Prohlížeč Obrázků

Nejlepší nástroj pro perfektní prohlížení obrázků ve formátech HEIC, JPG, PNG a BMP

Recenze (0)
Podívejte se na video průvodce
DOLŮ

Rychlejší! Lehčí! Hladší!

Díky své přátelskému rozhraní a výkonným funkcím vám Prohlížeč Fotografií od Apowersoft přináší ty nejlepší zkušenosti s prohlížení obrázků. Používá efektivní výpočetní technologii, takže můžete zobrazit obrázek v okamžiku, kdy na něj kliknete.

Zjistěte více
RAM
100%

Malá zátěž zdroje

Tento nástroj zabírá málo zdroje a hodně snižuje zátěž CPU. Takže si můžete prohlížet fotografie bez problémů i na počítačích s nízkou konfigurací.

Zobrazte dlouhé obrázky snadněji

Nemusíte táhnout dlouhé obrázky nahoru a dolů, abyste zobrazili více. Tento nástroj vám umožní jednoduše posouvat myší pro snadné zobrazení dlouhých obrázků. To je absolutně nejlepší alternativa k Prohlížeči fotografií Windows.

ZABALIT

Podporuje různé formáty

Jiné než populární formáty, jako jsou BMP, PNG, JPG, TIFF a podobné, tento program také podporuje profesionální obrazové formáty, jako je HEIC (HEIF), PSD, CDR, RAW, atd.

Zjistěte více
PSD
Obrázek fotoaparátu
PDF soubory

PDF soubory

Jakmile máte tento program, nemusíte stahovat další PDF reader. Kromě obrázků je tento nástroj také schopen přímo prohlížet PDF soubory.

Fotografie v jiných formátech

Tato aplikace podporuje speciální formáty ve Photoshopu Corel Draw, AI a další. Můžete také přímo otevřít fotografie pořízené Canon, Sony, Nikon, Olympus, Matsushita nebo jiným fotoaparátem.

ZABALIT

Screenshot jedním kliknutím

Pomocí tohoto nástroje můžete udělat screenshot jakékoliv oblasti na počítači. Také vám umožní přidat řádky, texty, šipky a mnoho dalších možností anotací.

Zjistěte více

Udělejte screenshot čehokoliv na obrazovce

Tento software na prohlížení fotografií vám také umožňuje rychle pořídit snímek čehokoli na obrazovce pomocí klávesových zkratek, včetně regionů, aplikačních oken, menu a celé obrazovky.

Snadné ukládání screenshotů

Po vytvoření snímku můžete dvojitým kliknutím myši zkopírovat graf do schránky a vložit jej do jiných aplikací. Případně můžete také přímo ukládat do svého lokálního souboru.

ZABALIT

Zpracovávejte obrázky v dávce

Tento nástroj je dodáván s funkcí zpracování obrázků v dávce. Můžete převést jejich formát, změnu velikosti a přejmenování v rámci několika málo kliknutí.

Přejmenovat
Konverze formátu
Upravit velikost

Okamžité sdílení obrázku

Už jste někdy chtěli sdílet zajímavé obrázky se svými přáteli, když je vidíte on-line? V tomto případě vám to tento prohlížeč obrázků umožní během několika sekund.

Zjistěte více
Cloud
Sociální

Přizpůsobení sdílení obrázků

Stačí jednou zadat svůj účet a hesla, a příště až budete sdílet obrázky, budete automaticky přihlášení. A co víc, můžete přizpůsobit sociální sítíě, které používáte nejčastěji.

Bezplatný prostor cloudu

Prohlížeč fotografií od Apowersoft také nabízí bezplatné služby cloudu. Jakmile je obraz nahrán, zobrazí se jeho odkaz, který umožňí sdílet obrázek do fór, blogů, atd.

ZABALIT

Nejjednodušší rozhraní

 • hlavní rozhraní
 • otevřít obrázek
 • prohlédnout obrázek
 • posunout

  Proč si vybrat Prohlížeč Obrázků od Apowersoft

  Hodnocení: 5.0- na základě 97 hodnocení.
  • Tento prohlížeč fotek je mnohem lepší než ten standardní na Windows. Má příjemné rozhraní, je snadno ovladatelný a podporuje GIF. Bravo! Miluji to!

   Miluji Prohlížeč obrázků od Apowersoft. Mám na PC mnoho dlouhých obrázků. Bylo opravdu nepohodlné dívat se na ně tažením myši nahoru a dolů. Tento nástroj nyní vyřešil tento problém. Nyní mohu jen posouvat myší a zobrazit více.

  • Jsem návrhář a často potřebuji obrázkový software jako je Photoshop, CDR, AI atd. Tento prohlížeč obrázků podporuje různé druhy format, což je super. Moc se mi líbí!

   Tento prohlížeč fotografií je už můj výchozí program na prohlížení obrázků. Nějakou dobu jsem jej používal a zjistil, že je vskutku výkonný. Má všechny potřebné funkce, jako je obrazový formát konverze, snímání screenshotů a mnoho dalších. Jak výhodné!

  • Miluji fotografování. Vyfotil a uložil jsem tisíce fotek na svém počítači. Prohlížeč fotek od Apowersoft podporuje různé format různých fotoaparátů a take mi umožní sdílet fotky do SNS pouze jedním kliknutím.

   Již není třeba Adobe! Tento prohlížeč obrázků dokonce otvírá dokonce PDF soubory a to opravdu rychle. Je velmi intuitivní! Zasloužíte si jej!

   Báze znalostí

   new
   Podpora
   Sdílet
   Recenze
   Komentovat
   Zpět nahoru