Nejlepší sázka, jak obnovit hudbu z iPhonu
Komentář

Nejlepší sázka, jak obnovit hudbu z iPhonu

Naposledy aktualizováno dne 21-12-2015 autorem

Nakonec se vám může podřit přijít o hudební soubory z vašeho iPhone kvůli některým z následujících důvodů.

 • Náhodné vymazání, které může automaticky vymazat všechnu hudbu z vašeho iPhone.
 • Aktualizace nebo upgrade vašeho iPhone, která může vést ke ztrátě důležitých hudebních souborů.
 • Pokud se váš iPhone porouchá, nebo je zničen, je pravděpodobné, že všechny soubory a dokumenty spolu s hudbou na iPhonu budou ztraceny.

Vzhledem k tomu, že se nemůžete vyhnout některé z těchto situací, můžete použít některý ze způsobů uvedených níže, které vám pomohou obnovit hudbu z iPhone.

Manuální obnovení hudby na iPhone

Pokud jste omylem odstranili všechnu hudbu na iPhone, můžete použít k obnovení skladeb z iPhone tento návod.

 1. Nainstalujte iTunes na PC, pokud jej ještě nemáte k dispozici. Otevřete iTunes a odstraňte všechna data, která jsou zde k dispozici, kromě údajů ve složce hudby iTunes. Tímto způsobem stále zachováte všechny skladby na vašem iPhone, které nebyly zálohovány do iTunes.
 2. Připojte svůj iPhone k počítači, synchronizujte jej ale neodstraňujte nic. Vstupte do iPhone přes počítač. Nyní máte přístup ke všem skrytým souborům a složkám z vašeho zařízení.
 3. Vstupte do iTunes a k zálohování hudebních souborů. Nyní můžete zkopírovat všechny soubory do vašeho iPhone.

To je jeden z nejjednodušších způsobů, jak obnovit smazanou hudbu z iPhone bez námahy. Je to snadný a jednoduchý způsob a každý jej může použít.

Senuti

Senuti je další aplikace, která může být použita k obnovení ztracené hudby z iPhone za použití postupu popsaného níže.

 1. Ujistěte se, že zařízení není automaticky synchronizováno s iTunes. Tím se zabrání automatické aktualizaci skladeb z vašeho iPhonu na záložní službu, aby se zabránilo dalšímu mazání skladeb z hudební knihovny.
 2. Spusťte Senuti ale nesynchronizujte jej s iTunes. Skryjte písně, které jsou již v iTunes a zobrazit jen to, co jste nezálohovali.
 3. Nyní můžete kopírovat skladby z iTunes do vašeho iPhone a obnovte všechny smazané hudební soubory.

Senuti pomůže data zálohovat automaticky do iTunes, a proto v případě jakéhokoli náhodného vymazání můžete přístup ke všem datům v iTunes a okamžitě obnovit všechny hudební soubory do vašeho iPhone. To je rychlý a efektivní hudební program iPhone obnovy, který vám umožní přístup ke všem smazaným skladbám z iPhone a dostat je zpět s lehkostí.

Obnova Dat pro iPhone

Pokud dojde ke ztrátě dat ve vašem iPhone v důsledku některé z výše uvedených důvodů, Obnova Dat pro iPhone je nejlepší sázka, jak dostat všechna vaše data zpět. Je to nejefektivnější a nejůčinnější software pro obnovu dat, který můžete použít, abyste obnovili ztracené hudební soubory z vašeho iPhone pomocí postupu popsaného níže.

Stáhnout

Tento shareware umožňuje obnovit všechnu hudbu na iPhone přímo. V případě jakékoli potíže, která vede k odstranění hudebních souborů, nejsou zcela ztraceny. Proto, pomocí tohoto softwaru, můžete přímo obnovit hudební soubory na iPhone.

Software také umožňuje obnovit ztracené hudební soubory do vašeho iPhone z iTunes, iCloud. Pokud používáte iTunes jako zálohu, všechny ztracené soubory z vašeho iPhone lze nahradit velmi snadno z iTunes s jeho použitím.

obnovit všechnu hudbu na iPhone

Na závěr, v porovnání se Senuti nebo manuálním procesem obnovy, Obnova Dat pro iPhone dokáže být tou nejlepší volbou pro obnovení ztracených skladeb do iPhone. Další vlastnosti Obnova Dat pro iPhone, které vyžadují jeho funkce patří následující.

 • Software pro obnovu dat se neomezuje pouze na telefony iPhone. Může být také použit k obnovení ztracených dat na iPadu a iPodu.
 • Před úplným obnovením veškerých omylem smazaných dat, software umožňuje náhled na obsah, který se chystáte obnovit.
Hodnocení:4.3 /5(na základě 15 hodnocení)Děkujeme za Vaše hodnocení!
Vložil:proObnovit Dat.Naposledy aktualizováno dne 21-12-2015

Zanechte komentář

Prosím vyplňte své jméno!
Prosím vyplňte obsah recenze!

Komentář (0)

Získejte je nyní!
APOWERSOFT
Exkluzivní
dárky
&
výhodné
slevy

Zprávy

 

Pomoc a Zdroje

Zjistěte více
Apowersoft Unlimited
Installer Jedním kliknutím pro 14+ Všech Produktů Apowersoft
new
Podpora
Sdílet
Recenze
Komentovat
Zpět nahoru