Nahrávání Obrazovky Pro 2.0 od Apowersoft byl vydán
Komentář

Nahrávání Obrazovky Pro 2.0 od Apowersoft byl vydán

Naposledy aktualizováno dne 06-12-2018 autorem

Vydáno dne 13. dubna 2015 Apowersoft Nahrávání Obrazovky Pro posílil funkčnost při vytváření úprav v reálném čase, zlepšil záznam zvuku a opravil některé chyby. Za účelem splnění různých potřeb zákazníků, jako pomoc lidem při vytváření ukázek, podporuje funkci editace v reálném čase během nahrávání. Tato verze podporuje více audio a video formátů s pozoruhodným zlepšením nahrávání zvuku. A co víc, podporuje nahrávání videa na YouTube a FTP. Apowersoft Nahrávání Obrazovky Pro 2.0 detailně kontroluje úžasné nové funkce vytvořené pro lepší uživatelský zážitek.

Stáhnout

Nové funkce

1. Úpravy v reálném čase během nahrávání

Nová verze výrazně zlepšila funkci v tom smyslu, že jste schopni nastavit hlasitost na panelu nástrojů během nahrávání a provádět úpravy v reálném čase a anotace na obrazovce. Jste schopni provádět okamžité editovaní na obrazovce, včetně šipek, obdélníků, kruhů a pera, aby bylo Vaše video srozumitelnější díky této funkci.

2. Sceenshot a sdílení videa

Tato nová verze je také vybavena vestavěným nástrojem screenshot, které pomůže uživatelům v tom, že zefektivní komunikaci prostřednictvím sdílení obrázků. Spolu s nástrojem pro pořizování screenshotů je možnost pro sdílení na sociálních médií a cloud úložišti.

Nejnovější verze Nahrávání Obrazovky Pro má take zvýšenou funkci nahrávání v nahrávání obrazovky. To nejen zjednodušuje YouTube Uploader, který vyžaduje po registrovaných uživatelích účet na YouTube, ale také přidává funkce pro sdílení videí prostřednictvím protokolu FTP, který umožňuje webmasterům nahrávat videa FTP přímo na server.

nahrávat videa FTP

3. Inovovaná technologie nahrávání audia

Za účelem vyřešení občasného problému s nenahráváním zvuku, Nahrávání Obrazovky Pro 2.0 se systémem Windows Audio Session pro nahrávání zvuku, který zajišťuje, že je zvuk zaznamenán ve vysoké kvalitě. Tato změna skutečně zmenšila problémy, které mohou existovat u těch uživatelů, jejichž počítače nemají nainstalovanou virtuální zvukovou kartu.

4. Podpora různých video & audio formátů

V předchozích verzích, Nahrávání Obrazovky Pro podporoval pouze záznam videa ve formátu WMV. Pokud jde o novou verzi, poskytuje až devět výstupních formátů videa (WMV, AVI, MP4, MOV, MKV, FLV, MPEG, VOB, a WebM), pro uživatele, aby mohli publikovat videa do různých zařízení. Také přidal AAC a FLAC na základě původních čtyř formátů (MP3, OGG, WMA, WAV a), které bývaly.

video & audio formátů

Apowersoft Nahrávání Obrazovky Pro 2.0 je založen na zlepšení jeho předchozí verze. Učinil významný pokrok ve zlepšení obecných funkcí, které mohou splnit různé potřeby uživatelů. Kromě toho se v budoucím rozvoji, Apowersoft Nahrávání Obrazovky Pro bude věnovat navrhování konečných produktů s pokročilými funkcemi a jednoduchým ovládáním. Mohl by se stat Vaší přednostní volbou.

Stáhnout

Hodnocení:4.3 /5(na základě 12 hodnocení)Děkujeme za Vaše hodnocení!
Vložil:proNahrávání Obrazovky.Naposledy aktualizováno dne 06-12-2018

Zanechte komentář

Prosím vyplňte své jméno!
Prosím vyplňte obsah recenze!

Komentář (0)

new
Podpora
Sdílet
Recenze
Komentovat
Zpět nahoru