Apowersoft Watermark Remover byl představen veřejnosti
Komentář

Apowersoft Watermark Remover byl představen veřejnosti

Naposledy aktualizováno dne 29-06-2019 autorem

Vodoznaky fungují jako dvojitý ochranný štít, který na jedné straně pomáhá chránit autorská práva majitele fotky / videa, ale na druhou stranu je téměř neužitečný pro ostatní lidi. Apowersoft vypustil do světa nový produkt, Apowersoft Watermark Remover 29. ledna 2019, aby pomohl uživatelům hromadně odstranit vodoznaky, loga, datové známky a další nevyžádané objekty z jejich fotek a videí. Tento počítačový software zjednodušuje celý process. Pouze pár kliknutími můžete vygenerovat foto/video bez vodoznaků. Stáhněte si tento software a začněte objevovat kouzla tohoto programu.

Stáhnout

Vybrané výhody programu Apowersoft Watermark Remover

1. Jednoduché uživatelské rozhraní

Ať už jste nebo nejste počítačově zdatní uživatelé, uvidíte, že je to super jednoduchý software s uživatelsky příjemným rozhraním – přidáte soubor, označíte vybranou oblast a kliknete na tlačítko “Konvertovat”. Během chvíle tak vznikne fotka/video bez vodoznaku a bez rozdílu kvality oproti původnímu souboru.

simple interface

2. Hromadné odstraňovaní vodoznaků

Apowersoft Watermark Remover vám umožňuje přidat tolik fotek, kolik chcete, což jinými slovy znamená, že můžete odstraňovat vodoznaky a jiné nevyžádáné objekty z vice fotek v jeden okamžik. Není žádný limit na počet souborů a jejich zpracování zvládne software velice rychle. Ale čím vice fotek přidáte, tím vice času budete potřebovat na jejich zpracování. Výstupní obrázky si ale zachovají originální kvalitu a format souboru.

remove watermark from image

3. Odstranění vodoznaků jedním kliknutím

Tento software také poskytuje způsob, jak odstranit vodoznak, logo a titulky nejen z fotek, ale také z videí. Podporuje všechny druhy video formátů, včetně MP4, WMV, MOV, AVI a mnoho dalších. Jakmile video improtujete, můžete ho začít zpracovávat. A obdobně jako u fotek, čím je soubor větší, tím více času trvá jeho zpracování. V horní části rozhrazíní můžete sledovat průběh zpracování v procentech.

remove watermark from video

V případě, že potřebujete oříznout některé klipy z videa, aplikace Apowersoft Watermark Remover obsahuje jednoduchou funkci stříhání videí, kterou lze použít k odstranění nežádoucích částí videa před odstraněním vodoznaku.

trim watermarked video

Závěr

Apowersoft Watermark Remover je solidní volbou pokud chcete odstranit vodoznaky z fotek nebo videí. S jeho použitím je velice jednoduché se zbavit nežádoucích vodoznaků, log, podpisů, stínů, nebo odstranění lidí z vašich fotek nebo videí. Níže můžete software stáhnout a využít tak jeho fantastických funkcí.

Stáhnout

Hodnocení:4.8 /5(na základě 16 hodnocení)Děkujeme za Vaše hodnocení!
Vložil:proTisková zpráva a zprávy.Naposledy aktualizováno dne 29-06-2019

Zanechte komentář

Prosím vyplňte své jméno!
Prosím vyplňte obsah recenze!

Komentář (0)

Získejte je nyní!
APOWERSOFT
Exkluzivní
dárky
&
výhodné
slevy
Zjistěte více
Apowersoft Unlimited
Installer Jedním kliknutím pro 14+ Všech Produktů Apowersoft
new
Podpora
Sdílet
Recenze
Komentovat
Zpět nahoru