Pro uživatele, kteří chtějí řešení v jednom kroku, které zahrnuje dvě výše uvedené aplikace a ještě více, prosím, přejděte na softwarový balíček – Apowersoft Video Konvertor. S desktopovou aplikací nemusíte otevírat prohlížeče nebo povolit java pop-up okna. Vše, co musíte udělat, je spustit program a používat nástroj jako obvykle.

1

Převod SWF na Windows – Apowersoft Video Konvertor

Uživatelé Windows mohou získat přesné řešení zde – Apowersoft Video Konvertor. Kromě toho, že je to inteligentní převodník, tento program rovným dílem funguje jako video editor a přehrávač médií. To není Váš obyčejný konvertor SWF, to je nástroj vše v jednom nabitý skvělými funkcemi.

Stáhnout

Příručka krok za krokem níže:

 • Otevřete program a načtěte video, které chcete modifikovat kliknutím na tlačítko „Přidat“.
 • Před konverzí máte na výběr úpravu, náhled nebo pořízení snímku z videa.
 • Klikněte na záložku „Profil“ níže a vyberte SWF jakožto výsledný formát. Můžete vybrat různé standardy formátu MP4, od 720p po 1080p.
 • Klikněte na tlačítko „Konvertovat“ a počkejte na dokončení procesu.

pro Video Konvertor

2

Převod SWF na Mac s Apowersoft Video Konvertor pro Mac

Majitelé počítačů Apple mohou alternativně využít Apowersoft Video Konvertor pro Mac pro rychlé, efektivní a snadné stažení / konverzi souborů SWF. Tento nástroj umí převést videa do populárních video formátů při zachování špičkové kvality i na HD klipech. Je vybaven předvolbami výstupních profilů pro převod SWF souboru do kompatibilních formátů pro všechna zařízení Apple.

Stáhnout

 1. Spusťte software na počítači po jeho instalaci.
 2. Klepnutím na tlačítko „Přidat“ načtete WMV soubor do tohoto programu pro převod nebo můžete přetáhnout soubory přímo do softwaru.
 3. Klepnutím rozbalte seznam profilů a vyberte „SWF“ jako výstupní formát. Můžete také nakonfigurovat další nastavení, jako je výstupní složku, audio a video kvalitu, atd.
 4. Klikněte na tlačítko „Konvertovat“ a uložte upravený soubor SWF.

Mac Video Konvertor

Konkrétní Případy Týkající se SWF Konverze

Dosus jsme prověřili on-line nástroje a desktopové aplikace, obě lehká, komplexní a přesná řešení pro běžné potřeby převodu videa SWF. A také předložíme konkrétní řešení pro různé scénáře, například, vytáhněte web videa a přehrávejte je na Android.

Převod Flash SWF do MP4 – chcete-li, aby soubor, který chcete přehrát byl univerzálně přehratelný na většině médiálních zařízení a PC přehrávačích, zvolte MP4 jako Váš výstupní formát. MP4 nebo MPEG-4 je standardní formát videa, které přináší jak kvalitu, tak přehratelnost.

Převod videa do formátu SWF – pro snadnější nahrávání na webu a pro zachování cenného místa na disku, jsou video soubory ve formátu SWF konečnou odpovědí. SWF mají velmi malé rozměry, což je činí jednoduššími pro nahrání on-line nebo uložení na omezenou kapacitu zařízení.

Převod SWF souborů do formátu MP3 – chcete-li extrahovat audio soubory z videa SWF, jejich uložení do MP3, je nejlepší volbou. MP3 jsou malé rozměrem, ale nabité velkou kvalitou zvuku.

Převést SWF do AVI – AVI používá méně komprese mezi jinými video formáty, což znamená, že jsou trochu větší, pokud jde o velikosti souboru. I když, AVI videa jsou široce přijímána PC přehrávači, mobilními zařízeními a přenosnými přehrávači médií.

Hodnocení:4.3 /5(na základě 19 hodnocení)Děkujeme za Vaše hodnocení!
Vložil:proVideo Konvertor.Naposledy aktualizováno dne 04-08-2015

Zanechte komentář

Prosím vyplňte své jméno!
Prosím vyplňte obsah recenze!

Komentář (0)

Získejte je nyní!
APOWERSOFT
Exkluzivní
dárky
&
výhodné
slevy
Zjistěte více
Apowersoft Unlimited
Installer Jedním kliknutím pro 14+ Všech Produktů Apowersoft
new
Podpora
Sdílet
Recenze
Komentovat
Zpět nahoru