Vydán Apowersoft Záznamník Zvuku 4.0 se zdokonalenými funkcemi
Komentář

Vydán Apowersoft Záznamník Zvuku 4.0 se zdokonalenými funkcemi

Naposledy aktualizováno dne 13-09-2018 autorem

Dne 31. července 2015, Apowersoft vydal Apowersoft Záznamník Zvuku 4.0 – významnou aktualizaci ve vývoji tohoto produktu. Za účelem zlepšení uživatelské zkušenosti a uspokojování potřeb zákazníků v různých aspektech, tato verze má optimalizováné uživatelské rozhraní a spoustu funkcí. Nyní nabízí pokročilý audio rekordér, přesný MP3 vyhledávač, citlivý identifikátor ID3 a spolehlivý rádio přehrávač. Abyste se dozvěděli více o změnách a vylepšení, podívejte se na detail funkcí uvedené níže.

Stáhnout

Pro začátek se podívejte na toto video a také na to, jak můžete plně využít tohoto programu.

Hlavní pokrok Apowersoft Záznamník Zvukuu 4.0

1. Příjemné uživatelské rozhraní

Pokud jste uživatelem předchozí verze, najdete nejvýznamnější rozdíl v okamžiku, kdy aktivujete program. Elegantní UR je vybaveno interaktivním designem a bude pro vás radost jej používat. Uvidíte animační efekt not létajících do mikrofonu, když nahráváte zvuk, které vám dají intuitivní pocit celého procesu. Také tlačítka a menu jsou zobrazena ve stylovějším a živém vzhledu, takže jsou srozumitelnější pro začátečníky.

2. Intuitivní nastavení zvuku a Plánovač úloh

Jako nástroj pro záznam zvuku, si Apowersoft Záznamník Zvuku klade za cíl poskytnout tu nejlepší kvalitu záznamu zvuku. Nezáleží na tom, zda chcete nahrávat zvuk z počítače, mikrofonu nebo zvuk z obou kanálů, může je nahrávat ve třech úrovních kvality: Vysoká, Standardní a Nízká. Aby si uživatelé vychutnali zaznamenaný zvuk na jakémkoliv médiu zařízení pro přehrávání bez omezení, tato verze má více výstupních formátů v porovnání s předchozími verzemi. Jen přejděte na nastavení ve „Výstupní“ – „Formát“, zvuk lze jednoduše zaznamenat a uložit jako MP3, WMA, FLAC, OGG, WAV a AAC.

set kvalita zvuku

Funkce „Vytvořit Plán úkolů“ přidala režim „Opakovat záznam“. Jakmile ji povolíte, bude software pokračovat v nahrávání úkolu podle vámi naplánovaného času. Potřebujete-li nahrávat zvuk ve stejnou dobu každý den, nebo v konkrétní dny, můžete zaškrtnout políčko „DENNĚ“, klikněte na „Týdně“ a zvolte dny v týdnu, pak klepněte na tlačítko „vytvořit“ k vytvoření úlohy.

opakování záznamu

3. Efektivní ID3 Identifikátor a Editor

V této verzi se rozpoznávání ID3 výrazně zlepšilo, a tak si můžete uspořádat nahrané písně jednoduššeji. Kromě anglických písniček, je také schopen bez problémů identifikovat evropské a asijské písně tím, že přidá název, interpreta, žánr a další informace. Kromě toho, editor ID3 umožňuje upravovat zvukové soubory v různých formátech, jako jsou MP3, WMA, FLAC, WAV, atd.

editovat hudební tag

4. Funkce rychlého vyhledávání hudby

S robustním hudebním vyhledavačem najdete skladby, které se vám líbí, rychleji. Ve srovnání s předchozími verzemi, Apowersoft Záznamník Zvuku 4.0 dává přesnější výsledky vyhledávání. Skladby ve špatné kvalitě a nekompletní skladby budou odfiltrovány, takže šetří vaše úsilí při kontrole výsledků vyhledávání. A ještě lépe, můžete si stáhnout všechny skladby, které lze vidět ve výsledcích vyhledávání najednou při vysoké rychlosti.

vyhledávání hd mp3

5. Výkonná vestavěná CD Vypalovačka

Za předpokladu, že chcete uspořádat proctor v počítači, nebo přehrát písničky v autě, vypalování MP3 CD je ideální řešení. Na rozdíl od jiných složitých vypalovacích programů CD, tato vestavěná CD vypalovačka je velmi snadná na použití. Vyžaduje pouze to, abyste vložili prázdné CD do mechaniky CD-ROMu, pak otevřete nabídku nástrojů a zvolte „CD Vypalovačkar“. Po načtení souborů, klepněte na tlačítko „Start“ pro spuštění vypalování. Připomenutí vyskočí, jakmile je CD hotovo, pak si můžete užít skladby na cestách.

mp3 na CD burner

6. Inteligentní Rádio Přehrávač

Panel „Rádio“ shromáždil téměř tisíc rozhlasových stanic v 36 žánrech. Zadáním požadované kategorie, stačí poklepat na rádio pro jeho přehrání. Můžete také procházet mezi stanicemi kliknutím na ikonu „Předchozí“ nebo „Další“. Kromě toho, můžete buď označit rádio jako oblíbené, abyste si jej zapamatovali nebo také nahrávat přímo z programu.

hrát online rozhlasové stanice

Apowersoft Záznamník Zvuku 4.0 učinil významný pokrok založený na staré verzi. Je to váš hudební společník all-in-one, který umožňuje nahrávat zvuk, vyhledávat a stahovat MP3, převést soubory, vypalovat CD a poslouchat webové rádio. Zkuste jej a nebudete zklamáni.

Stáhnout

Hodnocení:4.3 /5(na základě 10 hodnocení)Děkujeme za Vaše hodnocení!
Vložil:proMac audio rekordér, Záznamník Zvuku.Naposledy aktualizováno dne 13-09-2018

Zanechte komentář

Prosím vyplňte své jméno!
Prosím vyplňte obsah recenze!

Komentář (0)

Získejte je nyní!
APOWERSOFT
Exkluzivní
dárky
&
výhodné
slevy
Zjistěte více
Apowersoft Unlimited
Installer Jedním kliknutím pro 14+ Všech Produktů Apowersoft
new
Podpora
Sdílet
Recenze
Komentovat
Zpět nahoru